Evlendikten kaç yıl sonra çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?

Evlendikten Kaç Yıl Sonra Çocuk Sahibi Olmak İstiyorsunuz ?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hemen ilk sene çocuğu kucağına alanlara şaşıyorum doğrusu. Bi evliliğin tadını çıkarın dimi ama ? 2-3 yıl iyidir bana göre.

• evet kazalar oluyo tabikide

• kazaya kurban gidenler varrr ama

• bencede katılıyorum sana

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 62

• 3-4 iyidir :D

• 38 sene sonra istiyorum

• 5 sene sonra .

• 2 yada 3 yıl

• 5-6 yıl sonra :)

• iki yıl sonra evliliğe alıştıktan sonra nasip olursa çocuk olur. evliliğe alışmadan olmaz ki

• 2-3 iyidir.2 yıl tanıma süresi 3. yıl çocuk :)

• hmen isterm aşkıma benzeyen bir erkek çocuğu

• 4, dört, 2+2

• cevabimi kisa buldular, bende uzattim.

• 2+2 ne ya eğitim sistemi gibi :D

• Hiç istemiyorum.

• 4-5 belki de 6 olabilir.

• nişanlımm hemenn istiyorrr sankii o bakacak :D

• 2 sene eşimi tanıyayım evliliğimiz sağlam olsun 1 senede hamilelik falan iidr ii:)

• :)

• bencede iyii

• 2-3 sene iyidir iyi :)

• ilk sene olsun isterim

• 2-3 .

• Duruma göre birkaç sene sonra çocuk düşünüyoruz. Önce evliliği oturtmak lazım. Padır küldür çocuk yapmak ahmaklik gibi.

• 3 yada 4 sene sonra.

• 5 en ıyısı evlılığın sorumluıkları oturmuş ve aynı evde yaşamaya iyice alışmış oluyorsun çoçuğun geleceği içinde daha iyi kararlar alabiliyorsujn

• Onca yıl tek uyumuş, cinsel yaşamı sevdiğin bi erkekle beraber bi evde yaşamanın tadını almamış gençler evlendikleri gibi başlarına çocuk derdi almamalılar :) çocuk derdi demek çok yanlış aslında onlar asla dert değiller düzeltiyorum çocuk sorumluluğu almamalılar. Önce birbirilerine doymalılar tadını çıkarmalılar. Sonra baktılar ilişki monotonlaşıyor hem birbirilerine iyice bir bağlanmak için hem yaş ilerliyorsa bahsettiğim 30-35e yakınlaması :) e tabi yeterli gerekli maddi imkanlara sahiplerse çocuk yapmalılarr işte doğru zaman odur :) Bana göre doğru zaman 4 yıl sonrası.

• 3 4 sene iyidir :D

• ben 5-6 ay sonra isterim. şuan gencim. ve bu yaşımda anne olmayı çok istiyorum. küçükken hep sorarlardı ne olcaksın diye,anne olcam derdim :) içimde ki bebek sevgisi bambaşkadır.. hele ki benim kanımdan canımdan ve sevdiğim adamdan olacaksa.. :)

• 2-3 daha mantıklı geliyoor..

• iki buçuk :))

• 3-4 sene sonra ama en gec 34 yasinda olmaliyim daha 3 senem kaldi 30uma 3 sene icinde es adayi bulmak var tanismak var evlenmek var vs. vs. sanirsam ben evlatlik almak zorunda kalacagim.

• hemen hemen hemen

• 2 yada 3 sene sonra bir oğlumun olmasını çok isterim :)

• psikolojik olarak ilk 5 yılda çocuk yapmamak en doğrusu. ben olsam 4te falan yaparım heralde

• 3-4 yıl sonra diye düşünürüm herhalde.

• Çocuk sahibi olmak istemeyen bir erkek bulamayacağım için evlenmek bile zor:-)

• 2 - 3 yıl sonra

• üc yil beklerim

• 2 yıl sonra

• 2 yada 3 yıl gayet ideal bence

• Kendimi evli,mutlu,çocuklu olarak hayal edemedim bi an.

• hemen vakit kaybı olmasın

• 2-3 yıl sonra olabılır :)

• Evlendikten 2 - 3 yil sonra

• 2-3 iyidir

• 3-5 arası iyidir

• 4 veya 5 yıl sonra

• hayirlisi olursa tabi 3 diyorum ben

• 2 sene yda 1 senden snra

• 3-4 yıl olur sanırım. Ya da 4-5

• 2 yıl sonra

• evliliğin tadını çıkarıcam ilk yıldan hamile kalmam ikincisi eşimin huyunu iyice bilmeden ondan çocuk yapmam yani kısacası 4 yıl :)

• Hemen gerdek gecesi :(

• 3-4 senede.

• 2-3 uygundur

• biraz zaman geçeçek 4 -5

• hemen ilk ayından başlıcam inşş

• Yaşıma bağlı ama şuan 18 24-25 gibi evlensem eğitimim önemli yanii o zamann 27 de doğurmuş olmalym çocugumu :)

• hemen :D hemen :D

• canın çok istiyor galiba 9 ay sonra bebegi kuçagına alırsın :))

• arkandan at mı koşturuyo

• 2-3 yeterli.

