Erkeğin hoşlandığını anlamak için onu test edecek şeyler var mıdır?

bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamak için onu test edecek şeyler var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ona soguk davran. sıcak davranıyorsa bil ki hoslanıyordur

Erkekler Ne Diyor 48

• ondan yardım istemek ne bilim bi yere gideceksindir yalnız başıma gitmeyeyim falan hesabı

• kalbinin boş olduğundan bahset suratı düşüyorsa bilki hoşlanıyor :)

• sen beni seviyormusun de eli ayağı birbirine dolaşırsa hoşlanıyodur

• Gözgöze gelmeye çalışın gözlerini kaçırıyormu bu önemli ve sevmediği şeyler yaptığınızda size verdiği tepkiler de çok önemli..

• Al karsina konus yas kemale erdi ne dusunuyosun de direk. Boyle dusuncelerle zaman kaybediyosunuz :) Bi sene sen dusunsen, bi sene o dusunse gitti omurden iki sene :)

• kesinlikle anlaşılır yüzü değişir kıskandıracak birşeyler yap...

• eczanelerde satılıyo istiyebilirsin

• bence onun telini iste wer,yorsa hoşlaniyor senden :)

• çamaşır suıyunu yatır önce bir güzel beklet bir gece sabah eğer deforme olmamışssa mal sağlamdır.

• kıskandırmaya çalış eğer hoşlanıyorsa yüzünün ifadesinin çok net değişimini göreceksin

• onun yakın bir arkadaşına sıcak davran yakınlık kur şımart biraz kıskanırsa tavırları değişir sana karşı olan eğer kıskanmassa hiç değişmez tavır çok basit bir test olur senin için

• neler yaparak mesela biz aynı okldyzda ?

• zaten anlaşılır ama yanlış anlaşılırsa bilemem orayı .d Sokakta veya bir ortamda : Size az,çok yüzünüze bakabilir.Siz ondan yardım istediğinizde kibarca yardımcı oluyorsa ve size güler yüzle bir yanı bakıp bir yandan yardımcı oluyor ise.buna benzer.Okulda ise size hep yanınıza gelip konuşuyor ise,Sizden bir rica ediyor ise,silgi filan istiyorsa,hep yüzünüze bakıyor ise. Anlaşılır ;

• tanışmıyorsanız zaten birbirlerini sevmezsiniz ki. hoşlanıyor ise Kişi yi yakından tanıması şart

• iiide ya hiç tanışmıosak nolck ?

• kıskanmasına bak

• Erkekler herkesle konuşur anlayamazsın =) en nefret ettiği kızla da konuşur en sevdiği kızla da

• Erkekler çok rahattır bu konualrda seninle sevgili gibi konuşur evet ama emin ol aynı şekilde 5 kişii ile de konuşuyordur =)) Anlayamazsınız uğraşmayın

• Yani anlayamassin konusmalardan diyorsun? Ee peki nerden anlicak insan hic mi bi turlu test edemezsin

• istediğin şey link te

• Sen ondan hoşlanıyor musun?

• uzun bi süre gözlerine bak rahatsız olursa bilki senden hoslanıyordur yada eşcinseldir.

• Rahatsız olmuyosahoşlanma ihtimali yok denecek kadar azdır.Şöyle düşünün siz sevdiğiniz kişiyle karsı karsıyayken eliniz ayağınıza dolanır ama mesela karşınızda kuzeniniz varken rahatsınızdır böyle düşünün.

• Rahatsiz olmuyosa peki o da bakarsa

• Var. Kolaya batır sarıya dönüşürse hoşlanıyor yeşile dönüşürse kız arkadaşından hoşlanıyor renk değiştirmezse hepatit C taşıyordur. Gabişş

• sor benden hoşlanıyormusun . hoşalnmıyormusun anında ilk dedgim derse bilki çok hoşalnıyor hatta sen demeden . a şıkkı derse senden asla vazgeçmiyecek tir . mutlu olun .

• omuzun omuzuna değecek şekilde otur

• eline iki bardak çay al. onun yanından geçerken yüzüne bakarak yardım iste. elin yanmış gibi yap. kahramanlık yapmasına izin ver. teşekkür edersin. tanışası varsa tanışırsınız işte. öbür türlü omuz mu atacaksın adama. kavga çıkıyor sırf bu yüzden.

• mesela yan yana gçtiğimizde yürüdüğümzde nsl anlayablrm? anck öyle olablr omuz omuzuna anca ynndan geçtiğim yürüdüğüm zmn deyebilirim omuzuna ne yapim? aynı okldyzz hç tanışmıoz ve konuşmuoz
      ?

• omuzlarınız birbirine değsin, bir süre sonra onun olmadığı yere doğru hafif eğim al. yani oturduğun yerde ol ama ondan bir iki santim uzaklaş. hala temas varsa cevap evet. başka biriyle konuşurken dikkat et sözlerine. aklı tam olarak konuda mı yoksa başka yerde mi. başka yerdeyse yine evet. ama olmama ihtimali de mevcuttur. bir kaç kez denemen gerek.

• Öncekileri Göster
  • Çekici kafasına vur bozulmuyorsa tamamdır. Arkadaşım bu bahsettiğin şey insan, kavun değil ki dibini koklayasın. Derin kişilik analizleri vs. var da eğitimini almadan ne yapacaksın? Öyle iki hareket var onlar varsa tamamdır gibi bir şey değil bu.

• Sen de hoşlanıyorsan git konuş, muhabbet et ... Test falan olmaz... Sonra 1 yanlış bütün doğruları götürmesin ...

• Anlarsın zaten anlamasan arama boşuna.

