• Sor
  • Bence

Sevgilim ilgisiz, ne yapabilirim?

sevgilim eskisi gibi değil cok ilgisiz ve sanırım bıktı artık benden.. daha 2.senemiz olmasına rağmen heyecanının bitmiş olmasına dayanamıyorum çünkü bende herşey hala ilk günkü gibi.. gecen sene evlenecektik Ailesi okumasini istiyo oda eskiden okumak istemiyordu şuan oda okumak istiyo çok hevesli BİR hafta önce kız arkadaşıma sordum inş tıp kazanırsın dedim bana verdigi cevap tıp kazanırsam seni mi alcam şok oldum kızdıktan sonra şaka yaptım diyo bana şaka olrak gelmedi Kafam çok karışık...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bır sure onu arama bakalım o senı arayacak mı..şaka yapmış olabılır . Ustunde durma ama bence sen orkuyorsun o okula gıdınce senı terk eder..Kısmet artık ne olacagını zaman gösterır..

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok bağlanıyorsunuz insanlara sanki nefes almanızı o sağlıyor.. Bıraksın ne olucak yani kız senden vazgeçmiş zaten... Unutursun iki güne salla gitsin gittiği yere kadar ciddi düşünme ama.. Üzülürsün..

• peki bu durumda ne yapmam gerekiyo..

• Anlattığına göre heycan bitmiş kızda.. Onu elinde tutmak için kendini küçük düşürme ne hali varsa görsün bir kaç gün bakarsın aynı lakayt hareketler devam ediyor sen son noktayı koyarsın gitsin tıpı kazansın başka birini bulsun o zaman bu ne terbiyesizlik hiç denirmi tıpı kazanırsam seni mi alıcam o an bırakman lazımdı şakada bile söylenmez + her şakanın altında bir gerçek yatar...:=)

• haklisiniz teşekkür ederm..

• seviyorsan o nasıl mutlu olacaksa öyle yap

• Ciddi ciddi bu konuyu konuşmalısın bence. Sen ne iş yapıysun?

• eczacı teknisyeniyim

• dandik bir bölüm kazandığında ya da kazanamadığında hesabını sorarsın (:

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu konuyu oturup karşılıklı güzel bi şekilde saygı çerçevesinde konuşmalısın.

• sevsen bile onu mutlu etmek adına polyanacılık oynama..ciddi olarak konuşmalısın.aman onu mutlu edeyim diye kendi mutluluğunu görmezden gelirsen sonunda büyük yıkım yaşarsın.

• Kıskandırmak için kullanmış o ifadeyi. Başarılı da olmuş. Sıkıntılarına çözüm bulmadıkca daha da kötü olabilir durum.

Yükleniyor...