2 sevgili lokantaya gidiyorlar yemeğe oğlanın parası yetmiyor kıza ödettiriyor

2 sevgili lokantaya gidiyorlar yemeğe oğlanın parası eytmiyor kıza ödettiriyor bide diyorki normal insanlık hali ? abi eğer paran yoksa fazla götürmüceksin yani elini yorganına göre uzatacaksın parana göre yemek yiyebileceğin yere gideceksin sonra efendim normal gözle karşılıyorlar abi yüzünüz kızarmıyormu kıza bise ödetirken bnim arkadaşlarım bile bn ödemeye kalkınca köşeye sıkıştırıyor bizi rezilmi edmeye çalışıorsun lan diye yani ki bazı erkekler böle hazır yiyici utanmaz görgüsüzler. ÖYLELERİ GELSİNDE ONLARA BİZ OJE HEDİYE EDELİMBeyler bayanlar fikriniz nedir bu konuda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• elini yorganına göre uzatmak. çok önemli hakllısın:))

Erkekler Ne Diyor 16

• nickinden dolayı yazıyorum mesajı. haklısın. ülkede evli olsun bekar olsun erkekler bayana hesap ödetmez. bu kibarlıktır. başka bir sey değil. ayrıca yanında ne kadar parası olup olmadığını bilmeyen delikanlı hesabını bilmiyor demektir. önemli olan para ödemek yemek yemek değil önemli olan o anı ve ortamı yasamaktır. yemek işin bahanesidir zaten.

• bence erkek kendi yediği ödetmemeli

• O lokantayi içindekilerle beraber benzin döker yakarim bee:))Böyle rezillik olurmu,yakisirmi ben adamim diyene!varsa param istedigi yerde istedigi gibi keyfimize bakariz,eger ki yoksa o gün için bulusmamak için bahaneler üretirim nebiliyim biseyler yaparim ama ölsem para ödetmem yanimdakine ,normal bi kiz arkadasimda olabilir ..Simdi herkez ziplayacak ne var iste kizda ödeyebilir falan diye..yok kardesim bana gelmez yapabilene helal olsun ama ben yapamam:)

• HELAL OLSUN ADAMSIN

• Öncekileri Göster
    • karı koca arasnda para lafı yapılmaz

• Soran sanada isyan ediyorum artik:)) bı en iyi cevap seciyosun cikariyosun En üstlere,kafana esiyo atiyosun en assagilara bi karar ver artik:))

• Sen bi kere cok fazla abi diosun cok itici bi kiz icin haberin olsun gelelim hesaba basta toplumdaki tabu yuzunden erkek oder hesaplari ama daha sonra bi butun oldukca senin benim param olmaz kimin parasi varsa o ôder hic sorun etmem benim diger yarim olmus nasilsa

• pardon ama sana kendımı çekıcımı gösterecem ezme

• Sana iyilik yapiyorum normal hayatta karsins biri cikar sonra buraya bi bakarmisiniz bitinden hoslaniom onu nasil etkilerim die sormaman icin yoksa hayat senin erkek gibi davranabilirsin

• Şimdi bu eleman sürekli aynı şeyi yapıyorsa eğer, diyecek sözüm olmaz...Ama o an için yanındaki para hesaba yetmemiş olabilir ve dediği gibi bu tamamen insanlık halidir. Olayı büyütmeye gerek yok yani...

• ınsan cebındekını bılmelı

• vallahi ben hiç ödemedim hiç zaten benim hatunda bana ödetmez pek parayada değer vermem o yuzden hiç param yoktur fakir ama gururlu bi gencim o yuzden benim manita girmeden önce parayı cebime yerleştirir cıkarkende hesabı ısterim gelir ben odemiş gibi oderim sıkıntı olmaz :)bu kadar acık ve net itiraf ediyorum fakirim abi ne yapayım hatun beni seviyor sürekli o davet ediyor gitmesem yok sen beni sevmiyorsun diyor bende gidiyorum yani

• HIC UTANMIYORMUSUN ? KIZDAN ALIRKEN

• ne yalan söyleyeyim ilk başlarda utanıyordum sonra benim hatun anladı rahatsız oldugumu çekti kenara AŞKIM BANA BAK GÖZÜMÜN İÇİNE BAK, ARAMIZDA PARANIN LAFIMI OLUR dedi bende ki utanma felan kalmadı yani

• fena dolmuşsun :D

• öle erkeklere delı olurum erkek bıle demem ölelerine

• kadınlar her zaman hazır yiyicii değil mi... ? ödemek zorundamıyızz sevgiliyiz diyee.. tamam ödüyoruzz eyvallah gördüğümüzden öyle yapıyoruz amaa. ödeyemedi parası yok diye niye aşşağılıyorsun ki adamı..

