Kadınlar en çok nelerden hoşlanır?

Kadınlar en çok ne yapmayı sever, ne yapmamayı sevmez, ne yapılasından hoşlanmaz, ne yapılmasından hoşlanır?

Güncellemeler:
kadınlar nelerden hoşlanır bunu çözebilen var mı? :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• beyler aklıma gelen şeyler bunlar.. kulak verin ... :)1. ona kendini özel hissetireceksin2. nasıl eğlendiğini bilip.. ona göre gezireceksin3. bazen o birşey demeden... anlayacaksın...4. fazla sıkmadan seveceksin5. giyimine karışmıçaksın6. küçük küçük jestler yapacaksın 7. onun istediklerini giyeceksin :))))) (çok yaparım bunu )

• Bu kadarcıkmı:)

• hayir bunlar aklima gelenlerdi 100 u asar bu listede , vaktim yok :)

• Kadınlar alışveriş yapmayı,yemek yemeyi,çikolata tarzı enerji ve huzur verici besinleri tüketmeyi,güzel sözler duymayı,başkalarının yanında pohpohlanmayı severler...İlgisizlikten,sadakatsizlikten ve parasızlıktan hoşlanmaz...

• kıskanılmaktan ama açırıya kaçmamk şartıyla ve ilgi sevgi isterler

• ilgi, düşünceli davranmak, onu güldüren birilerinin olması, sagılı davranılması, müşterek olmak, sevecenlik, terbiye, güzel ahlak, birazda tatlılık---bunlar hoşlanacaklarımızdı. psikopatlık derecesinde yapılanlar, aşırı kıskançlıklar, ilgisizlik, istediği gibi giyinememe, ikinci plandaymış gibi muamele yapılması, erkeğin arkadaşları gelince hemen değişmesi sevgilisi yokmuş gibi davranması, değer verip önemsememesi, kaba saba oluş,sinirli olunuş, pısırıklık, saygısız, ukala, sevgisizlik, erkeğin değişmesi, artık güzel sözler yerine sıradan cümleler kurulması.--- bunlar da hoşlanılmayacaklardı.

• Ne kadar doluymussun :-)

Bu cevabin en iyi cevap secilmesi konusunda gereginin yapilmasini ... :)

• haha :D deli :) insan bi ilişkinin içinde olunca ve o ilişkisini yaşadığı insanda odun olunca haliyle doluyo :)

• En çok alışveriş yapmaktan hoşlanır :)) Bulaşık yıkmayı sevmez :))

• kendinden bagsetmissin :-)

• Kadinlar en cok ilgiden hoslanir.

• asiri ilgi goruncede simarir erkegi basit olarak gorur bu cocuk nasilsa avucumda yenilere bakayim olmazsa bu erkek nasilsa elimde mantigi

• bence de:dışgörünüş olarak1. erkeksi yüz hatları 2. boyu ne çok kısa ne çok uzun3. temiz, özenli4. göbekli veya şişman olmasın5. geniş omuzlu olabilir.kişilik ve diğer yönler1.çok paralı olmasın. süpürgesiz cadının da dediği gibi bana ne onun parasından2. neşeli, hoş sohbet3. sorumluluk sahibi4. sürekli romantik ve sürprizler yapmayan biri olsun. kimsenin bilmediğim yönlerimi görebilsin. bana değer versin ve bunu bilmem yeterli.5. dürüst ve sadık olsun.6. futbolu sevecek7. kendine güveni olacak8. biraz da kıskanç olacak...benim de aklıma gelenler bunlar...

Erkekler Ne Diyor 4

• erkekler de perde asmaktan nefret eder

• kadınları çözebilen bir kişi daha dünyaya gelmemiştirzaten kadınlarda hemcinslerini hatta bazen kendilerini bile tanıyamıyorkenbu soruya cevap vermek çok zor ama yine de en belirgin olarakParası BOLKarizması BOLAZ konuşup ÇOK dinleyenKonuşurken de iltifat yağmuruna tutanbir erkekten ististanız bütün kadınlar hoşlanır

• itiraz ediyorum! karizma disinda digerlerine pek katilmiyorum... parasindan bana ne.. beni benim param baglar... zaten luks mekanlara gitmek istesem ben giderim... ama bana gore degiller zaten... az konusmasin.. ozaman taniyamazsin doru duzgun hem biraz firildaklik olsun ;)) severim oylee... iltifat cok edilirse anlami kalmaz irenclesir..

• istisnalı...
      parası bol bir erkek... tam tersi hiç hoşlanmam.
      karizması bol. karizma anlayışına bağlıdır.
      çok da konuşmasın az da...
      sürekli iltifat eden bir erkek yalancının tekidir ya da yılışık bir tiptir...

• yani iltifat edilsin istiyorsunuz ama fazlası olursa samiyetsiz oluyor değil mi?

Yorumlarınız için teşekkür ederim SuPuRGesiZ_CaDi ve sezen275

• 1-iltifat edilmesinden abartmıcaksın ama2-parası olan erkeklerden3-şaşırtıcı sürprizler yapan erkeklerden

• kim bilir... henüz bunu çözebilen insan yok yeryüzünde :))))

• :))

• :) binbir türlüsü var o yüzden çözmeye uğraşma hiç.. sadece şu önemli... sen daima sen ol sana uyan gelsin bulsun... sen uymaya adapte olmaya çalışma... gerek yok :)

• haklısın galiba...

Yükleniyor...