Annem hiç benimle ilgilenmiyor ne yapmalıyım?

Annem benimle hiç ilgilenmedi şu yaşıma kadar annelik sadece doğurmak değildir. annemle babam ayrılar ben küçükken ayrılmışlar. babam almanyada başka... Daha Fazla

Güncellemeler:
anneme kırgınlığımı söylediğimde mesela bana hiç hoşgeldin bile demiyosun hiç ilgilenmiyosun dediğimde ertesi gün yapmacık olarak ilgileniyor hoşgeldin diyor sanki zorla yaptırıyomuşum gibi. kadının içinden gelmiyor öyle alışmış :S

En İyi Erkek Görüşü

• Evet aynen oyle

Sadece kendini dusunmeli ve kollamalisin eger ailedenki diger kisilerle anne baban gibi vicdansiz degillerse onlarla irtibat kurmaya calis teyze/hala/yenge olabilir bunlarin hepside vicdansiz olamaz iclerinde allah korkusu olan biri mutlaka vardir sonucta bir insan fazla fazla yasasa yasasa ne kadar kadar 150 yil yasasin bunu birde hesabi var hesap gunu var ...

Ve unutma dost olarak bir tek allah yeter baska bir seye ihtiyacin yok SIKI DUR SAGLAM DUR

Allah yardimcin olsun.

Sen annenden ve baban mesul degilsin ancAK ONLAR SENDEN MESULLER OLENE KADAR.

Allahlik ali bey oz babana da bir mesaj cek SENI ALLAHA HAVALE EDIYORUM de sadece bunu soyle...

AYRILAN ESLER KADIN/ERKEK ESLERINE DUYDUKLARI KINI NEFRETI HINCI HEDEFI SASIRIP BAZEN KORUNMASIZ OLAN COCUKLARINDAN CIKARIRLAR ONLARIN ACI CEKMESI VE MUTSUZ OLMASI ICIN ELLERINDE NE GELIRSE YAPARLAR OZELLIKLE PSIKOLOJIK PROBLEMLERI OLANLAR

saygilarimla