Ciltteki kabarmalar ve sivilcelere ne iyi gelir?

Özellikle bayanlara soruyorum bu soruyu.Arkadaşlarımın kadife gibi pürüzsüz ciltleri var, çok kıskanıyorum gerçekten.Cildim genel olarak yağlı, özellikle alın ve burun kenarlarımda sürekli yağlanma oluyor.Evde şu keseye benzer mavi bezlerden vardı, banyoya girince yüzümü onunla keseliyordum ve baya baya iyi geliyordu alıyordu yağını.Geçen biraz fazla kaçırmışım sanırım birkaç yerde kızarıklık oldu.Sürekli maske uyguluyorum, yumurta akı falan sürüyorum bazen iyi geliyor ama sivilce şeklinde değil de cildimde sürekli pütür pütür kabarcıklar çıkıyor.İçi iltihaplı değil yani sadece kırmızı sivilce görünümlü pütürcükler..İşe yarayan birşeyler önerebilirmisiniz lütfen, teşekkürler şimdiden..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu olayların genelde sebebi deri hücrelerinin gözeneklerinin kapanması ve vücut dışına terle atılamayan toksinlerdir. bezler bir çözüm tabi ama en iy yollardan biride ceviz yağı ve kolonya ile sürekli temizlemektir. bu gözenekleri açacaktır. yüzünde ise bez kullanma salatalık maskesi tercih etmelisin, diğerleri derini tahriş edebilir.

Erkekler Ne Diyor 7

• diş macunu sur her zaman demişimdir

• Daha çok sevişmelisin,sivilcelerin azalacaktır.

• krem sür krem

• hiç kan verdinmi? kandan dolayıda olabiliyo bu yağlanmalar kozmetikten hem daha sağlıklı bi de bunu dene bence.

• bepanthen krem

• cilt yenileyici sabunları tavsiye ederim... kayısı sabunu iyi dir ve bu krem çok iyidir kullanan arkadaşlarım var.. Bknz=> link 100% etkisini gördüm incelemeni tavsiye ederim

• kükürtlü sabun kullan sivilcelere bire bir

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...