• Sor
  • Bence

Vazgeçilmez olmak için ne yapmalı?

vazgeçilmez olmak için ilgisiz mi davranmak gerek ilgilimi anlayamadım sizce?

En İyi Görüş

• vazgecilmez olmak icin kendin olmak gerekir. O kisi seni seviyorsa sen oldun icin sevmistir ve onun gozunde vazgecilmezi olursun oturusunla kalkisinla davranisinla kisiligin karakterinle. Bence boyle vazgecilmez olursun. Yoksa biri gider yenisi gelir ve giden o an unutulur.

Kızlar Ne Diyor 9

• fazla değer vermiceksin ki vazgeçilmez olasın..

• Ben hep ilgisiz davrandım, sonra çocuğu başkaları kaptı. Yani, bende biboka yaramadı şahsen. Eğer seni köpek gibi sevmiyorsa, hiiiiiç tavsiye etmem :))

• bence asiri ilgiye gerek yok ama da fazla da ilgisiz davranma. eger bu bir kisise, herzaman senin yanindadir eger senin yaninda degilse, hic senin olmamistir o kisi. sana kalmis, o kisye zaman ver, sikma. bunatilmak, osandirilmak vardir.

• Çok fazla üstüne düşme koşan kuvalanir cok uzak da durma arayı sen bul yani :))

• o nasıl oluyor öle...

• duruma bagli. o kisiyle ciktip ayrildiysaniz ilgili davranmalisin fakat daha birlikte olmadiysaniz ilgisiz davranki degerin yüksek olsun.

• Ne ilgisiz ne çok ilgili

• ilgini ilkten göster belli et sonradan o ilgine alışıcaktır zaten, biranda değilde yavaş yavaş ilgisiz davranmya başla bak nasıl vazgeçilmez oluyorsun..

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...