• Sor
  • Bence

Sevgiliyle yapılacak 100 şey

erkek arkadaşımla kararlaştırdık ve birlikte yapacaklarımızın listesini çıkaracağız. ev var ama sadece şehir dışına çıkamıyoruz sizin önerileriniz nelerdir ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Zengin Bir arkadaşınızın babasının bag evini bir günlügüne ödünç alıp şehir hayatından uzak başbaşa börtü böcek sesiyle mangal yapıp gece yıldızları seyretmek varsa havuzunda yüzmek biraz klasik ama olsunBulundugunuz yerde deniz varsa sahil boyu yavaş adımlarla sonuna kadar sarmaş dolaş yürümek sonra kayalıklardan inip denizin kokusunu içine çekmekLunaparka gidip saçmalı tüfek ile sahte yabani ördek avlamakBeraber sonbahar zamanı boş ormanlık bölgelere gidip kimsecikler yokken ateş başında aşk tazelemekMahalledeki çocuklarla maç yapmak tabi ikiniz ayrı takımlarda olmak şartıylaKar yagdıgında kendinizi boş bir parka atın ve birbirinizi kara bulayın sogugu içinizde hissedene kadar sonra evinize gidin karşılıklı kahvelerini yudumlayın soba veya şömine yanında (tabi kaloferli evde oturuyorsanız onu bilemem)Bulundugunuz şehrin spor faaliyetlerine katılın birbirinize rakip olun örnek:tenis,okçuluk,koşu,go kart bile olabilirBüyük alışveriş merkezlerine gidin sap sap gezenlere telefonunuzu veya fotograf makinenizi verin ve fotografınızı çekmesini isteyin objektife samimi gıcık pozlar vererek herkesş çatlatın sanki dünya sizin etrafınızda dönüyormuş hissi verin etrafa (tadınca insanlar size böm böm baktıgında bu hazzı anlayacaksınız) ve aşırı derecede rahat olunşimdilik bu kadar aklıma gelirse yardımcı olmaya çalışırım hevesinizin çabuk bitmemesiniz diliyorum saglıcakla karınca kardeş.

• Bu arada her anını SEX düşünerek geçiren arkadaşlar şey sex değil biraz geniş düşünün :)

• erkek arkadaşımın bir bağ evi var zaten :) bunu yapacağız. çorumda yaşıyoruz :( sahil yok
      lunaparka daha önce gittik :) diğerlerini de ekleyeceğim çok teşekkürller aklınıza gelirse bekliyorum :) amin umarım çabuk bitmez :)

• evet sex herşey değil :)

Erkekler Ne Diyor 15

• bogazda romantik yerlere gitmek ön planda olmalı bu arada twitterın çalışmıyor

• bence bu kadar dert etme asıl onun senin için ne yapacağı önemli

• iyi bir düşünce. eğlenceli olmalı. sınırlarınız varmı ? yoksa 1 saat boyunca karşılıklı oturup birbirinize hiç konuşmadan bakın. sonraki bir zaman sırt sırta verin ve yuzunuze bakmadan konusun. :)

• evet. şehirr dışına çıkamayız. ama onun dışında okullar olmadığı zaman buluşuyoruz. erkek arkadaşımın evine de gidiyorum ama annesini falan tanıyorum yani daha sex için çok erken da çok eğleniyoruz yapacak birşeyler kalmadı artık. bu söylediğni ekleyeceğim listeye teşekkür ederim :)

• ;) eğlenceli eğlenmeye devam edin. başarılar :)

• teşekkür ederim :)

• Şişe çevirin. Yok vazgeçtim onu yapmayın. En sevdiğiniz şarkıların listesini yapın onları dinleyerek dans edin hoplayın zıplayın eğlenin.

• sevgilim gitar çalıyor zaten :) yani sürekli müzikle ilgiliyiz. ama dans iyi fikirmiş bunu ekleyeceğim teşekkürler :)

• ne demek .. :)

• :)

• LİSTE1-SEX2-DUŞ3-YEMEK4-SEXbaşka ne yapacaksın :))

• ekledim ama başka şeyler :D ilginç şeyler istiyorum :D mesela yataktan düşürmece oynbamak ama bunu yazdın bundan farklı bişey :D

• ayrılınca hüngür hüngür ağlarsınbirine göre plan yapma derim

• neden ayrılmayı düşünüyüm ki?

• Öncekileri Göster
    • biz farklıyız

• he güzelim he

• Birlikte film izleyip sarılarak masumca uyuyarak geceyi geçirme olabilir.

