Şişman kız yakışıklı erkek

Şişman bir kız yakışıklı bir erkeğe hoşlandığını söylerse erkek ne tepki verir? Çıkmaları söz konusu olur mu?

Güncellemeler:
erkek asosyal bir tip

En İyi Görüş

• Ciddiyetini Göstermezsen.. Samimiyetsiz bir şekilde yaklaşırsan.. Ona ciddi olduğunu hissettirmezsen.. ilk Etapta kalbini kıracak Sözler edeceğini sanmıyorum ama.. kibarca teşekkür eder geri çevirebilir.. yani Sen ona açıldığın zaman senin fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak seninle alaycı bir şekilde konuşarak '' hayır'' derse eğer zaten o kişi seni haketmiyordur demektir.. Bu ince Olayı çok iyi anlaman lazım.. sakın Kendini ben şişmanım ben kiloluyum diye küçümseme.. eğer böyle yaparsan en baştan kaybedersin.. Bu şişmanlık kaygını ona yansıtırsan bence iyi olmaz... bence direk git samimiyetinle güzelce söyle.. en azından Sende olan özgüveni görür. ve bu onu düşündürür.. Ama ilk başta biraz bakışmalar şart.. eğer hiç tanımıyrsan direk gidipte açıldınmı, buda ters tepki yapar. Eğer tanıdığınsa problem yok.. hadı kolay gelsin.. Hiç bir zaman bir şeyi içinde bırakma git konuş.. Bugünlerde benimde içimde büyük bir muamma sıkıntı var ama, ben fırsatını bulunca konuşacağım.. en fazla babası temiz bir dayak atttırır bana yada kendisi döver... hiç olmazsa ne kaadar sevdiğimi oda anlamış olur.. İçinde bırakma git söyle Olumlu yada olumsuz ne olursa olsun. Elde edeceğin Somut delil seni fazla sarsmayacaktır..

• çocukla bakışıyoruz. hatta bana karşı ayrı bi ilgisi var ama şu aralar küsüz. hazır küsken itiraf edip kurtulucam zaten konuşmuyoruz

• Öncekileri Göster
    • kız şu anda niye geri çekildiğini merak ediyordur :D sence bi yazı yazıp mı itiraf etsem yoksa yüzüne mi söylesem?

• Yuzune Soyle cekınme. Ayrıca neden gerı cekıldı dıye dusunemez. cunku babası yakaladıgında Onuda karsısına aldı. Bundan sonr abı dıyceksın felan dedı. yanı resmen yaptırım uyguladı. sonra oda benım moralımın cok bozuk oldugunu gordu. gerı cekıldıgımı dusundugunu sanmıyorum. ama ne yapacagımı dusunuyor olabılır..