Sevgilim çok ilgisiz. Ayrılalım diyorum, 'çok beklersin!' diyor :(

ilk zamanlar çok ilgiliydi ama artık eskisi gibi ilgili değil. Sevdiğini söylüyor fakat azalan ilgisi beni mahvediyor. sanki artık eskisi gibi kıskanmıyor da. aldatılmadığımı biliyorum, denedim bile yalnış bir hareketi olmadı. soğudun diyorum hayır diyor ayrılmak istiyorum bırakmıyor "bırakamam seni bitemez öyle kolay diil " diyor. olmuyor diyorum "olacak sabret " diyor ama ilgisiz :( sürekli üstüne gidiyorum o ayrılsın diye hiç oralı diil bazen dayanamıyorum bitiriyorum bırakmıyor "sen öyle san bitmedi" diyor. bazen kızıyor değiştiğini söylediğimde" yine başlama lütfen " diyor. onun bitirmesini istiyorum "sen bitir "diyorum " ÇOK BEKLERSİN " diyor ne şimdi bu.. seviyor mu sevmiyor mu arada kaldım :( biz ayrı şehirlerdeyiz görüşemiyoruz buna rağmen nasıl dayanıyor bilmiyorum bunun için de "dayanıcam işim ne " diyor. sizce neden böyle ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben beklemen gerektiği kanaatindeyim. bilmiyorum ne kadar zamandır bu şekilde devam ediyorsunuz ama zaman çok şey gösterir biz insanlara. belki sana anlatamadığı bir sıkıntısı vardır ya da kötü bir moddadır ruh hali. bilirsin bazı insanların kötü dönemleri olur, şu an onu sıkmaman gerekir. bazı insanlar yazmış git ne bekliyorsun, ayrıl ehemn gibilerinden ama kolay mı öyle sevdiğin birini bırakmak. bence de bırakmamalı devam etmelisin. biraz empati yapmaya çalışmak gerek hani. erkek arkadaşın iyi niyetli biri ise kesinlikle bir sıkıntı olmaz, zamanla aşarsınız konuyu. ne ilişkiler gördük 2 ayda bitiriyor 2 hafta sonra ne oluyorsa özür dileyip eski ilişkisini istiyor geri bazıları. mesele zaman kardeşim. ya erkek arkadaşına samimi ol ve ne hissettiğini güzelce anlat ya da biraz zaman bırak onu biraz sıkmadan devam et. siz bayanların da öyle kötü zamanları oluyor ve bu dönemlerle karşılaştığımda biraz yalnız bırakıyorum kız arkadaşımı ve kendi içinde tüm olan biteni düşünüyor, benim haklı olduğumu görüp sonrasında özür diliyor ve biz de o konuyu kimse kırılmadan aşmış oluyoruz. tabi bu dediklerim tamamen ciddi bir ilişki için geçerli. sizler gönül eğlendirmek için birlikteyseni ayrıl gitsin. öteki türlü ne çabuk ayrılıyorsunuz deirm çünkü. daha dur bakalım senin dediğin sorun mu ki? evliliği hafife almayın, bu da güzel bi örnek olsun sitede.