• bunu yazdım teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
    • Bakmadım ama ağzından onayı aldım helal olsun 5 yıldızıda yapıştırdım ben gider sana iyi günler :)

• iyi günler :)

• Kalabalık bir cadde ortasında dakikalarca öpüşmek ..Yağmurun altında el ele yürümek ..Lunaparkta korku tünelinin içinde arabadan beraber inip, arkadan gelenleri korkutmak..Sıkılınca öndeki arabayı takip edip yürüyerek çıkarsınız :)Haftasonu ormanda kamp yapmak..Yolda yürürken tanımadığınız kişilere, sizce birbirimize yakışıyor muyuz diye sormak..Beraber duş almak, küvetin içinde beraber uyumak :)Körebe oynamakYürüyen merdivene el ele tersten çıkaya çalışmak :)Şimdilik bunlar geliyor aklıma :)

• Yolda yürürken tanımadığınız kişilere, sizce birbirimize yakışıyor muyuz diye sormak.. maddesini ekleyeceğim diğerlerini zaten yazdım :D

• Öncekileri Göster
    • :))

• i:)

• boş bir inşaatın tepesine çıkın biriniz aşagıda kalıp ne kadar sevdigini haykırsın insanlar etrafınıza toplansın polis itfaiye gelmeden ikna olun aşagıya inin herkes sizi alkışlasın şehirde yılın aşıkları olun

• vuuuv çok çılgınca :D ama ya oradan geçen babam olursa nolcak hı süle nolcak ? :D

• Öncekileri Göster
    • atsan atılmaz satsan satılmaz demiş atalarımız büyükler üzerine. gelmesede varlıgında en hayatta oldugun kadar eminsindir yani hafızanı silmen imkansız ve sevmediklerinle barışık olmaya çalış başka çaresi yok :)

• çok haklısın :)

• özür anlamadım şehir dışına neden çıkacaksınız amaç ne ev şahir dışındamı?

• yok şehir dışına çıkamayız çünkü arabamız yok :(

• Öncekileri Göster
    • tutdum sizin aşkınızı inşallah ömür boyu mutlu olursunuz pişman olacağınız şeyleri yapmayın bu sizi yüceltir aşkınıza çimento serpilir saygın bir aşkın önünde secde ederim ben insan yüzüne utanarak değil gururla bakın

• teşekkürler. masum bir aşk istedik ve çok acı çektik ikimizde bunun için artık mutlu olmakistiyoruz ve aramızda çok iyi maşallah umarım hep böyle olur.

• kavga edin :)

• çok yapıyoruz zaten onu :D

• öpüşmeden bakışmaca ilk gözü kayan kaybeder yada kazanır bilmiyorum

• aa evet güzelmiş teşekkür ederim bunu da ekleyeceğim :)

• bungee jumping

• korkarım ben :D

• Plansız olunca,1- Sevişmek,2- Sevişmek,3- Sevişmek,...100 - Sevişmekoluyor. Siz planlama yapacaksınız ya belki bunun dışına çıkarsınız :)))

• bu belki biraz garip ama daha hiç sevişmedik. yani bunun boşluğunuda hiç hissetmedik. herşey sex değil

• Öncekileri Göster
    • 21 yaşındayız

• Olur olur acele etmeyin :)

Kızlar Ne Diyor 9

• güven testi vardır dans partnerlerine yaptırırlar bazen tavsiye ederim . bayan yada erkek önde duruyor . partneri onu tutabilecek uzaklıkta arkada. önde olan bayan dersek bayan arkaya doğru kendisini serbest bırakıyor. dümdüz bacaklarını kırmadan . sopanın düşmesi gibi düşün . erkeğinde bayan düşmeden yere maximum yakınlıkta tutması gerekiyor. önde duranın güveni kendini ona ne kadar bırakabildiğini görürsünüz. tutamayacağını düşündüğü anda kendini koruma güdüsü olarak eliyle koluyla bacağıyla destekler düşen . farklı bir deneyimdir ve güveni geliştirir

• evet çok güzelmiş bunu en kısa zamanda deneyeceğim :)

• Öncekileri Göster
    • :) kolay gelsin ...

• teşekkür ederim :)