• bi kere bi kız bana şunu söylemişti. bana bi sevgili bulsana demişti bende kızdan hoşlanıyodum böyle afalladım ne sevgilisi ya hem ben anlamam sende boşver demiştim. kız anında yapıştırdı cevabı bende senden hoşlanıyorum dedi.. :DYani bazen kendiliğinden oluveriyor böyle... :)

• çok saçma geliyor eminim.. ama oldu işte :D

• olur böyle şeyler evet:D inanıyorum

• Kıskandırmak olabilir ama b.kunu çıkarmadan :D

• Evet her erkeğin kızabileceği birşey yapmak.. O anda vereceği tepki ile zaten anlarsınız..

• Ablacım nasibinde varsa evlenmek evlenirsin yorma kendini ;)

• samyelii hanım hiç kimse kendi kaderini değiştiremez sadece süresini uzatabilir : )

• olabilir nasipte yoksa olmaz varssa olur diyorlar:)

• nasıp mı dersınnn krıyer yaptıgı halde evlenemeyenler evlenmek ıstedıgı halde evleneyemeynler armutun sapı uzumun copu dıyıpte evlenemeyenler nasıplerınde olmadıgı ıcın mı evlenemıyorlar :D

• test riskli değilmidir

• test erkeklere göre değildir. Seven belli eder zaten belki sen işareti alamamışsındır...

• bu yardımcı olur inş link

• o zaten bellı eder teste gerek yok

• saçma sapan bakıp gülümsüyorsa

• sana verdiği değerden anlarsın test edecek bir şey yok

• sizden hoşlanıyorsa bir şekilde size yaklaşır =) ama utangaç ise işiniz baya zor =)

• gözlerinle test edebilirsin.

• olur olmaz yerde seninle ya da senin yanında olan birileri ile konuşmaya çalışır ,denk gelmiş gibi olur olmaz yerde karşına çıkar , gözlerinin içine bakar , bir de aşıksa konuşurken bazen saçmalaya bilir (o durumda hoş görmek lazım garibi:)kalabalık ortamlarda dikkatini çekebilecek şeyler yapmaya çalışır,çoğunlukla başarır :)

• ölürsen cenazene geliyorsa seni seviyordur )))

• öldükten sonra napım ben onu :D

• test etmenize gerek yok zaten belli ediyoruz

• bakışlarımız, sözlerimiz, fiziksel yakınlığımız vb.

• nasıl ama

• ara sıra eli oralarına gidiyorsa kesin sizden hoşlanıyordur.:)))))))))))))))))))))))))))))))))

• azönce kızın biri abazanla çoğaldı demişti o soruyu soran kızı buradan sevgiyle anıyorum hee soruyu soran bu kıssadan bi hisse çıkar kendine acaba o abazaların çoğaldığını soran kızı buradan neden anıyor diye

• ilgisinden.. hiçbbir erkek birşey hissetmediği kızla yakın arkadaş olmaz erkeği kıza çeken bişeyler vardır mutlaka.

• sacma sapan bahanelerle sennle konusmaya calısır

• yoktur, erkekler herkesle konusur=)) s.. de değilsiniz kısaca

• yaşın 21 yeni gizlemişsin =))) dinin şuan ayakta durup boşa vakit kaybetmeyi emrediyor değil mi =)))

• Karşılıklı iletişim için, 2 kişininde İNSAN olması gerekir. Hani farkındasınızdır bi hayvanla iletişim kurmaya çalışınca ve bunun zeka yaşı sadece 0-8 yaş arası çocukları tatmin edebilecek düzeyde olursa(Benim yaşımı bilmeden çocuk diye nitelendirmesinden belli bariz) iletişim denen birşey olamaz. Birde imandan bahseder, halbuki dinin emrettiklerine zıt hareket eder. Herneyse, hiç bir zaman bir hayvanla, çocukla yada cahille anlaşamamışımdır zaten. İstediğin kdr sataş okumayacağm bile. Hadi eyw.

• Mutlu olmana çok sevindim, istersen onu şöyle 100 yapalım =))

• Öncekileri Göster
  • oyun test erkeklere göre değildir. :)

• yok ölee bişey

• konusurken dudaklarına bakıyormu?

• dikkat etmedim ama evlenmeyi düşünmüyo musun gibi seyler söyledi vs..

• erkek belli eder zatenn pervane olur çevrendee...

• var biraz muhabbet edersin ister istemez anlarsın :)

• arkadas muhabbeti işte kastım ne yaptın nasıl gidior falan oda sana sorar merak eder bişeyler öğrenmeye çalısır senden anladınmı :)

• arkadasınlada edersin muhabbet aradaki fark nedir ?

• kendi saçlarıyla oynuyorsa sana bakıp hoşlanıyordur

Kızlar Ne Diyor 5

• konuşurken kendini kasıyorsa hoşlanıyordur bence

• şu mehmet de çok yakışıklı yaa de bozuluyosa mümkn

• konuşurken dudak dudağa öpüşücek gibi olursanız etkilenir..

• gelsin dudak dudağa duralımda etkilenmesinde görim :D

• Değişik bi yöntem sanırım daha önce etkili oldu.Daha çok filmlerde oluyo bu söylediğiniz bizim hayatımda bazen tokat gibi yüzüne çarpılma ihtimali daha çoktur : ))

• :D bn öyle yaparım :D

• Öncekileri Göster
  • tahrik et , iş yatmaya varıyorsa zevksin dmeek onun için !

• ucuz numaralar bunlar

• riskli adında çıkabilir..

• erkekler kafalarına göre takılır

Yükleniyor...