• Sor
  • Bence

Eşime sevgimi göstermek için ne yapabilirim?

eşim internetten nefret eder...eline hiç bilgisayar aldığını görmedim ta ki düne kadar..dün 10 dk kadar bilgisayarda kaldı .. merak edip geçmişine baktım .. google a şunları yazmış..eşimi mutlu etmek için ne yapmalıyım..eşimin sevgisini nasıl kazanırım..eşler için dua bile aramış.. ben ona sevgimi hissettirmek için herşeyi yapıyorum neden böyle düşünüyodur konuşmalı mıyım sizce ya da ne yapmalıyım?..erkekler kadınları tam anlayamıyorsa biz kadınlarda bazen erkekleri anlayamayabiliyoruz..Beyler fikir verirmisiniz bana..

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. konuşmak mantıklı gelmişti ama sorgulamak iyi olmaz diye düşündüm..ona sarılıp uyumadan önce ' beni senden başkaı bu kadar mutlu edemezdi..iyi ki girdin hayatıma dicem.. umarım bu sözler onu rahatlatır.. sonrasınıda haber veririm :)
selam arkadaşlar..eşimle konuştum :) seninle çok mutluyum bir başkası bu kadar mutlu edemez di dedim.. ve bana dediki bunu duymak çok güzel seni mutlu edemeyeceksem neden varım ki daha da mutlu etmek için herşeyi yaparım dedi :) yani sorun yokmuş ortada sadece daha mutlu etmek için miş herşey..o kadar üzülmüştümki bunları duymak çok rahatlattı beni.hepinize mutlu günler diliyorum :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• O eksikliği kendisinde görmuş ki bu dediklerini aramış. Yani o senin ona gösterdiğin sevgiyi biliyor ve o da sana hakettiğini vermeye çalışıyor. Bırak arasın, çaktırma bence.

• bu açıdan düşünmemiştim hiç..teşekkür ederim

• Öncekileri Göster
    • Ben sana söylemiştim :))
      Çok sevindim senin adına.

• evet dediğiniz gibiymiş şükür :) teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• İyi taktik valla, ben de denicem:DD

• Seni mutlu etmek istiyor işte ona yardımcı ol bence ikiniz de kazançlı çıkarsınız bu işten;)

• o senin tam olarak mutlu olmadığını düşünüyo olmalı bunu belli et veya mutluysanda daha mutlu etmek istemiştir bunda kötü bi durum yok bence

• Bence alıp karşına konuşmak en güzeli herşeyi konuşarak çözebilirsiniz.Konuşmadıkça bu sorun büyüyebilir ne kadar erken konuşursan iyi hem sen rahatlamış olursun hemde eşinin kafasında böyle bir düşünce varsa bunu konusarak onuda rahatlatmış olursun.

• kankam ya aynı ben :D

• nasıl konu açmalıyıım peki..yani internet geçmişinde gördüm diyemem ki

• Anladım bu diğerinden daha zor bir soru oldu :) Bence ne gördüysen laf arasında onu söyle zaten o şekilde daha rahat konusursunuz başka bir şekilde bu konuyu nasıl açarsın inan aklıma birşey gelmiyor :(

• bu araması kötü birşey değil ki. senden memnunmuş, seni mutlu etmek için araştırmış.

• siz kızlar var ya, her şeyi olumsuz yorumluyorsunuz. İyi ki biliyorum bu özelliğinizi. (son güncelleme)

• Eksik gördüğü bir şey için değil senin mutlu olman için yapmıştır büyük ihtimalle. Bırak yapsın. Söyleyip utandırma adamı.

• senin onun girdiği sayfaları karıştırdığını öğrenmesin,kendine olan güvenini kaybedebilir,sadece böyle düşünmemesini sağla,o sayfalara girdiğine göre seni yeterince mutlu edemediğini düşünüyor olabilir..ona yardımcı ol,

• evet haklısın gördüğümü söylemicem..

• şimdi şu var... kimi insanlar aldığından fazlasını vermek ister... eşin naif insanmış... senden şikayeti yok sadece seni daha çok mutlu etmek istiyor...

• bak söyledim sana

• evet haklıymışsın..:)

• afferin be delikanli adammis ama konus mutluyum de yazik adama seni mutluu etmeye calisiyor

• Gugıl amca herşeyi bilmeye başladığıneden beri, mertlik bozuldu. Sev onu çoçuk gibi, saçlarını okşa.

• valla kucağıma bile alıp seviyorum bazen..

• Bi anda sen yüz eşinde kırk kilo gibi geldi gözüme.

