• Sor
  • Bence

Kilo verdiren, yemekten soğutan, iştah kesen şeyler nelerdir?

Aşırı kilo verdiğiniz bir dönemi düşünün. Yemekten soğutan, iştah kesen şeyler nelerdir? Neden yemek istemiyor canınız ya da sizin iştahınızı ne kaçırır ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Aaa neden kisme yazmamışbenim bildiğim biri var ve kesinlikle dürüstüzerine çıkıyosun iştahın kesiliyor :Dadına BASKÜL diyorlar.

• ühühüh diyorum :(

• Öncekileri Göster
    • Benim kardeşim günde 2 öğüm yiyor ,
      eğer alkol alırsa tek öğün :)
      ben yiyorum kardeşim , yiyende ölecek yemeyende :)

• ahahah :D yok ben baya sert bi diyete grcm bktm hacı bktm ya :D

Erkekler Ne Diyor 11

• mutsuz olunca yemek yiyemem...birde uyuşturucu kullananlar çabucak veriyor.ot extasy yada bi başka şey...ben yemekle beraber ekmek vs. yemenin kilo aldırdığını düşünüyorum.çok ekmek yemeyeceksin.birdeee doymadan kalkacaksın tam olarak doyduğunu hissetmeyeceksin.bir tabağı bitirmemeyi dene.yarım tabakla yetin.

• Morelim bozuk olunca sinirli olunca yada birşeyden dolayı midem bulandıysa iştahım kaçar yemek yiyemem.

• sabah kahve iç, aç karına, bir de sigara. öğleye kadar idare edersin. her öğünde bunu yap, çok sağlıklı.

• oyle bir donem... sadece yiyecek bir sey bulamadigimda o kadar kilo vermistim. yoksa istahim hep yerinde

• beyinle alakalı...yemiyeceğine şartlandır kendini...yiyecek olan ortamı terket...

• :)) bizim bi işçi vardı çocuk eroın kullanıyordu 4 ayda 120 kılodan 65 kiloya düştü şimdı kaç kılo bılmıyorum :)) deneye bilirsın

• oldu

• :)) tabı bu işin şakası ya

• hiç anlamadım :D

• gözlerini kapat ve masadaki yiyeceği düşün, onu bir taşa veya yiyemeğeceğin bir şeye benzet. görüntü sağ üst köşede olsun. mesela dolmayı taşa benzet, dolma resmi gitsin taş resmi gelsin, ikisi de aynı benim için de. yine gözlerini kapat ve beyninde seni yemek yemeğe zorlayan bir yer olduğunu düşün o yeri eline aldığın bir bıçakla kazı oy çıkar at. beyninde yemek ve taş senin için aynı olsun. bunu bi dene bak faydasını gör. takıldığın yerde mesaj atabilirisin.

• atarım ama bıkarsın söliyim

• Öncekileri Göster
    • dağlara bile küçük adımlarla çıkılır.

• ilk adımı atmayan, son adımı hiç bir zaman atamaz arkadaş.

• bazı şeyler beynimizde başlar, beynimizde biter.

• harika

• ask acisi bende cok etkili oluyor yemek aklima bile gelmez

• bende de tam tersi oluyor

• Askerlik fena iştah kaçırır tavsiye ederim :D

• ahahah beni alırlar zaten askere

• Öncekileri Göster
    • askerde kilo alan varmı ki ?!

• Hiçte kaçırmyor bende öyle biliyordum tandklarım zayf gitti hayvan gibi geldi :DDD

Kızlar Ne Diyor 9

• her yemekten sonra limonlu sıcak su veya sabah kalkar kalkmaz sirkeli su iç işe yarıyoryemektede yoğurt ye tok tutar açıkmazsın

• diş macunu

• diş macunumu yiyosun :D :P

• dişlerını fırçaladıktan sonra yemekten soğursun diş macunun etkisi bu :)

• :D saol

• yemekte kıl buluyum hemen soğurum yemem o gün bi de tv de hayvan felan görürsem onun dışında çok iştahlıyım maaşallah:D

• Ben her sabah kalktığımda ve her yemek öğününden önce mutlaka 1 bardak su içerim bu beni şişirir ve fazla yemek yememi engeller.Yoğurtta tok tutuyor beni metabolizmayıda hızlandırmaya yardımcı oluyor aklıma gelenler bunlar.

• enı yemekten ancan zayıflama isteğim kaçırır... yoksa umrumda olmaz.

• Asik ol,gor nasil istah kaciyormus.

• aşık olduğum kişi de beni seviyorsa o erkek benim içn yemekten daha çok zevk verir yemeyi unutturur :)

• Aşk acısı.

• bende ters tepiyor :D daha çok yemeek durumu :D

• eskiden mutsuz oldugum zamanlar kendimi yemege veriyordum ama aştım o durumu

• Aşık olmak, çok mutsuz olmak kesinlikle iştahımı kaçırır.

Yükleniyor...