• Sor
  • Bence

Şişman kız yakışıklı erkek

Şişman bir kız yakışıklı bir erkeğe hoşlandığını söylerse erkek ne tepki verir? Çıkmaları söz konusu olur mu?

Güncellemeler:
erkek asosyal bir tip

En İyi Görüş

• Ciddiyetini Göstermezsen.. Samimiyetsiz bir şekilde yaklaşırsan.. Ona ciddi olduğunu hissettirmezsen.. ilk Etapta kalbini kıracak Sözler edeceğini sanmıyorum ama.. kibarca teşekkür eder geri çevirebilir.. yani Sen ona açıldığın zaman senin fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak seninle alaycı bir şekilde konuşarak '' hayır'' derse eğer zaten o kişi seni haketmiyordur demektir.. Bu ince Olayı çok iyi anlaman lazım.. sakın Kendini ben şişmanım ben kiloluyum diye küçümseme.. eğer böyle yaparsan en baştan kaybedersin.. Bu şişmanlık kaygını ona yansıtırsan bence iyi olmaz... bence direk git samimiyetinle güzelce söyle.. en azından Sende olan özgüveni görür. ve bu onu düşündürür.. Ama ilk başta biraz bakışmalar şart.. eğer hiç tanımıyrsan direk gidipte açıldınmı, buda ters tepki yapar. Eğer tanıdığınsa problem yok.. hadı kolay gelsin.. Hiç bir zaman bir şeyi içinde bırakma git konuş.. Bugünlerde benimde içimde büyük bir muamma sıkıntı var ama, ben fırsatını bulunca konuşacağım.. en fazla babası temiz bir dayak atttırır bana yada kendisi döver... hiç olmazsa ne kaadar sevdiğimi oda anlamış olur.. İçinde bırakma git söyle Olumlu yada olumsuz ne olursa olsun. Elde edeceğin Somut delil seni fazla sarsmayacaktır..

• çocukla bakışıyoruz. hatta bana karşı ayrı bi ilgisi var ama şu aralar küsüz. hazır küsken itiraf edip kurtulucam zaten konuşmuyoruz

• Öncekileri Göster
    • kız şu anda niye geri çekildiğini merak ediyordur :D sence bi yazı yazıp mı itiraf etsem yoksa yüzüne mi söylesem?

• Yuzune Soyle cekınme. Ayrıca neden gerı cekıldı dıye dusunemez. cunku babası yakaladıgında Onuda karsısına aldı. Bundan sonr abı dıyceksın felan dedı. yanı resmen yaptırım uyguladı. sonra oda benım moralımın cok bozuk oldugunu gordu. gerı cekıldıgımı dusundugunu sanmıyorum. ama ne yapacagımı dusunuyor olabılır..

Erkekler Ne Diyor 23

• tekliften ziyade karakteriyle, yaptıklarıyla ilgisini çekmesi daha akıllıca olurtabi adamın hoşlanacağı tipten karaktere, hobilere vs sahipse

• hani herkes iç güzelliğe bakıyordu. dış güzellik irdeleniyor hep

• Yakışıklı diye tabir edilen kişinin kişiliğine bakar bu durum, olmadık bir özellik cezbedebilir.

• Aşkın boyu yaşı kilosu olmazzzzzzzzzzzzz

• kişiden kişiye değişir ama onun gözünden bakmak lazım şimdi ne desek boş

• Bana söylese o kız ne gülerim ya :D keşke söylese :D :D

• Ne cılız lavuklar var Dünyanın en büyük hamburgeri gibi karılarla evleniyorlar amk.

• Bal gibi olur. Birkaç haftaya kadar bende şişman kızla arkadaşla olacağım.:)

• işin ucunda seks varsa neden olmasınki?

• Tabii ki de her şey olabilir fakar çocuğun kişiliğine bağlı. Eğer egosu yüksek kendi yakışıklılığın farkında ve havalı takılmaya çalışıyorsa anla ki yanına yakışan bir kız arıyordur şişman birini tercih etmez bence.

• zayıflamayı denesın kız sonra bırınden hoslanma asamasına gelsın erkeklerın genelı sısman bayanlardan hoslanmaz

• asosyal ise çıkma olasılıkları daha fazladır tabıkı ama erkegin davranıslarına da bakılmalı..

• bu erkeğin kişiliğine ve karakterine bağlı...

• 0 beden olmadıgı ıcın kendını cırkın bulan kızları sevmembence cok asırı kılolu degılde hafif tombis olan kızlar daha sirin bnce :)

• Kız zenginse neden olmasın...

