Sevgiliyle yapılacak 100 şey

erkek arkadaşımla kararlaştırdık ve birlikte yapacaklarımızın listesini çıkaracağız. ev var ama sadece şehir dışına çıkamıyoruz sizin önerileriniz nelerdir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zengin Bir arkadaşınızın babasının bag evini bir günlügüne ödünç alıp şehir hayatından uzak başbaşa börtü böcek sesiyle mangal yapıp gece yıldızları seyretmek varsa havuzunda yüzmek biraz klasik ama olsun

Bulundugunuz yerde deniz varsa sahil boyu yavaş adımlarla sonuna kadar sarmaş dolaş yürümek sonra kayalıklardan inip denizin kokusunu içine çekmek

Lunaparka gidip saçmalı tüfek ile sahte yabani ördek avlamak

Beraber sonbahar zamanı boş ormanlık bölgelere gidip kimsecikler yokken ateş başında aşk tazelemek

Mahalledeki çocuklarla maç yapmak tabi ikiniz ayrı takımlarda olmak şartıyla

Kar yagdıgında kendinizi boş bir parka atın ve birbirinizi kara bulayın sogugu içinizde hissedene kadar sonra evinize gidin karşılıklı kahvelerini yudumlayın soba veya şömine yanında (tabi kaloferli evde oturuyorsanız onu bilemem)

Bulundugunuz şehrin spor faaliyetlerine katılın birbirinize rakip olun örnek:tenis,okçuluk,koşu,go kart bile olabilir

Büyük alışveriş merkezlerine gidin sap sap gezenlere telefonunuzu veya fotograf makinenizi verin ve fotografınızı çekmesini isteyin objektife samimi gıcık pozlar vererek herkesş çatlatın sanki dünya sizin etrafınızda dönüyormuş hissi verin etrafa (tadınca insanlar size böm böm baktıgında bu hazzı anlayacaksınız) ve aşırı derecede rahat olun

şimdilik bu kadar aklıma gelirse yardımcı olmaya çalışırım hevesinizin çabuk bitmemesiniz diliyorum saglıcakla karınca kardeş.

• evet sex herşey değil :)

• erkek arkadaşımın bir bağ evi var zaten :) bunu yapacağız. çorumda yaşıyoruz :( sahil yok

lunaparka daha önce gittik :) diğerlerini de ekleyeceğim çok teşekkürller aklınıza gelirse bekliyorum :) amin umarım çabuk bitmez :)

• Bu arada her anını SEX düşünerek geçiren arkadaşlar şey sex değil biraz geniş düşünün :)

Erkekler Ne Diyor 14

• bogazda romantik yerlere gitmek ön planda olmalı bu arada twitterın çalışmıyor

• bence bu kadar dert etme asıl onun senin için ne yapacağı önemli

• ayrılınca hüngür hüngür ağlarsın

birine göre plan yapma derim

• he güzelim he

• biz farklıyız

• terk edilen herkes de güveniyordu

• Öncekileri Göster
  • Birlikte film izleyip sarılarak masumca uyuyarak geceyi geçirme olabilir.

• iyi günler :)

• Bakmadım ama ağzından onayı aldım helal olsun 5 yıldızıda yapıştırdım ben gider sana iyi günler :)

• zaten önceki yaptığım yorumlara bakarsanız bunu benmde doğruladığımı görürsünüz :)

• Öncekileri Göster
  • Kalabalık bir cadde ortasında dakikalarca öpüşmek ..

Yağmurun altında el ele yürümek ..

Lunaparkta korku tünelinin içinde arabadan beraber inip, arkadan gelenleri korkutmak..Sıkılınca öndeki arabayı takip edip yürüyerek çıkarsınız :)

Haftasonu ormanda kamp yapmak..

Yolda yürürken tanımadığınız kişilere, sizce birbirimize yakışıyor muyuz diye sormak..

Beraber duş almak, küvetin içinde beraber uyumak :)

Körebe oynamak

Yürüyen merdivene el ele tersten çıkaya çalışmak :)

Şimdilik bunlar geliyor aklıma :)

• i:)

• :))

• amacımız eğlenmek çok saçma şeyleri yapmak bizi daha çok eğlendirir :)

• Öncekileri Göster
  • boş bir inşaatın tepesine çıkın biriniz aşagıda kalıp ne kadar sevdigini haykırsın insanlar etrafınıza toplansın polis itfaiye gelmeden ikna olun aşagıya inin herkes sizi alkışlasın şehirde yılın aşıkları olun

• çok haklısın :)

• atsan atılmaz satsan satılmaz demiş atalarımız büyükler üzerine. gelmesede varlıgında en hayatta oldugun kadar eminsindir yani hafızanı silmen imkansız ve sevmediklerinle barışık olmaya çalış başka çaresi yok :)

• evet zaten erkan olmadan önce çok korumacı davranıyordu ve çok yakındık şimdi ona baba demek bile içimden gelmiyor :(

• Öncekileri Göster
  • Plansız olunca,

1- Sevişmek,

2- Sevişmek,

3- Sevişmek,

...

