Nasıl öpüşülür? Daha önce hiç öpüşmedim

Şöyle bi korkum var ki, kız arkadaşım öpüşmede tecrübeli biri çıkarsa.. Ben daha önce hiç öpüşmedim.. Dudakları birleştirdikten sonra napılır ne edilir bilmiyorum.. Birde ilk öpüşme unutulmaz diye genel bi kanı var.. İlk olacağı için de güzel ve hatasız olmasını istiyorum.. Nasıl öpüşülür basitçe de anlatabilirsiniz.. Yardımlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Neyse yardımlarınız için sağolun.. Anladım ki bunu başkasından öğrenemeyeceğim.. Deneyerek, yaşayarak öğrenmek en doğrusu.. Tekrardan teşekkürler..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• peki kanka sana şimdi en ince ayrıntısına kadar anlatıcam beni iyi dinle;kızla ambiyans içine girdin diyelim. Yavaş yavaş yakınlaştınız elektrik felan hepsi tamamyani ortam öpüşmek için ideal.ikinizinde gözü,algıları dış dünyaya kapalı diyelimBu saydıklarım başlamadan önce olması gereken şartlardudaklar birbirine yaklaşınca hemen yapışma sakınönce kızın gözlerinde hadi artık öp beni ifadesini görene kadar beklesonra dudaklar temas etsin kafanı biraz sağa veya sola yatır(burunlarınız engel olur)sonra öp ve geri çekil ve kıza bak bakalım 2. yi istiyormu?2. yi ister gibi duruyosa ikincide daha sıkı bir şekilde öp ve alt dudaklarını hafiften emsonra 2nizinde dudakları birbirine yapışsın ve dilini çıkar dudaklarının iç kısmında daireler çizkızda seni takip eder zatenondan sonrasını artık spontane geliştirirsintecrübe gerekir biraz

• Aradığım cevap bu işte :) Çooook teşekkürler :)

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :=)

Kızlar Ne Diyor 15

• Aynada bol bol çalış:)

• düşün düşün bulursun bir yol

• Çokdüşündümbulamadım :) yardım edinn :)

• Dudaklar değince kendiliğinden oluyor rahatına bak :) zaten bu işin kriteri, sadece karşılıklı zevk alınmasıdır. kimi nazik öpülmekten hoşlanır kimi daha cesur öpücüklerden. karşındakinin nasıl istediğini anladıkça doğru şekli verirsin.

• Tamam anlıyorum rahat olcaz bırakıcaz olayı akışına.. Nazik veya cesurda değilim ben.. Öpüşmek nedir nasıl yapılır diyorum.. Ben kızın dudaklarına yapıştığımda ne olacak.. Emicek miyim yalıcak mıyım.. Bi alt dudak bi üst dudak mı yapıcam.. Dilimi nasıl kullanıcam.. Dudakların temasından sonra yapılıcak olaylar nelerdir bi anlatın lütfen :)

• onun alt ya da üst dudağını kendi dudaklarının arasına al, bu hoş olur. dilini ağzına sokmak ilk öpücükte yapılacak şey değil daha ileri aşamada :) hafifçe emeceksin

• öğrendinmi? aynı durumdan muzdaribimm gerçekten rezil olmak istemiyorum nasıl öpüşülür?

• canım benim eger hem kiz hemde sen gercekden istiosaniz bunu ozamman hic kafana bile takma besmeleni cek bisey olmaz ozamman , ama benden sana bir nasihat kesin gitmeden önce ferahlatici sakiz cigne ve dislerini fircala ;)

• gardaş her şeyi akışına bırak biraz relax ol dudaklar birleştikten sonra gerisi gelir sen birleştirmeye bak..

• öpüşmek bir iş değilki fikir isteyesin.. dudaklar birbirine değince herşey kendiliğinden olur zaten :)

• Diyosun.. inş dediğin gibi olur :)

• İlla öpecem kızı diyorsun yani :)

• Deneme-yanılmayla öğrenicek bu işi. Şak diye fransız öpüşemezsin ki.

• En guzeli.Rasgele.

• sallama salıver gitsin öpüşmek dünyanın en güzel şeyidir yapmadan nalları dikmeye kalkma

• off off.. Eminim çok güzeldir de kardeşim ben nasıl yapılır diyorum.. Kızın dudaklarına temas ettim.. Sonrasında ne oluyor ? alt dudak mı üst dudakmı hangisine yapışmak gerekir.. Yanaktan öpmekten farkı nedir.. Bilgim yok bu konuda :) Kardeşinize bi yardım..

• ya bende anlamadım ögreniverdim hemen :)))

• İyi öyle olsun bakalım... :)

• öpüşme doğal bişeydir..yani sadece heyecan duyacaksın..o an gelince en güzelini yaparsın..o kadar önemli bir konu değil..üzerinde düşünme...o biliyorsa işin daha kolay..daha çabuk alışırsın.

• Onun bilmesi benim acemiliğim daha rahatsız edici :( Yapıştım dudaklarına napıcam ? Ondan sonrasını anlatır mısınız..

• Öncekileri Göster
    • Hmm.. Sanırım dudakla yapılcakları anladım dil nasıl kullanılıyor.. Dilimle napıcam ?

• anlatılacak şeyler değil..yaşayarak öğreneceksinn

• simdi anlatiriz o problem degil de..Kiz dudaklarina yapistiginda,bizim soylediklerimizi dusune dusunemi opuseceksin :))Birak kiza kendini.ya herro ya merro

• :))))) ya herro ya merro :) bu güzeldi :D

• Öncekileri Göster
    • Lafın gelişi öyle diyorrum.. Gıdıklıcak değilim ben napıcağım gerçekten bilmiorum yardım edin :(

• ya benim anlatimda sorun var heralde soyledim iste.
      herkes anasinin karninda ogrenmiyor ya opusmeyi :D
      Allahim ya :D

• her türlü olur ..sen sadece zamanı akışına bırakıp odaklan yeter..