• evlenmeyi düşünmüyorum çocuk denen o garip yaratığı ise hiç.

• herkesin hayatında bazı garip dönemler olur

• o zaman birgün sende o garip yaratıklardan biriydin

• :-)

• Öncekileri Göster
  • bi 5 sene gecsinde..

• 2 3 sene ıcınde olablır hemen olmamalı cıftler bırbırlerını tanımalı flort ayrı aynı evın ıcınde bulunmak ayrı

• Yani en iyisi

• mantıklı

• 2 yıl sonra

• 3-5 yıl arası

• Çocuk istemiyorum, açıkcası pek anlaşamıyorum.

• 3-4 yıl sonra.Çocuk olduktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmuyor...

• 2-3 yıl sonra

Erkekler Ne Diyor 75

• Evlendikten 2 ya da 3 Yıl sonra olsun. Ama ikiz olsun :))

• baş bakanı dinleyin savaşa giriceğiz asker lazım çocuğa devam

• Bu ne zaman evlenildiğiyle alakalı, 30 yaşında evlenmiş bir çift için 4-5 yıl çok fazla bir zaman çünkü kadınlar doğurganlıklarını yitiriyorlar ve de günümüzde yeni olgular mevcut erken yaşta menepoz gibi. Belirli bir yaştan sonra çok geç kalınmış olunabilir.

• gec evlenecegım ıcın hemen cocuk ısterım cocuksuz ılıskıye doymus olurum ztn o gune kadar :D

• hiç neden yok :)

• 2 yıl sonra bi cocuk iyidir bence

• B ŞIKKI tam ideali

• kardeşim ben 25 yaşında evlendim ve peş peşe iki çocuğum oldu ve Allahtan iki sene kadar sonra oldu ve gayet güzel bir zaman diye düşünüyorum şimdi 30 yaşındayım 1 yaşında oğlum var Allah ömür verirse ben 50 veya 55 yaşında iken askere gidecek bence çoçukların arasınıda bizim aramızıda çok açmamak lazım aklım olsa 25 yaşında iken 2 çoçuğum olurdu vardır bunda da bir hayır.

• 2-3 sene gezmek tozmak gerek yaa :D

• 1 den fazla 3 ten az, çocok mutluluk demektir:)

• Çocuk yapmayacaksam neden evleneyim ki?

• 8 ))) )

• 10 dan fazla

• 9 ay yeter, gerçi nişanlıyken ne halt ederız bılemedım

• birz tadını çıkaralım hayatın demi 3 sene iyidir :)

• 3-4 kafii ne erken nede geç 4-5 te olabilir

• ama işin tuhaf yanı eskiden kadınlar hemen çocuk isterdi. noldu kadınımıza...

• ikinci sene kucağıma alayım yavrumu

• eşinle kana kana olmasa da iyice bir gez toz arkadaş. çocuk olunca gezemeyeceksin çünkü.

• Hemen ben eşimi sevmişsem mezara kadar yolu var

• 1 sene yada 2 sene3 oldumu işkillenir millet :)

• hemen olmasına karşıyım illa hemen evlenince çok ii tanımak olmuyor kişinin birbirlerini o yüzden 2 -3 yıl fılan sonra

• 1yada 2 sene sonra Evlendikten 1 yada 2sene

• en az üç yıl biz öyle yaptık doya doya yaşa sevgiyi paylasmakta zor bazı anneler eşinini sevgisini çocuğuyla paylasamayacak derecede paranoyak

• 3 sene içinde

• 2 sene ideal ,biraz kafa dinlersin malum. Çocuğun senin akranlarının çocukları ile eşit olması için fazla beklememek lazım. Ayrıca bi yaştan sonra çocuk yapamazsın elini çacuk tutman gerek. Çocuk sayısının fazla olması iyi çünkü yaşlanınca sana geri dönüyor fedakarlıkların evlendikten 6 yıl sonra bi çocuk yaparsın sonra yapamazsın çocuğada yazık olur.

• hemen çocuk yapmamak lazım o güzelim taş vücut bozulmasın azcık sevişelim

• 2-3 ıyı bı zman dıye dusunuyorum

• 4-5 iyidir iyi

• Arkadaşlar Şaşırdığım da 2-3 Sene Olması Şaşırttı Dorusu Vay Be İnsanlarımız Yine De Daha Yoldan Çıkmamış

• şöyle bişey var, eğer sen geç çocuk yaparsan veya geç evlenirsen sen ihtiyarladığında çucuğun daha 20-25 yaşına yeni girer :))

• çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum sebebine gelince shçek (sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumun)dan evlat edinecem nasip olursaNOT: shçek den evlatta edinin oraların sartları cok kötü her ne kadar dışarıdan iyi ve mutlu gözükseler de içleri kan ağlıyor bunu bilin ve bir sıcak yuvada siz olun... elinizden hiç bir imkan gelmiyorsa en azından ziyaretlere gidin lütfen...

