Erkekler zor kızı neden tercih eder ego mu?

biri 100 kez olumsuz evap veriyorsa ve siz çok yakııklıysanız iyi bi işiniz varsa herkes peşinizdeyse neden o dersiniz elde edemediğiniz için egonuz muu baskın çıkar nedir bunun mantığı?neden elde edilmesi zor olan kızlar

Güncellemeler:
kimseyle çıkmadım bunu karşımdakiler biliyo o yüzden zor olarak görüp hedefe ulaşmak istiyolar yani egodur buu o yüzden böle bi soru sordumm siz karşınızdakinin kızın kimseyle çıkmadığını düşünerek yazın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkeklerde söyle bir düsünce vardir.Kolay ikna olan kizi baska biriside kolayca ikna eder gibi.Ama zor kizi herkes ikna edemez.Bir söz vardir.Kadinlar İstanbul gibi olmali fethi zor fatihi tek diye.Sanirim bircok erkek zor kadinlari bu yüzden seciyor onlarin hayatinda tek olabilmek icin

• evet cok haklısınm :(

• iyi dee işin garibii elde edince bırakıyosunuz

Erkekler Ne Diyor 18

• ben zorlarla uğraşaamam

• herşeyin sorumlusu ego tabiki

• Kızların düstügü en buyk hat bu aslında. Zor kadın gözükme cabalarına girip kezban diye adlandırılan canlıya dönüşmesi. Sonra her taraf piskolojisi bozuk kız kaynıyor. Kaliteli olgun bi erkek istiyorsan kaliteli ve kişilikli olacaksın. İşte o zaman vazgecemez senden. Kaliteli kızlar dışındaki kızların genelinin yaptıgı numara.. Ve cok itici..

• numara yapmıyorum abicim ben hep böyleydim zaten yani kendimi bildim bileli böyleyim kezbanlkla ne alaka yaa o senin dediğin bastırılmış duygu o bende yok:))

• kimseyle çıkıp çıkmaman önemli değil sen faşist bir feminist olmuşsun yorumlarından belli "yok erkek sapıktır, yok erkek dengesizdir, yok aklı belinden aşağıdadır siz kadınlar çok mükkembel insanlarsınız dimi ? hem bu sex kadının arzusuyla olan bişey değil mi? erkek ne kadar sapıksa kadında o kadar sapık tır senin mantığına göre...

• bu arada kendimi kullandırtmamak için kimseyle çıkıp inmedim zaten kkarşımdaki erkeklerin ne derece ego men olduklarını biliyorum:))

• faşist mi:))komünistim ben:)))ben kadınları da harikulade görmüyorum siz de her kuyruk salıyanın peşinden gidiyosunuz aldatma olayı en çok erkekte mevcut yani güvenilmezssiniz genel konuşuyorum istisnalar kaideyi bozmaz:)

• helal kardesim:) gidip serseriler it kopuk sexy gelir asık olurlar, kullanlıp kullanılıp bırakıldıklarındada böyle piskolojisi bozuk erkek düsmanı olurlar.. Kadınında erkeginde iyisi kötüsü var secmek bizim elimizde

• ilk benimle cıkıcaksa o kız ve gercekten uyumlu isek cıkma dgl direk evlenme teklif ederim ben olursa en iyisi olsun olmazsa hiç olmasın

• ulaşamadıklarımız her daım cekıcıdır...

• deveye diken, insana ... yaranırmış. o elde edilemeyen oldugu için daha güzel gözükür. ama senin gibiler, hemen yakısıklı diye, sarılır, sen de ortalık malı olrsun. Mal beyanında bulunmak istiyorum diye, kolundan tutup götürmek istedigim mallar var.

• tamamen ego ulaşınca biter o iş

• kesinlikle o yüzden ulaşamıycak

• eğer aradığım kadınsa önce kuyruğumu dikerim sonra 2 ileri 1 geri derim sonra 4 3 3 taktiğine dönerim sonra önünde biraz zıplar hedef şaşırtırım sonraaaa zapkolik.com/3002/leopar-havada-ceylan-yakalama-muhtesem.htmlYalnız aradığım kadının peşinde koşarım

• Alakasız bir şey hiç alakası yok ceylan yakalandıktan sonra adam hıh tamam yakaladım birakim mi diyor biraz mantıklı olun ltfen

• elde edince bitiyo diyorum ben dee emek veriyosun uğraşıyosun ulaşıyosun bitiyor