• :) benim basıma geldi cevap bile vermemiştim

• benim için çok fazla olmadığı sürece sorun yok ve birzda güzelse ama çevremdeki erkeklere göre şişmanla çıkmaz kimse tabi bence yanlış düşünüyolar ama böyle durum işte

• hayat bu. kimin kimi kabul edeceği belli olmaz.

• belkide o yakışıklı çocuk balık etli bayanlardan hoşlanıyordur.bence sen şansını dene.sonra keşke dememek için.

• Çok yakışıklı olmasam da benim de şişman bir kız arkadaşım vardı ve diğerlerine göre onu daha çok seviyordum. Çok farklıydı suratı çok güzeldi ve çok tatlı bir kızdı. Hiç bir zaman şişmanlığı gözüme batmadı yani.

• olamazzz mı olabilir :)

• Şişman bir kız eğer ilk olarak o erkeğin güvenini kazanırsa belki olabilir.Arkadaş olarak biraz kendini tanıtması ve sevdirmesi şart. Çünkü şişman kızlara karşı ilk başta hep tepkliyiz. Ama güvenini kazanırsan ve yanında mutlu olmaya başadığında onu dışarı çıkmaya çağır . Yani artık okul veya iş yerinde değil daha özel bir alanda buluşun.Erkek düşünür '' Ya kız zaten arkadaşım öyle bişey düşünmez, Şişman kızla çıkan adam gibi görünmem ya eini falan tumucam zaten konuşucaz arkadaşız ya. Arkadaş mıyız sahiden ya neden onun yanında bu kadar mutluyum. Saçmala oğlum bin tane zayıf uzun bacaklı kız varken sen o kıza mı kaldın. Ama o kızlar onun kadar mutlu etmeyi önemsemiyor ki beni. Of Ya bana karşı bişey hissediyorsa? Acaba hissediyor mudur ? Benim yanımda mutlu gibi. Ama sadece yakışıklı bir ekeği etkileyebildiğini anladığı için mi bu kadar mutlu yoksa sahiden kişiliğimi mi seviyor? Hem evlenince nolacak çocuk olduktan sonra daha da şişmanlıcak o kiloları veremicek. Onunla bir çocuğumuz olması :) yok oğlum yürü git ya. Bir toplantıya gidiceksin yanında herkesin fıstık gibi eşleri olacak sen tek bi kızla yanında bir harem taşıyor olacaksın. Yapma bunu sakın hayatın kararır. Oh tamam teklif edrse yanaşırsa uzak durayım. şişman zaten sevişirken ter içinde kalır pis :) Of onunla yattığımızı düşünemiyorum. Gerçi kucağıma nasıl alıcam lan ben bu kızı üstüne oturuken kırar ufaklığı. Onun teni onun kokusu of. gene saçmalıyosunbi anlık zevk için kız üstüne kalıcak oğlu. en iyisi acil işim çıktı deyip hiç gitmemek buluşmaya... ''Yani çıkma teklif etmesine fırsat vermez ama eer o kız çıkma teklif ederse ve onun yanında mutluysa dayanamaz. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini beğenmiş ise arkadaşlarını toplar dalga bile geçebilir.Hatta kibiri tavan yapmışsa "Sana mı kaldım ben be?" bile diyebilir ama iyi çocuksa seviyorsa olur sevmiyorsa kırmamak için elinden geleni yapar.

• Ben baliketliyin fakat ne yalan söyleyim bu gune kadar sadece yakisikli erkeklerden teklif aldim, yani neymis 45 kilo olmakla yetmiyor bazen, 2 ay önce dugunde bile. 2 teklif aldim:)

• Anadoluda balık etli seviyolar o kadar övünülecek bi durum yok. Şehirli kadın aktif yaşar zayıf olur.

• Sana ne gurur duyiyorum bundan? Senin niye zoruna gidiyor anlamadim. Bide ayrica Avrupada gibi bir yer yasadim halde bukadar taliplerim varsa sen ancak avucunu yalarsin

• asosyalse olabilitesi var

• Ben sana söylim kısaca. . ben şişko kızın tekiyim. Bir erkekten çok hoslanmistim gidip söylemiştim. Dalga gece gece benimle oynadi. Reddetti. Neymiş ben onu yermişim. Bu sözlerden sonra bogazimi kismak yerine intihara kalkistim. Bi bokta olmadi. Yani simdi kimse birbirini kandirmasin milyonda birdir yakisikli erkeğin şişman kizla cikmasi. O da şişman fetişidir. İlişkide zevk almak için cikiyodur. Gerçekler acıtır... Kanatır...beni kanattigi gibi.

• Bu dünyada herşey oluyor

Yükleniyor...