Değişmek, bambaşka olmak istiyorum ve işe nereden başlayacağımı bilmiyorum

18 yaşındayım ve erkek arkadaşımla ayrı şehirlerdeyiz. O burada olmadığı için kendimi bakmak bile gelmiyor içimden aslına bakarsanız dikkat çekmek istemiyorum, beğenilmekten korkuyorum çünkü o burada değil... Onu çok sevdiğim için.

Aslında da kendime bakmayı beceremem. 1 sene sonra Allahın izniyle kavuşacağız ve ben tamamen değişmek istiyorum onu şaşırtmak kendime bir daha aşık etmek istiyorum...

Bakımlı bi kız nasıl olabilirim onu da bilmiyorum. Bi giyim tarzım yok, ne bulursam artık öyleyim okuduğum için makyaj vs pek anlamam.. Yüzme kursuna yazıldım bende zayıflamak için, ön iki dişimin arası hafif açık onu göstermeyi düşünüyorum dişçiye... Saçlarımı uzatmak için bitkisel bi şampuan aldım ama onun dısında giyim tarzımı, makyaj vs napacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz :( nerden baslamalı işe? Tamamen nasıl değişebilirim.. ? Bunu kendim için yapmak istiyorum, özgüvenimi kazanmak adına..


0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

 • Moda bloglarına bakınabilirsin arada kıyafet için, aynı şekilde makyaj için olan bloglar da var göz ve yüz şeklini öğrenip ona uygun şekilde makyaj yaparsan zaten ömrünün sonuna kadar kullanırsın.

  Vücut tipine göre giyinmelisin bir de, her insanın kusurları vardır kusurlarını en güzel şekilde göstermeye çalışmalısın. Dişlerini de fazla takma, bazılarında öyle tatlı duruyor ki.. Kolay gelsin şimdiden :)

  1|0
  • Şikayet

   teşekkür ederim :) umarım başarabilirim

  • Şikayet

   rica ederim, umarım :)