Eşime sevgimi göstermek için ne yapabilirim?

eşim internetten nefret eder...eline hiç bilgisayar aldığını görmedim ta ki düne kadar..dün 10 dk kadar bilgisayarda kaldı .. merak edip geçmişine... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. konuşmak mantıklı gelmişti ama sorgulamak iyi olmaz diye düşündüm..ona sarılıp uyumadan önce ' beni senden başkaı bu kadar mutlu edemezdi..iyi ki girdin hayatıma dicem.. umarım bu sözler onu rahatlatır.. sonrasınıda haber veririm :)
selam arkadaşlar..eşimle konuştum :) seninle çok mutluyum bir başkası bu kadar mutlu edemez di dedim.. ve bana dediki bunu duymak çok güzel seni mutlu edemeyeceksem neden varım ki daha da mutlu etmek için herşeyi yaparım dedi :) yani sorun yokmuş ortada sadece daha mutlu etmek için miş herşey..o kadar üzülmüştümki bunları duymak çok rahatlattı beni.hepinize mutlu günler diliyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

• O eksikliği kendisinde görmuş ki bu dediklerini aramış. Yani o senin ona gösterdiğin sevgiyi biliyor ve o da sana hakettiğini vermeye çalışıyor. Bırak arasın, çaktırma bence.

• bu açıdan düşünmemiştim hiç..teşekkür ederim

• Öncekileri Göster
    • Ben sana söylemiştim :))

Çok sevindim senin adına.

• evet dediğiniz gibiymiş şükür :) teşekkür ederim