• rica ederim söylediklerinizde çok haklısınız asıl ben teşekkür ederim

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• ah şu içimizdeki umut kırıntıları yok mu...merak ediyorsun değil mi... seviyor mu sevmiyor mu diye... seni bu ilişkide tutanın yalnızca bu olduğunun farkında mısın? emin olamıyorsun. bu da kalmakta zorlansan bile bırakıp gitmeni engelliyor.halbuki yapman gereken tek şey gitmek...defalarca söyledim (bkz.diğer cevaplar) sevgilinizin flört ve ilişki başlangıcındaki tutum ve davranışlarına çok fazla itibar etmeyin. kur yaparken tüylerini kabartacaktır elbette ama normalde tüyleri o kadar kabarık değildir. abartılı cümleler kullanacak, sizi etkilemek için sürekli ilgi ve alaka gösterecektir. ama siz çantada keklik durumuna geldiğinizde bunlardan eser kalmayacaktır. şu anda olan şey ilgisinin azalması değil kendi benliğine dönüşü. senin yaşadığın da tam olarak bu.senin ''artık eskisi gibi ilgilenmiyorsun'' demen bile onu sevdiğini gösterir. ve o da bunun farkında. o yüzden bu kadar rahat. ''çok beklersin'' cümlesi çok fazla anlam içeriyor. ilişkinin iplerini eline geçirdiğinin farkında. seni istediği gibi oynatıyor. ben, şehir aşırı bir sevgilim olsa ve bana ayrılmak istediğini söylese, böylesine ti ye alıcı konuşmak yerine, atlar bir uçak ya da otobüse sevdiğim kızı kararından geri döndürmek için elimden geleni yapardım. fakat seninki biliyor ki sen ayrılamayacaksın. bütün kozlar onun elinde, o ne oynarsa oynasın hep kazanacaktır.benim sana tavsiyem bitirmen yönünde. madem o kadar kolay değilmiş ayrılman bakalım onun için ne kadar zor olacak. sana yine ''bitiremezsin'' mi diyecek telefondan dalga geçer gibi. yoksa sevgilimi kaybediyorum deyip çıkıp gelecek mi? eğer bunu yapmazsan bu yaşadıklarını defalarca daha yaşayacaksın.

• teşekkür ederim, teveccühünüz :)

• Ne güzel anlatmışsınız...

• Ne diye ayrılacan yaa çocuk herne şartta olursa olsun seni sevmekten vazgeçmiyor . soğumuşum ama seni bırakacağıma kendimi fırına atar ısıtırım diyor.Binbir eziyetine rağmen hala seni terketmemiş. Ayrıca soğuyan bi adam seni ilk hatanda ilk fırsatta def eder başından. Kabahati kendine bulup terketmemiş Daha ne olacak?Soğudum bensenden yürü git yoluna dese dahamı iyi.? Bırak şimdi soğu moğu çocuğun işi gücü sıkıntıda yada bi hastalığı felanda olabilir yani bi derdi felan var sanırım... Sen seviyorsan ikidebirde ayrılalım sen değiştin sen soğudun felan yerine daha çok ilgilen sorunun tam olarak ne olduğunu anlamak lazım ayrılmak istiyorum, soğudun felan yerine başka cepheden yaklaşmak lazım mesela bana kızdığın bi noktamı var. yada hoşlanmadığın bişeymi oldu vb... yada aile ile ilgibi sorunmu var diye araştırman lazım.. çözüme yönelik yaklaşımlar... kendi kendine soğudu ayrılayım değil meseleyi çözecem deyip yapıcı davran bence - tabi seninden onu sevdiğini düşünerek söylüyorum-seni seviyorseni aldatmamışterketmiyorda herşeye rağmen.eee bu eleman bence bi şansı hakediyor.

• erkkeleri ne saniyorsunuz ya isleri gucleri yok mu ben gunde 15 16 saat calisirim bu yogunlukta benimle neden ilgilenmiyorsun diyen bir kizi bogarim sizin gibi degiliz iste sen dusuneceksin arayacaksin biraz idare edceksin

• Bazi zamanlarida mazur gorun.artik is guc yogunluk vardir belki olamazmi

• yapmayın lütfen kadınlar ilgi ister .. az bi sevgiyi esirgeyecekseniz sevmeyin yalnız bırakın bizi

• erkeklerden o kadar duyarlilik beklemeyin bizim sizin gibi hormonlarimiz yok

• Öncekileri Göster
  • Bence bırakmıyorsa seni ve durum böle ise onun başka sıkıntıları var ilişkiden ziyade sen onun üstüne düşerek bubları öğrene bilirsin.. Hala seviyor seni kanımca..

• ayrı şehirlerde zor tabi.ama çocuğun üstünede çok gitme.sadece daha çok ilgi istediğini söyle.bitir deyince bitirmiyorsa wardır bi bildiği.ama boşa kürek çırptığınız düşünüyorsan onuda bilemem.

