• Sor
  • Bence

Öyle bir sevgilim olsun ki...

herkes boşluğu kendince doldursun bakalım neler çıkacak? ilk ben başlayayım... öyle bi sevgilim olsun ki dağ gibi önümde dursun... buseyi dudağıma değil alnıma kondursun... :DD heyttt be.!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Öyle bir sevgilim olsun ki kredi kartını bana verebilsin ..

• :DDD hahahay

• öyle sevgili bulursan evlen

• çok cesur olmalı o sevgili :)

Erkekler Ne Diyor 15

• gözlerim yaşardı ;P önünde neden dağ gibi duıruyor orasını anlamadım arkdaşım yanında dursaydı keşke;)

• beni herseyden korumak iiçinn .DD

• onu senden kim koruyacak P

• :))

• gidiyoruz dedimmi nereye diye sormıycak

• :DD

• bir yarim olsun isterdim, gozleri yesil bir yarim olsun isterdim, gul yuzu gulen onu cok sevmek isterdim, delice sevmek pesinden kosup kosup, sonunda almak ben sevmek, sevmek isterdim nerden bilirdim, sevenler aglarmis bir yarim oldu sonunda, gozleri yesil bir yarim oldu sonunda, gul yuzu gulen onu cok sevdim sonunda, delice sevdim fakat bu askin sonunu, ben hic bilmezdim

• Öyle bi sevgilim olsun ki onu merak etmek zorunda kalmiyim piskopat olsunnn :D

• Ne arıyorsa bende bulsun

• bi oturuşta çeyrek öküzü götürsün :D

• Evleneceğim kadın olsun

• sen nasıl bı sevgılı olursun oneden bahsetsene

• heytttt harika tam anadolu erkegi arıyorsun sen :)

• :DD

• güldün mü sana gamze agladın mı omuz olmalı :)

• Öyle bir sevgilim olsun ki, "Ben başka bir şeyle uğraşırken bana baksın ve gülümsesin"Öyle bir sevgilim olsun ki, " -Beni seviyormusun- derken onu sevdiğimi bilip bunu bildiğini bana hissettirerek sorsun"Öyle bir sevgilim olsun ki, "Kokusunu sadece ondan alabileyim"Öyle bir sevgilim olsun ki, "Gözlerimi kapattığımda içimdeki huzura kelime uyduramayacağım kadar çok sevdiğim birinin yanında olduğunu biliyim."Öyle bir sevgilim olsun ki, "Benim olsun ve benim ona ait olduğumu hissettirsin."Öyle bir sevgilim olsun ki, "yanlış yaptığında doğru yolu göstermek isteyeyim ve yanlış yaptığımda doğruyu bulmam için bıkmadan usanmadan beni düzeltmeye çalışsın."Öyle bir sevgilim olsun ki, "Onun yanında olmadığım zamanlarda vaktimi boşa harcıyormuşum gibi hissedeyim"

• vayy canını :DD

• hayırlısı olsun sdşfsşidlfisdf

• dasfsdkhgkjddkjdfkjdgf sesli güldüm.

• Öyle sevgilim olsunki bakınca bana dünyam dursun, utanayım gözlerine bakarken , ellerim titresin ellerini tutarken,yanındayken nabzım kalp atışlarım tavan yapsın, beni benden alsın:))

• Bu dünyadaki pisliklerden habersiz tertemiz.İçi,dışı bir.Dobra dobra,dürüst ve yalandan nefret eden biri olmalı.

• heyt beee benim olasım geldi :D

• Bu meslekte yaşamak da ölmektee bir ekip işidir evlat

Kızlar Ne Diyor 5

• Öyle bir sevgilim olsun ki,ruhu ruhumu sarsın,özlemle aşkla..Öyle bir sevgilim olsun ki,dudaklarıyla ruhumu içsin bir kadehten şarap içer gibi..Öyle bir sevgilim olsun ki,sadece tutkuyla değil aşkla sevsin beni..

• öyle bir sevgilim varki,istediğim herşeyi onda buldum,yaşamak istediklerimi onda yaşıyorum,ruhu kalbi aklı bana ait,hayalleri bana ait,dünüm bugünüm yarınlarım ona ait

• dosu kıllı olsun yeter(azda kası bide esmer)

• Sevgili basit kaçar.. Ne sevgilisi?Önümde veya arkamda değil, yanımda olsun. Ne kadar yürürse benimle, o kadar olsun..

• sen de güzel yazmışsın sister

• Anlıyoruz, evet..

• Anlamasan da olurdu, anla diye yazılmadı bu.
      Ya, nasıl basıyorsun sen o eksiyi hunharca?! Bırak ya...

Yükleniyor...