Sevgilim çok ilgisiz. Ayrılalım diyorum, 'çok beklersin!' diyor :(

ilk zamanlar çok ilgiliydi ama artık eskisi gibi ilgili değil. Sevdiğini söylüyor fakat azalan ilgisi beni mahvediyor. sanki artık eskisi gibi kıskanmıyor da. aldatılmadığımı biliyorum, denedim bile yalnış bir hareketi olmadı. soğudun diyorum hayır diyor ayrılmak istiyorum bırakmıyor "bırakamam seni bitemez öyle kolay diil " diyor.

olmuyor diyorum "olacak sabret " diyor ama ilgisiz :( sürekli üstüne gidiyorum o ayrılsın diye hiç oralı diil bazen dayanamıyorum bitiriyorum bırakmıyor "sen öyle san bitmedi" diyor. bazen kızıyor değiştiğini söylediğimde" yine başlama lütfen " diyor.

onun bitirmesini istiyorum "sen bitir "diyorum " ÇOK BEKLERSİN " diyor ne şimdi bu.. seviyor mu sevmiyor mu arada kaldım :( biz ayrı şehirlerdeyiz görüşemiyoruz buna rağmen nasıl dayanıyor bilmiyorum bunun için de "dayanıcam işim ne " diyor. sizce neden böyle ?


0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

 • ben beklemen gerektiği kanaatindeyim. bilmiyorum ne kadar zamandır bu şekilde devam ediyorsunuz ama zaman çok şey gösterir biz insanlara. belki sana anlatamadığı bir sıkıntısı vardır ya da kötü bir moddadır ruh hali. bilirsin bazı insanların kötü dönemleri olur, şu an onu sıkmaman gerekir. bazı insanlar yazmış git ne bekliyorsun, ayrıl ehemn gibilerinden ama kolay mı öyle sevdiğin birini bırakmak. bence de bırakmamalı devam etmelisin. biraz empati yapmaya çalışmak gerek hani. erkek arkadaşın iyi niyetli biri ise kesinlikle bir sıkıntı olmaz, zamanla aşarsınız konuyu. ne ilişkiler gördük 2 ayda bitiriyor 2 hafta sonra ne oluyorsa özür dileyip eski ilişkisini istiyor geri bazıları. mesele zaman kardeşim. ya erkek arkadaşına samimi ol ve ne hissettiğini güzelce anlat ya da biraz zaman bırak onu biraz sıkmadan devam et. siz bayanların da öyle kötü zamanları oluyor ve bu dönemlerle karşılaştığımda biraz yalnız bırakıyorum kız arkadaşımı ve kendi içinde tüm olan biteni düşünüyor, benim haklı olduğumu görüp sonrasında özür diliyor ve biz de o konuyu kimse kırılmadan aşmış oluyoruz. tabi bu dediklerim tamamen ciddi bir ilişki için geçerli. sizler gönül eğlendirmek için birlikteyseni ayrıl gitsin. öteki türlü ne çabuk ayrılıyorsunuz deirm çünkü. daha dur bakalım senin dediğin sorun mu ki? evliliği hafife almayın, bu da güzel bi örnek olsun sitede.

  1|0
  • Şikayet

   teşekkürler

  • Şikayet

   rica ederim söylediklerinizde çok haklısınız asıl ben teşekkür ederim