100 - Sevişmek

oluyor. Siz planlama yapacaksınız ya belki bunun dışına çıkarsınız :)))

• Olur olur acele etmeyin :)

• 21 yaşındayız

• yaşları küçük sanırım

• Öncekileri Göster
  • özür anlamadım şehir dışına neden çıkacaksınız amaç ne ev şahir dışındamı?

• teşekkürler. masum bir aşk istedik ve çok acı çektik ikimizde bunun için artık mutlu olmakistiyoruz ve aramızda çok iyi maşallah umarım hep böyle olur.

• tutdum sizin aşkınızı inşallah ömür boyu mutlu olursunuz pişman olacağınız şeyleri yapmayın bu sizi yüceltir aşkınıza çimento serpilir saygın bir aşkın önünde secde ederim ben insan yüzüne utanarak değil gururla bakın

• zaten erkek arkadaşım öyle herşeyi sexe bağlayan abazalardan değil. yaklaşık 1 yıl olacak ve daha hiç sevişmedik. öpüştük ama sevişmedik. herşeyi sexe bağlamak çok saçma daha masum bir aşk yaşıyoruz ve bunun eksikliğini hissetmedik.

• Öncekileri Göster
  • iyi bir düşünce. eğlenceli olmalı. sınırlarınız varmı ? yoksa 1 saat boyunca karşılıklı oturup birbirinize hiç konuşmadan bakın. sonraki bir zaman sırt sırta verin ve yuzunuze bakmadan konusun. :)

• teşekkür ederim :)

• ;) eğlenceli eğlenmeye devam edin. başarılar :)

• evet. şehirr dışına çıkamayız. ama onun dışında okullar olmadığı zaman buluşuyoruz. erkek arkadaşımın evine de gidiyorum ama annesini falan tanıyorum yani daha sex için çok erken da çok eğleniyoruz yapacak birşeyler kalmadı artık. bu söylediğni ekleyeceğim listeye teşekkür ederim :)

• kavga edin :)

• çok yapıyoruz zaten onu :D

• Şişe çevirin. Yok vazgeçtim onu yapmayın.

En sevdiğiniz şarkıların listesini yapın onları dinleyerek dans edin hoplayın zıplayın eğlenin.

• :)

• ne demek .. :)

• sevgilim gitar çalıyor zaten :) yani sürekli müzikle ilgiliyiz. ama dans iyi fikirmiş bunu ekleyeceğim teşekkürler :)

• LİSTE

1-SEX

2-DUŞ

3-YEMEK

4-SEX

başka ne yapacaksın :))

• ekledim ama başka şeyler :D ilginç şeyler istiyorum :D mesela yataktan düşürmece oynbamak ama bunu yazdın bundan farklı bişey :D

• öpüşmeden bakışmaca ilk gözü kayan kaybeder yada kazanır bilmiyorum

• aa evet güzelmiş teşekkür ederim bunu da ekleyeceğim :)

• bungee jumping

• korkarım ben :D

Kızlar Ne Diyor 9

• 1.Çimlerde boğuşmak

2.Beraber yemek yapmak

3.Dağ bayır koşmak

4.Beraber uyumak

5.Kütüphaneye gidip beraber kitap okumak

6.Kimsesizler yurdunu ziyaret etmek

7.Amaçsızca yürümek inanın 3 4 saat yürüdükten sonra nerdeyiz biz demeside ayrı bir zevk

8.Beraber duş almak kıyafetlerle (Anlamayanlar için ıslak kıyafet fantezisi * )

9.Tiyatroya gitmek

10.Ona yemek yedirmek tıpkı bebek gibi

11.Beraber tıraş olmak kızda tıraş köpüğü filan sürecek ama jiletin arkasıyla filan tıraş olacak

12.Çocuk gibi parkta oynamak

13.Aynı kitabı okuyup birbirinize anlatmak

14.Ona sımsıkı sarılıp uyumak***

15.Balık tutmak

16.Taklidini yapmak

17.Arabayla manzarası güzel bir yerde sırtını arabaya yaslayıp oturmak

18.Çimlere karşlılıklı uzanıp sadece gözlerle konuşmak

19.Beraber pasta yapmak

20.Karı koca gibi takılmak(Bey beey - Hanım Hanııım )

21.Gün boyu beraber olmak ama hiç konuşmamak

22.Yunuslara binip açılmak açıldıktan sonra öpmezsen pedal çevirmem gibi şımarıklıklarda bulunmak