• zor herzaman ilgi çeker zoru başarmak zor alan değerlidir

• hayır o na değer veriyorsan o dediğin olmaz kazanasıya kadar bütün çabaların gözünün önünden geçer fakat karşı taraf bir falso yapmazsa neden basın tekmeği

• ee zoru başardın sonraa tekmeyi basıyosuun çünkü hedefini başarmıssındır

• kolay ikna olan birinden hayır gelmez düşüncesi sabit fikirlerde

• kusura bakmada sen at gözlüğünü takmış kulaklarınıda tıkamışsın... ne görmek istediğinden başkasını görüyor ne duymak istediğinden başksını duyuyyorsun bence sen erkeklerden uzak dur yakma onların başlarını... nasıl bir düşünceye sahipsin erkek tu kaka tüm sözlerin neyse senin kararın belli zaten burda sorupta yorma kendini.. ;)

• masturbasyon yaptığında çoğu kişi sevdiğimi aldatmıyayım diye onu düşünüyorum cevabını da veriyo amaa

• sizin buna inandırmışsınız kendinizi bir erkek kadın kadar cinselliği düşünür sanki kadınlar hiç oralı değil cinselliğe gibi konuşmayın... erkekler öyledir ki sevdiği insana hiç bir zaman cinsellik yönünden bakmaz kendini tatminde bile onu düşünmez çünkü sevdiğidir kendinden bile korumaya çalışır erkekler sapık diyerek kötüleyemezsin çünkü bu iş kadınlarla oluyo ;)

• Öncekileri Göster
  • Ben tercih etmedim fazla naz asik usandirir evlenince o geldi ama ben ata binmis uskudarda tur atiyordum

• Bizde tuhaflik yok cok ince dusunemeyiz okonuda sizin kadar iyi degiliz cok acik veririz

• :))sizi çözmek zor

• senden öncekiler demo :D

• hoşçakal senden kalan bir eksimiz saol .

• ben kendimi anlatıyorum şuan zaten:))

• eksi nyie veriyorsun sende zorumu oynuyorsun yoksa :D

• Öncekileri Göster
  • Bilmiyorum ama zor kızlar çok hoş oluyo fantezi meselesi bence birazda

• Senin ilkin olmak icin cabaliyor.Ve sende bundan rahatsizlik duyuyorsan zaten ortada tartisilacak bir mesele yok.Zaten onun hic sansi yok :)))

• bi erkeğin bi kız ilki olmaz anca sonu olur :)))

• iyi de ben kimseyle çıkmadım adam bunu biliyo ve benim ilkim olmak için uğraşıyo bencee egooo

• Öncekileri Göster
  • işte ask tarifi yok gonul bır kere sevdimi ferman dınlemıyo

• ole bı suphen varsa uzak durucaksın...

• o kişinin cinsellik için peşinden koşmadığını nerden biliyosun

• bunu ogrenmenın yolu fırsat tanımak bir de sunu dusun burda bakıyorum bır suru kız cıkma nasıl ederım dıye soruyor erkekler tarafından reddedıldıgını anlatıyor kacan kovalanıyor sanırım ama buna ego olarak bakmada su penceredende bak gercek sevgıyı arıyorsan senı seven bırını bul derlerya ya sahıden sevıyorsa...

• Öncekileri Göster
  • biz erkekler zoru severiz de ondanemek vermek lazım dimi

• neden eksi puan anlamadım
      neden bırakıyorum
      bırakmak için kimsenin peşine takılmam

• ee zora ulaşınca noluyoo peki bırakıyosunuz bunun nedeni pekii?

• Bence gereksiz bir uğraş.Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna demek lazım.Benim için zor yoktur.imkansız ise sadece biraz zaman alır...

• diyosun ama dediğin gibi olmuyoo adam hırs yapıyoo

• bilmem ben bir, bilemedin nazlanma ihtimaline karşın ikiden fazla teşebbüste bulunmadığım için - o da herkese değilt tabi- bana uzak bir konu. ama muhtemelen egosuyla alakalıdır

Kızlar Ne Diyor 1

• kaçan kovlanır cnku

• sapıklık kelimesini anlamadım
      hiç bir cevabı beyenmemişsin
      nedn yakaladıktan sonra tekme vuralım
      istisnalar olabilir

• aynenn

• valla dengesizler

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...