Nasıl tavlarım onu?

Beyler bi bakarmısınz açbaaa ? :)bu sene üni.ye başladım ve bi çocuktan hoşlanmaya bşladım çocuk rocker böyle cenede uzun bi sakal renkli pantolonlar giiyiyo bazen yeşil falan saçlar hafif kabarık bonus gibi rpck dinlio falan o tip bise aynı sınıfta değiliz ama koridorda falan bazen karşılaşıyoruz o kadar bazen ilgili bakıyorm bazen hiç bakmıyorm ama onu nasıl tavlayabilirm bn o tarzda bi kızda değilim ama severim yani rocker tarzını bazen ole giyinirim ama genelde normal kokoslar gibiyim bide nalet olsunki bi kere beni küfür ederken duydu uffff ya :D nasıl tavlarım onu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir metalcinin kalbine giden yol kulağından geçer :D mesela ben acayip normal bir insanın algılayamayacağı kadar aşırı bir metalciyim ve sevgilim ya metalci olucak yada metalci başka yolu yok :D metal müzik hakkında bilgi edin 'led zeppelin , black sabbath , deep purlple ve pink floyd' gibi bu tarzın babalarının thişörtünü al ve giy :) metal müzik hakkında iltifatlarda bulur :) bu anormal metalci bir erkek için yapılması gerekenler vol1... 2. aşama ise her erkek ilgi ister biraz ilgi göster ona ;) sonra çocuk senindir tepe tepe kullan :D

• tamam bunları kulağıma kupe olarak takıcam peki giyim kuşam onemlimidir bide tarz saç baş falan :D

• Öncekileri Göster
    • tama yordk seni teşekürler :)

• ne demek metal müzikle kal \m/ :D

Erkekler Ne Diyor 6

• git yanına uluuuuuuuuuuuu

• Bir şey sor, bir bilgi almak için yanına git, önce çok ilgili davran ansızın ilgini kes. Çocuk ne oluyor lan desin, az önce ilgiliydi ee şimdi neden böyle davranıyor. Erkeklere ilgili davranırsan bir çoğu tamam bu kız tav der ve bir şeyler düşünmeye başlar.. Bunu fırsat bil ;)

• arabanla okula git aç en sevdiği rock parçasını son ses dinlet :D bunu bir daha oku D:

• ahhaha bu güzeldi ama arabam yok :D

• Öncekileri Göster
    • sanki diğer türlü niyetin farklı ha sende :D

• olsun onun adım amasını sağlıycak bi öneri lazım bana zaten beni görüyo ediyo az çok biliyo kim oldumu bu zamana kadar hoslanmıs olsa o bişe yapardı niye uğrasıyosam aman. neyse teşekkürler sanada :)

• bunun başka tipi yok mu ?b secenegi falan :)

• Aslında böyle bir arkadaşım var,tarife uyyor umarım o değildir çünkü herif gay. ist.demisin ?

• Rock bilginle onu ezersen gelir peşinden ama o senden fazlasıyla bildiği için ezilirsen suratına bakmaz :D Küfür ederken duyduysa rahat olduğunu biliyodur, gece için bişeler düşünüyosan yatabilirsin ama sevgilisi oliym dersen nolur bilemem :D

• ne yatması sevgilisi olmak istiyorum dediklerine dikkat edicem teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...