Değişmek, bambaşka olmak istiyorum ve işe nereden başlayacağımı bilmiyorum

18 yaşındayım ve erkek arkadaşımla ayrı şehirlerdeyiz. O burada olmadığı için kendimi bakmak bile gelmiyor içimden aslına bakarsanız dikkat çekmek istemiyorum, beğenilmekten korkuyorum çünkü o burada değil... Onu çok sevdiğim için.Aslında da kendime bakmayı beceremem. 1 sene sonra Allahın izniyle kavuşacağız ve ben tamamen değişmek istiyorum onu şaşırtmak kendime bir daha aşık etmek istiyorum...Bakımlı bi kız nasıl olabilirim onu da bilmiyorum. Bi giyim tarzım yok, ne bulursam artık öyleyim okuduğum için makyaj vs pek anlamam.. Yüzme kursuna yazıldım bende zayıflamak için, ön iki dişimin arası hafif açık onu göstermeyi düşünüyorum dişçiye... Saçlarımı uzatmak için bitkisel bi şampuan aldım ama onun dısında giyim tarzımı, makyaj vs napacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz :( nerden baslamalı işe? Tamamen nasıl değişebilirim.. ? Bunu kendim için yapmak istiyorum, özgüvenimi kazanmak adına..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Moda bloglarına bakınabilirsin arada kıyafet için, aynı şekilde makyaj için olan bloglar da var göz ve yüz şeklini öğrenip ona uygun şekilde makyaj yaparsan zaten ömrünün sonuna kadar kullanırsın. Vücut tipine göre giyinmelisin bir de, her insanın kusurları vardır kusurlarını en güzel şekilde göstermeye çalışmalısın. Dişlerini de fazla takma, bazılarında öyle tatlı duruyor ki.. Kolay gelsin şimdiden :)

• rica ederim, umarım :)

• teşekkür ederim :) umarım başarabilirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Once giyim ;Kendine yakisan seyleri giyeceksin moda tasarimdan tanidigin varsa danisabilirsin Sonra spor Iyi bir spor calismasi ile duzgun bir vucut (kizlar icin yuzme pek iyi olmuyor cunku omuzlar genisliyor)Sonrasinda genel kultur ve diksiyon Makyaj kolay mesele onu herzaman yaparsin makyajla herkes guzel olur...

• benim 5 kilo fazlam var onu vermek için yazıldım en çok...

• Ya bilemem yuzme bizim icin en iyi ve vazgecilmezim olan bir spordur fakat kizlarda genis omuzun cok da iyi olmadigi kanaatindeyim minyon tipli kizlar hep daha guzel gelmistir bana gore ama istisnalar da yok degil

• Makyaj pek beceremem ama avona abone olmayı düşünüyorum oradaki ürünlerden yararlanabilirim.
      Yüzmeye yazıldım herkese danıstım ve en doğru kararın bu olduğunu söyledi herkes... şimdi siz öyle diyince pişman oldum.. :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Şunu unutma ki bakımlı olmak makyaj yapmak değildir.Temizlik en güzel bakımdır fakat değişiklik diyorsan makyaj dene kıyafetlerinde ufak tefek değişiklikler yap :)

• Sadece fiziksel olarak değişme.. Kitap oku, genel kültürünü genişlet.. Kültürlü, bilgili ol. Daha iyi konuşabilmek için, insanlar ile diyalog için diksiyon kursuna yazıl. (Durumun pek yoksa İsmek kursları var)Kuaföre git ellerine manikür falan yaptır..

• Moda dergilerinı karıstırarak .Ordaki kombinleri deneyerek baslayabilirsin.

Yükleniyor...