• 1.Çimlerde boğuşmak 2.Beraber yemek yapmak 3.Dağ bayır koşmak 4.Beraber uyumak 5.Kütüphaneye gidip beraber kitap okumak 6.Kimsesizler yurdunu ziyaret etmek 7.Amaçsızca yürümek inanın 3 4 saat yürüdükten sonra nerdeyiz biz demeside ayrı bir zevk 8.Beraber duş almak kıyafetlerle (Anlamayanlar için ıslak kıyafet fantezisi * ) 9.Tiyatroya gitmek 10.Ona yemek yedirmek tıpkı bebek gibi 11.Beraber tıraş olmak kızda tıraş köpüğü filan sürecek ama jiletin arkasıyla filan tıraş olacak 12.Çocuk gibi parkta oynamak 13.Aynı kitabı okuyup birbirinize anlatmak 14.Ona sımsıkı sarılıp uyumak*** 15.Balık tutmak 16.Taklidini yapmak 17.Arabayla manzarası güzel bir yerde sırtını arabaya yaslayıp oturmak 18.Çimlere karşlılıklı uzanıp sadece gözlerle konuşmak 19.Beraber pasta yapmak 20.Karı koca gibi takılmak(Bey beey - Hanım Hanııım ) 21.Gün boyu beraber olmak ama hiç konuşmamak 22.Yunuslara binip açılmak açıldıktan sonra öpmezsen pedal çevirmem gibi şımarıklıklarda bulunmak 23.Birbirinize kitap okumak 24.Birbirinize masal anlatmak 25.Mangal yakmak 26.Puzzle yapmak 27.Alışverişe gidip mağaza mağaza gezip giyinmek almak değil 28.Parkta piknik yapmak 29.Meyve alıp köprü merdivenlerinde oturarak yemek 30.Battaniyeyle sokakta beraber battaniye altında dolaşmak 31.Lunaparka gitmek 32.Waffle yedirirken ağzına yüzüne bulaştırmak 33.Radyo programına katılıp hiç tanışmıyormuş gibi muhabbet etmek 34.Arkadaşlarınızın evine ziyarete gitmek 35.Sabah güneşini birlikte karşılamak 36.Bisiklet turu yapmak 37.Sinemaya gidip yan yana oturmamak 38.Sinemada arka arkaya oturmak 39.Antika çarşılarını gezmek 40.Beraber takı yapıp satmak 41.Cami çıkışı birlikte peçete açmak 42.Kitapçıları gezmek 43.Aynı kitabı okuyup orda birbirine anlatmak (Kitapçıda) 44.Birlikte olduğunuz günleri günlük tutmak 45.Otostop çekmek 46.Babasına yakalanmadan bilgisayarını tamir etmek 47.Bara gidip sabahlamak 48.Evinin altına gidip ateş yakmak 49.Evinin altında Şarkı söylemek 50.Sırf resim çekinmek için ilginç yerlere gidip komik pozlar vermek 51.Oyun hamuruyla oynamak 52.Bebek sevmek 53.Komple vücut ağda merkezine beraber gitmek 54.Birbirinize masaj yapmak 55.Deneme kabinlerinde sevişmek 56.Biriniz çocuk diğeriniz büyük rolü yapmak 57.Müzikale gitmek 58.Beraber müze ziyaret etmek 59.Aynı t sihrt leri giymek 60.Hayvanat bahçesine gitmek 61.Sessiz sinema oynamak 62.Birbirinizin resmini çizmeye çalışmak 63.Yorgan altında birbirinizi gıdıklamak 64.Sakalını karnına batırmak 65.Tek külah dondurmayı aynı anda yemeye ya da yalamaya çalışmak

• Tras olmak.

• makineyle trş oluyor :(

• Al epi sende gec ayna karsisina.

• aahahaha yok almayım utanırım :d

• teşekkürler bakacağım

• çocuk yapın :) Allahım ya gezin dolaşın napacaksınız.

• sürekli gezip dolaşmak sıkmaz mı :/

• ya biz buluşuyoruz parkta sakin sakin sonra benim bi sevme şeklim var çocuğu sıkıyorum döverek seviyorum yani bi evde olsak atarım yere yuvarlarım :D sıkarım böyle sarılırken boğarım :D o yüzden biz boş boş otursakta heycanlı oluyo böyle :D

• ahahahaha :D

• Anladığımkadarıyla cok masum bi aşkınız var , allah bozmasınn , :) Bizim ilişkimizde tamamen aşk ve karsılıklı sevgi üzerine dayalı ,3 yıl olduu ve ilişkimiz hala cokk masum :)bu bizi birbirimizee daha cok bağlıyorr,yasanması gereken seyleri evlililk sonrasınaa erteledik :)bizim yaparken mutlu oldugumuz bi kaç örnekk vereyim ,gitiiğiniz heryerde fotoğraf cektirin ve onları duvar kağıdı yaptırın ,berbare dans kursuna gidin cook eğlencelidirrgo kart yapınsırt sırta vererek konusunn :) biribirinize taklit yapınn

• teşekkür ederim. sizinde allah bozmasın :) herşeyi yaşanması gereken yeren ertelemek çok önemli gerçekten :) dediklerini dikkate alacağım. acaba bana buradan mesaj gönderebilirmisin soracağım başka şeylerde varda yardım edersen sevinirim :)

• gece yarısı denizde sevişmek biz sevilimle yaptık harikaydı. dışarda dans etmek. beraber fasıla gitmek. beraber maça gitmek. tavla oynamak kaybeden soyunur.:):) bu en komiği :):) o kral olsun sen cariye:):):)o gemici olsun sen geyşa:):):) ya bir sürü şey var. göbeğinde bal yedir.

• o nasıl bir fantezidir :D biz daha masum şeylerden başlamak istiyoruz :)

• su savaşı yapmak mesela :D

• bunu yazdım maddelerden birine :) başka önerin varmı?

• Öncekileri Göster
    • kaç kız bi gece evden nolcak 1 sat içinde dönersin

• peki erkek arkadaşıma soracağım :D uyduk şeytana hadi hayırlısı :D

Yükleniyor...