23.Birbirinize kitap okumak

24.Birbirinize masal anlatmak

25.Mangal yakmak

26.Puzzle yapmak

27.Alışverişe gidip mağaza mağaza gezip giyinmek almak değil

28.Parkta piknik yapmak

29.Meyve alıp köprü merdivenlerinde oturarak yemek

30.Battaniyeyle sokakta beraber battaniye altında dolaşmak

31.Lunaparka gitmek

32.Waffle yedirirken ağzına yüzüne bulaştırmak

33.Radyo programına katılıp hiç tanışmıyormuş gibi muhabbet etmek

34.Arkadaşlarınızın evine ziyarete gitmek

35.Sabah güneşini birlikte karşılamak

36.Bisiklet turu yapmak

37.Sinemaya gidip yan yana oturmamak

38.Sinemada arka arkaya oturmak

39.Antika çarşılarını gezmek

40.Beraber takı yapıp satmak

41.Cami çıkışı birlikte peçete açmak

42.Kitapçıları gezmek

43.Aynı kitabı okuyup orda birbirine anlatmak (Kitapçıda)

44.Birlikte olduğunuz günleri günlük tutmak

45.Otostop çekmek

46.Babasına yakalanmadan bilgisayarını tamir etmek

47.Bara gidip sabahlamak

48.Evinin altına gidip ateş yakmak

49.Evinin altında Şarkı söylemek

50.Sırf resim çekinmek için ilginç yerlere gidip komik pozlar vermek

51.Oyun hamuruyla oynamak

52.Bebek sevmek

53.Komple vücut ağda merkezine beraber gitmek

54.Birbirinize masaj yapmak

55.Deneme kabinlerinde sevişmek

56.Biriniz çocuk diğeriniz büyük rolü yapmak

57.Müzikale gitmek

58.Beraber müze ziyaret etmek

59.Aynı t sihrt leri giymek

60.Hayvanat bahçesine gitmek

61.Sessiz sinema oynamak

62.Birbirinizin resmini çizmeye çalışmak

63.Yorgan altında birbirinizi gıdıklamak

64.Sakalını karnına batırmak

65.Tek külah dondurmayı aynı anda yemeye ya da yalamaya çalışmak

• ya biz buluşuyoruz parkta sakin sakin sonra benim bi sevme şeklim var çocuğu sıkıyorum döverek seviyorum yani bi evde olsak atarım yere yuvarlarım :D sıkarım böyle sarılırken boğarım :D o yüzden biz boş boş otursakta heycanlı oluyo böyle :D

• ahahahaha :D

• Anladığımkadarıyla cok masum bi aşkınız var , allah bozmasınn , :)

Bizim ilişkimizde tamamen aşk ve karsılıklı sevgi üzerine dayalı ,3 yıl olduu ve ilişkimiz hala cokk masum :)

bu bizi birbirimizee daha cok bağlıyorr,yasanması gereken seyleri evlililk sonrasınaa erteledik :)

bizim yaparken mutlu oldugumuz bi kaç örnekk vereyim ,

gitiiğiniz heryerde fotoğraf cektirin ve onları duvar kağıdı yaptırın ,

berbare dans kursuna gidin cook eğlencelidirr

go kart yapın

sırt sırta vererek konusunn :)

biribirinize taklit yapınn

• teşekkür ederim. sizinde allah bozmasın :) herşeyi yaşanması gereken yeren ertelemek çok önemli gerçekten :) dediklerini dikkate alacağım. acaba bana buradan mesaj gönderebilirmisin soracağım başka şeylerde varda yardım edersen sevinirim :)

• Tras olmak.

• aahahaha yok almayım utanırım :d

• Al epi sende gec ayna karsisina.

• makineyle trş oluyor :(

• gece yarısı denizde sevişmek biz sevilimle yaptık harikaydı. dışarda dans etmek. beraber fasıla gitmek. beraber maça gitmek. tavla oynamak kaybeden soyunur.:):) bu en komiği :):) o kral olsun sen cariye:):):)o gemici olsun sen geyşa:):):) ya bir sürü şey var. göbeğinde bal yedir.

• o nasıl bir fantezidir :D biz daha masum şeylerden başlamak istiyoruz :)

• güven testi vardır dans partnerlerine yaptırırlar bazen tavsiye ederim .

bayan yada erkek önde duruyor . partneri onu tutabilecek uzaklıkta arkada.

önde olan bayan dersek bayan arkaya doğru kendisini serbest bırakıyor. dümdüz bacaklarını kırmadan . sopanın düşmesi gibi düşün . erkeğinde bayan düşmeden yere maximum yakınlıkta tutması gerekiyor.

önde duranın güveni kendini ona ne kadar bırakabildiğini görürsünüz. tutamayacağını düşündüğü anda kendini koruma güdüsü olarak eliyle koluyla bacağıyla destekler düşen . farklı bir deneyimdir ve güveni geliştirir

• teşekkür ederim :)

• :) kolay gelsin ...

• evet şimdi çok istedim ya :) çok teşekkür ederim harika bir şey :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler bakacağım

• çocuk yapın :) Allahım ya gezin dolaşın napacaksınız.

• sürekli gezip dolaşmak sıkmaz mı :/

• su savaşı yapmak mesela :D

• peki erkek arkadaşıma soracağım :D uyduk şeytana hadi hayırlısı :D

• kaç kız bi gece evden nolcak 1 sat içinde dönersin

• gece dışarı çıkamam ki :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...