Sevgilim eskisi gibi değil :(

Merhaba arkadaşlar..3 yıldır bi ilişkim var yaşım 24 kız arkadaşımın yaşı ise 19 ciddi bi ilişkimiz vardı evlenmeyi düşüyorduk 2 sene önce kız arkadaşım aradı Beni sana vermezlerse gel kaçır ...diye bende kaçırdım bareber gittik akşam olmadan annesi dayımlara gitmiş kızımın abileri duyarsa kan çıkacak diye ağlamış dayım beni aradı abilerim kız annesi söz vermiş kızı getirin abileri duymadan söz yemin etmiş gelin isteyin kzi verecem diye bizde tamam dedik aradan 1 hafta geçti annem ler istemeye gittiler kızın annesi okul bitsin verecem demiş söz aldık aradan zaman geçtikten sonra bir gün kız arkadaşımla tartıştım aillen beni kandıryo ha bugün ha yarın 2 ay konuşmadık daha sonra ben aradım barıştık bana şartlarını söyledi annemin ablamın barıştığımızı bilmeyecek okul okuyacam dersahaneye gidiyo okulumu okuyacam diyo telde fazla konuşmayacaz bende bütün şartlarını kabul ettim okul kazantıktan sonra nisan takarız diyo tamam dedim çok seviyorum ama onun artık beni eskisi gibi sevdiğini sanmıyorum hep aklımda o eskisi gibi sevmiyor Kafam Çok Karışık Ne yapacağımı bilmiyorum ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen işi yarım bırakmışsın ve kızda senden soğumuş ve bunu ailesi koz olarak kullanmıştır yani kız senden o yüzden soğumuş yarım iş

• kızın seni kadar sevdiğini ölç,ona göre hayatına yön ver..ihtimallerle işlerini yürütme,

• Nangi ülke orası?

• nedense benim erkek arkadaşım olmadı üç senelik:))) durum acayıp:D

• ikişey yazıyım...1-Elinde ne varsa hayata dair, ötesi hiçbir şey ya da vesair.- Hani demiş ya şair;" Mutluluğu sende bulan senindir, gerisi misafir ".2-‎" Baktın olmuyor, b a k m a y a c a k s ı n .. "

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...