• adam mı dedın sen pardon ama

• Burda yok erkek adam ödemez diyenler topu topu 30 40 tl bişey ödemişsiniz havalara giriyosunuz 100 150 tl para harcayın birde öyle boş konuşma değil sonuçta sevgilim geleceğim diyorsun aranda her şeyi paylaşabilirsin tamam ödemeninde bir adabı var

• daha ne istiyorsan sana ruj oje rımel hediye ettım topuklu ayakkabıdamı ıstıyorsun ?

• selam telefon numaranı yada faceni yazarmısın tanışalım?

• tamam adres ver gelelim :)

• okuyunca deli oldum ya ee kızsın diye tüm hesabı erkek mi çekecek bu nasıl bir düşüncedir allahım ya ne kezbansınız

• SENIN GIBI ERKEKLERDE VAR YAZIK :D bnden sana bı oje hediyeeeeeeee

• Öncekileri Göster
    • ezme seni sana ayrdım kutusu katalımda para biriktirelim sevgiline para ödetmezsın ozamn :D

• allahın salağı

• Sonuçta ilişki iki kişi üzerine kurulu gerekirse kadın öder ne var bunda ben hayatımda sevgilime para harcatmadım hep ben ödedim sadece bir gün ailemle tartışmıştım onun yüzünden bana para vermediler 20 tl sevgilimden borç almıştım ama bir erkek bence evden 100 150 tl den aşağı para ile çıkmaması gerekiyor diye düşünüyorum

• sanada bır ojee pembe renkli

• Öncekileri Göster
    • sana rujda hediye edim ben bende fazla rimel flan

• Kızım sen saçmalamaya başladın sus

• Ha ha :) Haklısın.

• ;))

• Biz erkekler hangi kıza hangi değeri vermemiz gerektiğini biliriz sen merak etme ojeli güzel...Kızın kendisine hangi değeri biçtiğine bağlı :)))) Senin, kendini hesapları ödenmesi gereken kız sınıfına soktuğun belli...Gerektiğinde tüm hesapları ödemek ne kelime? Evden çıkarken sehpanın üstüne bi 50 lik atmasını da biliriz... :)))) yeter ki sen iste :))

• sana bnden bir allık hediye points

• aman sen paraya kıyma...malına da...ben onu da alırım sana hiç merak etme :)))

• aynen doğru adam demekkki sana yemek ısmarlayıp birde hesabıu ödeyecek kaliteyi görmemiş hesabıda sana kitlemiş hhaha

• bence olabilir normal bişi bu

Kızlar Ne Diyor 3

• iyide sürekli parayı erkek öder diye bi kaide yokki.Bence bayanda arada ödemeli

• bır yer bıle gittiginde o magaza lokanta vb. kız elıni cebıne attımı tezgahdakıler gülerler çünkü gerçekden o yanındakı erkek için gülünecek komık bir durumdur erkek dedıgın sert olur

• Öncekileri Göster
    • hayır hiç de gülünecek bi durum değil.Düşün 3 yıl kız arkadaşınla çıkıyosun her görüştüğünüz de kız elini cebine atmıyo hep sen karşılıyosun.Her hafta sinemeya gitmek istiyo yemek yiyosunuz her hafta 100-150 ayda 600 TL harcama yapıcaksın. arada kız da destek olmalı.

• destek ol ozamn sen :D hatta yardım kutusu da katın bızde olalım :D

• adam gibi adam yanındaki kadına para ödetmez... düzgün bir kadın da bunun altında kalmaz, hep erkek ödemelidir diye düşünmez... örneğin; 5 kez adam öderse, 1 kez de kadın ödemelidir (adam ödetmek istemezse de gizliden ödeyebilir).. niyetler çok önemli.. bir bayan olarak şunu kesinlikle kabul etmiyorum; hesabı hep erkek ödemek zorundadır! klişesini.. senin durumun için de orada çocuğun niyetini görmediğim için yorum yapamıyorum.. zengin ve pinti biriyse amaç bellidir.. fakir biriyse de kötü niyetli değildir ve böyle düşünmek doğru olmaz.. planlı yada plansız çıkılan bir yemek olması, çocukla iletişiminizin ne şekilde olduğu da yorumu tamamen değiştirir benim gözümde...

• fikrini tasvip ettigimden degil, hatta tam tersi ben herseyin cift tarafli oldugunu dusunuyorum, ama sizin gibi kisilerinde bu dunyada olduguna cok memnunum... yoksa bu erkeklerin burnu surtmez... surundurun valla.. aferim size :)

• farklı bir bakış açısı.. gerçekten haklı da bir bakış açısı..ama sence burunları sürtüyor mu böyle şeylerle? bana bundan öte o tarz insanlara daha çok kıymet veriyorlar gibi geliyor...

Yükleniyor...