• Sor
  • Bence

Evlendikten kaç yıl sonra çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?

Evlendikten Kaç Yıl Sonra Çocuk Sahibi Olmak İstiyorsunuz ?

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hemen ilk sene çocuğu kucağına alanlara şaşıyorum doğrusu. Bi evliliğin tadını çıkarın dimi ama ? 2-3 yıl iyidir bana göre.

• +1

• Öncekileri Göster
    • kazaya kurban gidenler varrr ama

• evet kazalar oluyo tabikide

Kızlar Ne Diyor 64

Erkekler Ne Diyor 75

• en az 2 sene geçmeli

• baş bakanı dinleyin savaşa giriceğiz asker lazım çocuğa devam

• birz tadını çıkaralım hayatın demi 3 sene iyidir :)

• 1 sene yada 2 sene3 oldumu işkillenir millet :)

• yaş itibari ile hemen demem lazım ama biir iki sene gecsin diycem

• evlendikten sonra 3 çocuk yapmak için padişahımızın zaman dilimleri hakkında izin alacağım. O ne derse o yıllarda yapacağım. 10 yıl bekleyin derse bekliyeceğim.

• b uygun . hee bana kalsa a ama neyse

• Bu ne zaman evlenildiğiyle alakalı, 30 yaşında evlenmiş bir çift için 4-5 yıl çok fazla bir zaman çünkü kadınlar doğurganlıklarını yitiriyorlar ve de günümüzde yeni olgular mevcut erken yaşta menepoz gibi. Belirli bir yaştan sonra çok geç kalınmış olunabilir.

• 2-3 yıl iyidir...

• 9 ay sonra.

• 2 yada 3 sene sonra

• 3-4 kafii ne erken nede geç 4-5 te olabilir

• ama işin tuhaf yanı eskiden kadınlar hemen çocuk isterdi. noldu kadınımıza...

• eşinle kana kana olmasa da iyice bir gez toz arkadaş. çocuk olunca gezemeyeceksin çünkü.

• 2-3 ıyı bı zman dıye dusunuyorum

• 2-3 tane isterim

• ilk 2 sene eşimle ilgilenmek istiyorum :) gezip tozup eğlenmek falan filan :D sonra 10 tane cocugu gömeriz hacı :D

• erken evlenebilaeydim en azindan 3 sene falan derdimde benim en az 30-35 i bulir gibime geliyor o yuzden Allah kismet ederse hemen olmasini isterdim cunlu xocugun gelecegi falan cok yasli bir babada olmal istemem yani

• çocuk dünyanın en tatlı meyvesidir

• 1 den fazla 3 ten az, çocok mutluluk demektir:)

• hemen olmasına karşıyım illa hemen evlenince çok ii tanımak olmuyor kişinin birbirlerini o yüzden 2 -3 yıl fılan sonra

• 2 sene ideal ,biraz kafa dinlersin malum. Çocuğun senin akranlarının çocukları ile eşit olması için fazla beklememek lazım. Ayrıca bi yaştan sonra çocuk yapamazsın elini çacuk tutman gerek. Çocuk sayısının fazla olması iyi çünkü yaşlanınca sana geri dönüyor fedakarlıkların evlendikten 6 yıl sonra bi çocuk yaparsın sonra yapamazsın çocuğada yazık olur.

• çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum sebebine gelince shçek (sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumun)dan evlat edinecem nasip olursaNOT: shçek den evlatta edinin oraların sartları cok kötü her ne kadar dışarıdan iyi ve mutlu gözükseler de içleri kan ağlıyor bunu bilin ve bir sıcak yuvada siz olun... elinizden hiç bir imkan gelmiyorsa en azından ziyaretlere gidin lütfen...

• ilk sene saçma ya bakalım evlilikte anlaşabiliyon mu anlaşamıyon mu çocuk yapmak kolay önemli olan iyi şartlarda yetiştirebilmek

• 2-3 iyidir aşkıda yaşamak lazım

• Evlenmeden olmazmı?

• Katiliyorum. Ayrica neden "cocuk sahibi olmak istemiyorum" diye bir secenek yok anlamadim... Evliligin tek amaci cocuk mudur yani?=)

• Öncekileri Göster
    • evlenmeden yapin sonra bu cocuk benden degil muhabbetleri baslasin ilk sorunlarla birlikte. cocuk isteyen evlensin.yada evlenmesin evlatlik edinsin

• en azından 2-3 yıl

• ilk sene diyen erkekleri hiç anlamıyorum ya... olm hamilelikten sonra kadın ne yaparsa yapsın o eski güzelliğinde kalamıyo illa ki deforme oluyo en azından vajina falan deforme oluyo...la bırak 2-3 yıl tadını çıkar karının güzel vücudunun

• hiç neden yok :)

• 2 yıl sonra bi cocuk iyidir bence

• Daha Fazla
Yükleniyor...