Ona karşı eski duygularımı hislerimi çok özledim gücüm kalmadı...

ela12
hep çözüm aramaya çalıştım hep cebelleştim durdum .. ama olmuyor

erkek arkadaşımla bundan 2 ay önce ne kadar da güzeldi herşey hiç birşey eskimemişdi ilişkimizde bitmemişti duygularım dolu doluydu hislerim. benliğim herşeyim çok güzeldi

Ama 2 ay önce bu duygularım yok oldu nedenini anlayamadım . onu sevdiğimi biliyorum ama bu hislerimi anlamıyorum.

Sürekli evdeyim belkide ondandır bilmiyorum ama tek bildiğim birşey var ben ona karşı hissetiklerimi o güzel duygularımı özledim bazen geliyor onu çok sevdiğimi anlıyorum ama bu hislerim beni rahat bırakmıyor deprasyondayım sanırım bliyorum ona karşı o duygularımı çok özledim çokk bu hislerimden nefret ediyorum hiç mi çıkış yolu yok bana hiç mi..
Ona karşı eski duygularımı hislerimi çok özledim gücüm kalmadı...