• olabılır sureklı senınle ılgılenecek dıye bır kural yok ya ben kız arkadaşımla gunde en fazla beş arama 3-4 defa da konuşma olur onlarda en uzunu 4 dakıka olur bu yuzden ayrılacagım deme ya

• ya bunda anlamayacak ne var bır ınsan bır ınsanın davranışlarından bılır bunu

• ama sevip sevmediğini anlayamıyorum

• Kıskançlık sevgi göstergesi değil ki bunu sorun edesin.Kıskanmasada olur.İlişki içersinde olma amacın nedir?Mutsuz olmak mı..Mutlu değilsen ayrıl..

• yani sevmiyor anlıyorum teşekkür ederim

• beni seviyor umudunu taşıyıp mutsuz olmayı kabul ediyorsun yani?

• mutsuzum ama onun bu hareketleri yüzünden sevmediğini düşünsem emin olsam çok sevmeme rağmen dk durmam ama aklım karışık

Kızlar Ne Diyor 11

• herşeyi direk söylediğiniz halde düzelmiyor ve sizi mutsuz ediyorsa neden kendinizi sıkıyorsunuz ondan başka kimse yok değil ya sizi haketsin istediğiniz gibi olsun yada güle güle

• Sen çok beklersin beni deseydin bırak be güzelim alla alla böyle kasıntı erkeklerdende hiç haz etmem madem görüşemiyorsunuz realdede bence daha rahat bırakırsın bitti de cevap verme bir daha..

• Sizin ilişki bizim ilişkiden kopya çekmiş :)

• Biraz kurcalayınca neleri çıkıyo :)
      Aynı kaderden bende yaşadım diyebileceğin bi çok kişi var aslında :)

• beni olduğum gibi anlayan biri çıktı çok sevindim :)

• Senin de dert ettiğin şeye bak , madem senin için bitti dayanamıyorsun artık üstelik ayrı şehirlerdesiniz kendi hayatına devam et ve ınu unut , aramalarına da cevap verme .Önce ne yapmak istediğine karar vermelisin .

• belki evlidir olamazmı.geceleri senle konuşuyormu mesela rahat rahat.nişanlanmıştır yada ama senle devam etmek hoşuna gidiyodur.bilmiyorum ama erkek ilgisi kolay kolay azalmaz azaldıysa altında bişey arıcan.çokmu fesatım:)

• :) ben çok fesatım valla artık eminim:)

• :) yok eminim bunlardan hiç biri diil ama süper senaryo tebrik ederim :)

• seviyorsan devam et sevmiyorsan bitiri kimseye katlanmak zorunda değilsin zorla güzellik olmaz.

• İyi düşün ayrılmak istiyo musun gerçekten...sevmek katlanmak değildir unutma...

• Surekl nasıl ılgı gösterecek. Sevıyor senı sende sevıyorsan kabullen..

• Bencede farklı sıkıntıları vardır seninle ilgili değildir. Senin onunla ilgilenip neyin var falan diye konusman lazım. Eğer sevmiyo olsaydı sen ayrılalım dediğinde kabul ederdi

• Seviyorsan birakma pisman olabilirsin sonra, diyelimki o seni sevmiyor ozaman birak o bitirsin ozaman dersin, beni sevmiyordu olacagi buymus.

• ayrılmak ıçın cok beklersın dıyor?sen bıtır nıye korkuyosun vıcdan azabı cekmektenmı ılgısız adamı bıraktıgın ıçın vıcdan azabı cekmezsın meraklanma

• rıca ederım

• haklısınız bu ilişkinin bana bir faydası yok sadece yıpranıyorum teşekkür ederim cevabınız için

• sevıyorsun ayrılık dusunuyorsun buda ılgınç bırsey.ona muhtaçmısın hayır degılsın sevgı şu an ılıskınızı dengede tutuyormu hayır tutmuyor yanlıs anlama karar senın ben fıkrımı sunuyorum sana ama ılıskıde ılgısızlık saygısızlık helekı boyle cok beklersın ayrılıgı turunden sen benımsın benııım turunden laflar varsa o ılıskı dogrulmaz

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...