• Eşim olacak şanslı kişiyi bulduktan sonra hemen çocuk yapmak isterim onun sevgisi de eklenince evlilik dadindan yenmez be

• 2-3 tane isterim

• 12/4*3 yıl sonra

• ben yaşadığım hayatta çok iddalı konuşup ilk senede çocuk yapanın aklı yoktur yorumunu yapıp evlendikten bir kaç ay sonra çocuk bekleyini çok gördüm oyüzden çok büyük konuşmayın :D

• Evleneceğim yaşa bağlı biraz :)

• ilk sene saçma ya bakalım evlilikte anlaşabiliyon mu anlaşamıyon mu çocuk yapmak kolay önemli olan iyi şartlarda yetiştirebilmek

• en azından hiç olmadı 1-2 sene beklemek lazım

• 2-3 yıl iyidir...

• yaş itibari ile hemen demem lazım ama biir iki sene gecsin diycem

• Vallaha ben evlenir evlenmez çocuk yapma girişimine girişmek istiyorum ama bu zamanda insanlara güven olmaz bu yüzde 1 2 sene beklemeye kararlıyım...

• hemen o sene çocuk yapılmalı :D milli takım defansa oyuncu lazııım :D

• 2-3 iyidir aşkıda yaşamak lazım

• dokuzuncu ay makul benim için...

• 9 ay sonra.

• İlk gece çocuğa sahip olma oranı çok yüksek ki bu da insanların bilinçsizliği. Kendilerini kontrol edemiyorlar. Neden ilk sene doyasıya birlikte yaşamıyorlar ki. İnsanların arzularını kontrol etmesi gerek:)

• ilk 2 sene eşimle ilgilenmek istiyorum :) gezip tozup eğlenmek falan filan :D sonra 10 tane cocugu gömeriz hacı :D

• 3 sene sonra...birtakım tartışmalarda çocuk çifleri bağlayıcı unsurdur

• bu cok sacma bir düsünce. karakterleri sayesinde anlasamayan iki insani bir kac ay oyalar bir cocuk anca. ve sakat piskolojilerine alet olur.. cocuk yapmayi cözüm olarak görmek daha dogmadan cocugun hakkina girmektir. cocugun en dogal hakki saglam bir ailenin ekstra nesesi olarak dünyaya gelmek..

• çiftlerin beraberliği kesinleşmeli çocuk tabiri caiz ise üstünüze kalmamalı

• hemen hemen hemen :) aileme bir an önce torun sevgisi yaşatmak istiyorum

• hiç diye bi seçenek yok ama :)

• erken evlenebilaeydim en azindan 3 sene falan derdimde benim en az 30-35 i bulir gibime geliyor o yuzden Allah kismet ederse hemen olmasini isterdim cunlu xocugun gelecegi falan cok yasli bir babada olmal istemem yani

• Evlenmeden olmazmı?

• evlenmeden yapin sonra bu cocuk benden degil muhabbetleri baslasin ilk sorunlarla birlikte. cocuk isteyen evlensin.yada evlenmesin evlatlik edinsin

• yok cocuklu olcaksn :)

• Öncekileri Göster
  • evlendikten sonra 3 çocuk yapmak için padişahımızın zaman dilimleri hakkında izin alacağım. O ne derse o yıllarda yapacağım. 10 yıl bekleyin derse bekliyeceğim.

• en azından 2-3 yıl

• çocuk dünyanın en tatlı meyvesidir

• Bana kalsa hiç olmamak en iyisi :) Çocuk güzel, eve neşe katıyor da, evlilikte birçok şeyi de engelliyor aynı zamanda.3-4 sene sonra olması uygun olur..

• 2 yıl sonrası normal

• Bir iki sene bir geçsin önce...

• bu soru sitedekilerin yaşıyla ilgili:)

• bir yıl sonra

• bana fark etmez hatun doğuracak sonuçta ama birkaç yıl geçse daha iyi

• en az 2 sene geçmeli

• ilk sene diyen erkekleri hiç anlamıyorum ya... olm hamilelikten sonra kadın ne yaparsa yapsın o eski güzelliğinde kalamıyo illa ki deforme oluyo en azından vajina falan deforme oluyo...la bırak 2-3 yıl tadını çıkar karının güzel vücudunun

• 2 yada 3 sene sonra

• ilk gece başlarım çalışmalara tutana kdr devam :)

• 3-4 yıl ilk karıma doyayım :) yanlızlıgın tadı cıksın

• 2-3 yıl içerisinde

• bir iki yıl sonra çocuk olmadan cinselliğe doyalım hele dur bi

• İlk sene tabiki ben aile adamıyım.

• b uygun . hee bana kalsa a ama neyse

• 1 yıl en fazla

• Seri üretim düşünüyorum genç :)

• hemen ilk sene :)

Yükleniyor...