Nasıl tavlarım onu?

Beyler bi bakarmısınz açbaaa ? :)

bu sene üni.ye başladım ve bi çocuktan hoşlanmaya bşladım çocuk rocker böyle cenede uzun bi sakal renkli pantolonlar giiyiyo bazen yeşil falan saçlar hafif kabarık bonus gibi rpck dinlio falan o tip bise aynı sınıfta değiliz ama koridorda falan bazen karşılaşıyoruz o kadar bazen ilgili bakıyorm bazen hiç bakmıyorm ama onu nasıl tavlayabilirm bn o tarzda bi kızda değilim ama severim yani rocker tarzını bazen ole giyinirim ama genelde normal kokoslar gibiyim bide nalet olsunki bi kere beni küfür ederken duydu uffff ya :D nasıl tavlarım onu

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir metalcinin kalbine giden yol kulağından geçer :D mesela ben acayip normal bir insanın algılayamayacağı kadar aşırı bir metalciyim ve sevgilim ya metalci olucak yada metalci başka yolu yok :D metal müzik hakkında bilgi edin 'led zeppelin , black sabbath , deep purlple ve pink floyd' gibi bu tarzın babalarının thişörtünü al ve giy :) metal müzik hakkında iltifatlarda bulur :) bu anormal metalci bir erkek için yapılması gerekenler vol1...

2. aşama ise her erkek ilgi ister biraz ilgi göster ona ;) sonra çocuk senindir tepe tepe kullan :D

0|0
    • Şikayet

tamam bunları kulağıma kupe olarak takıcam peki giyim kuşam onemlimidir bide tarz saç baş falan :D

• Şikayet

tama yordk seni teşekürler :)

• Şikayet

ne demek metal müzikle kal \m/ :D