• yok öyle değil :) başını koyar göğsüme uzatıverir ayaklarını koltuğa.. öyle uyur bende severim

• Çırılçıplak soyunun ve birbirinizin gözlerine bakarak yatın öyle bir müddet. Kafanızda herhangi bir şey olmasın. O an için, birbirinize aklınızdan tam olarak geçen şeyleri söyleyin/sorun. Yani, tam olarak birbirinizin yanında sesli düşünün. Altın kural, ''karşı tarafın bir kelimesi yüzünden ağzındaki kelimenin asla değişmemesi''

• bir anlamda oyun yani..biraz psikolojik..biz çıplağız..fikirlerimizde öyle olsun der gibi.. peki ya gurur yapıp söylemezse

• Tebessüm ederek ''Google'a ne yazdığının farkındayım'' diye bir girizgah yaparsan, gerisi gelir.

• Ya senin aramadıgın ne malum... Adamın günahını alıyorsun..:)

• komik ..şakayı bırakda az fikir ver ya

• Mutlu olmanı istiyor. Daha fazla mutluymuş gibi davranabilirsin. Küçük süprizlerine çok daha fazla sevinebilirsin.

Seni seviyor, daha fazla sevmek ıcın uğraşabılırsn. Sevdiğini gösteren Küçük jestler yapabılrsın ...

• nan duygulandım yemin ederim :D

• :D:D:DD

• hadi ordan :)

• Düşüncelerini,davranışlarına yansıtamıyor sundur.

• ablacım hemen eşine daha yakın davran hem evde netin ne işi var ya bence saçma

• iş için lazım oluyo..mecburen var. .

• hımm iş içinse bir şey diyemem ama ben evlendiğimde evde net istemıyorum hatunda istemıyor hem evde işin ne işi var ya :))

Kızlar Ne Diyor 11

• ALLAH mutlu etsin.

• Gözünden kaçan küçük de olsa bir şey olmalı .Bu akşam eve geldiğinde eşine "seni daha çok mutlu etmek istiyorum , senin için ne yapabilirim benden istediğin bir şey varmı veya söylemek istediğin " diye sor ama yumuşacık olsun sesin .Çözümü bulacağına eminim .Belki çok fazla zaman geçirmiyorsunuzdur son zamanlarda ,nedeni bu olabilir diye düşündüm .

• Demek senın farkında olmadıgın buyuk sorunlarınız var.

• oy... kız çözüm vereceğine dahada panik yaptırdın bana

• Var bırseyler kı adam bunları aramış.. Guzel bır yemek yap masayı hazırla hafıften konuştur adamı:)

• seni mutlu etmeye çalışıyor bu çok güzel:)

• Beklicem. :) haber vermeyi unutma. :)

• Aay kıyamam içim gitti.dünyada böyle eşlerde varsa, evlenmekten boş yere korkuyorum :)

• ama kendimi problemli hissetmeye başladım :9

• Eğer evde sürekli bir gerginlik yoksa ve ya senden yana sürekli mutsuz yada endişeli ise bir problem vardır eğer yoksa daha çok mutlu etmek istiyordur. Ama ne olup olmadığını öğrenmenin en iyi yolu: iletişim

• soruyu ilkj okurken bunu yapanın bi bayan oldugunu düşünmüştüm ayyy dedim hemen yüzümde bi gülümseme demek ki eşini cok seviyor sonra baktım bi bayan yazmıs cok sasırdım acıkcası git ve sarıl bence bu zamanda kalmadı böyle erkekler allah mutlulugunuzu daim etsin inşallah

• ne güzel ya maşallah:))

• Ne tatlı adamlar varmış :P

• Taktir ettim yemin ederim ne kadar iyi kalpli bir eşin var :)) Her zamankinden sıcak ve samimi davran ona. Mutlu olun hep :)

• vallahi herşeyi yapıyorum.çalışıyo olmama ramen eve gelince yemeğini yaparım seve seve.. geldiğinde haftalarca görmüyomuş gibi sarılırım.. süprizin her türlüsünü yaparım..bazen çocuk gibi alıp severim onsuz adım bile atmam.. cinsellikte de herşey mükemmel.. ama sorun ne anlamadım..allah herkesleri mutlu etsin..

• Belki havalardan ruh değişimi olmuştur. Her şeyiniz güzel bence yakıda atlatır.

• ay kıyamam.. ne kadar şeker yaaa... git kocana sımsıkı sarıl akşamda süpriz hazırla :) canım benim yaa keşke her erkek internette bunları araştırsa: )

• sık sık süpriz yapan bir kadınım ama yetmiyo mu anlamadım ki..şaştım kaldım..

• demekki hala kendini yetersiz hissediyor, senlik değil onluk bir durum... onun sana yettiğini kendini özel hissettirdiği onada hissettir. ben eşimi mutlu ediyorum diyebilsin :)

Yükleniyor...