• her türlü ? hmm.. Nrmal yanaktan öperken ki gibi bişey mi bu dudaktan öpüşmek.. Tekrar tekrar öpmek gibi mi ? Dilimi nasıl kullanmam gerekior ?

• çalış senn de olur =)

• ya bende ne yapıcam bilmiyorum. sevgilim bir iki kez öpüşmek istedi ama ben öpüşmeyi bilmediğim için korktum ve ona istemediğimi söyledim oda sağolsun hiç zorlamadı. Aslında istiyorum ama öpüşmek hakkında hiçbişey bilmiyorum rezil olmaktan korkuyorum.

Erkekler Ne Diyor 16

• önce ayna da kendinle öpüş,pratik yap :DDDDDDDDD

• Limon önermeni beklerdim

• İlk öpüşmede diline hakim ol yeter. O kadar öpüşmeli film var daha ne soruyrosun anlamyorum ki

• 1. ağızdan duymak daha etkili :) Dıştan görüldüğü kadarıyl dudaklar yapışıyor birbirine.. Peki o dudaklara nasıl hakim olunuyor.. Dili hangi aşamada nasıl kullanılıyor.. Yapanlardan öğrenmek daha iyidir, diye düşünmüştüm

• konuşurken nasıl hakim oluyorsan öpüşürken de öyle..

biraz tecrübe kafa yoruacak bir şey yok.. sadece ilk başta dilin yerinde dursun. Zamanı geldiğinde dilini kullanman gerektiğini anlayacaksın..

acele yok
      1 saatte uzmanı olurusun

• dilini kızın boğazından aşşağı salacaksın bademcik ameliyatı yapar gibi.

• Bakın bilgim olmadığı için yardım istiyorum.. Dil nasıl kullanılır ki öpüşmede.. Bn daha kızın dudaklarına, dudaklarımla yapıcağım şeyi bilmiorum bide dil kullanmak gerekiormuş.. Bi yardım lütfen.. Yardım edin şu kardeşinize :)

• ya sallamaya bak güldürdün beni vallahi :D :D

• vay be amma öpüşken varmış sitede :))))))))))

• uzat canım alt dudağını... uzat uzat uzat... ÇEK O DİLİNİ GIRTLAĞIMDAN!

• alın kızlar size bakire ,el değmemiş erkek

• önerilenleri dinleme. akışına bırakmazsan berbat olur, kasma.

• bol öpüşmeli bir film izle

• en gerçekçi yorum :)

• Öncekileri Göster
    • onuda sen bul artık

• ferhunde hanımları izle:) abi oluruna bırak kız sana öpüşmeyi bilmiyosun diyicek hali yok zaten o anki ortama bak mesela ben bilmem hiç öpüşmedigimdendegil ama bilmiyorum yanii

• Bİşi diimmi sana... Bu iç güdüsel biliyor musun? Birine sormana yada birine bakmana gerek... Zamanla öğreniyorsun benden sana tavsiye uzun süre öpüş bak görüceksin ikinci üçüncü seferde aşıcaksın olayıı... :)

• Öpüşş,... öpüşmek olayını anlat işte.. Nedir bu öpüşme.. Yanaktan kolay bi öpücük kondur da dudakları yakaladıktan sonra napılıor ?

• :) yanak ... ona hislerini sölemektir... Dudak ise hislerinizi paylaşmaktır... arkadasım bu konuda kim ne derse desin boşş... yaşa ve öğren

• Hmm.. Herkes aşağı yukarı kendin dene öğren tekniğini söylüyor. Öyle yapıcam sanırım..

• Acemi olma daha güzel. Siteyi incelersen teknikler bulabilirsin. Kullanıp kullanmaman sana bağlı. link

• Ben önce şu öpüşme nedir nasıl yapılır bi öğreneyim basitçe de olsa.. Mükemmelini sonra yaparız :)

• ilk temas...gerisi gelir zaten...

• Tamam da ben analatımıyorum bu konuda hiç bilgim yok.. Kızın dudaklarına temas ettim öyle beklicem mi napıcam.. O yapıcağım şeyi söleyin bana..

• elanoçetinin yorumunu oku tekrar...

• yapış dudaklara.salla gitsin

• olayları akışına bırak öğrenirsin yavaş yavaş

• Tamam akışına bırakana kadar yapılıcak işlemler nedir? Yavaşça kızın dudağına yaklaşıp alt veya üst dudağını mı emicem normal öpück mü kndurcam dil nasıl bi iş görücek bu öpüşme olayında.. Bana basitçe anlatın şu olayı bilmiorum :)

• akisina birak :=)

• Öyle yapmak gerekior sanırım ama napıcam ki gerçekten bilmiorum tamam dudaklarını kaptım nolcak sonra dudağını mı emicem bazıları dilini onun diline değdir falan diyorr o iş nasıl oluo gerçekten bilmediğim için yardım istiyorum :) Yrdıımmm :)

• ilk seferde emme ya da dil olayina girme aksine sogutursun :)

• Al elini eline daya dudagini öp, öpebildigin kadar yavas, yavas ögrenirsin

• birader benim tek sölicem şey öpüşürken eline koluna sahip ol :) elin yanlış yerlere kayarsa öpüşmeyi öğrenmeden ayrılırsınız :D

Yükleniyor...