Sevgilinize mektup yazıyorsunuz. İlk cümleleriniz ne olur?

Uzun zamandır görmediğiniz ve çok özlediğiniz sevgilinize mektup yazacaksınız. İlk cümleleriniz ne olur?

Güncellemeler:
Giriş cümlesinden bahsediyorum. Yok mu şöyle romantik bir şeyler yazabilecek olan? Kendimize de pay çıkaralım yazılanlardan :))
Bayanlar daha mı yetenekli bu konularda? Beylerden ses çıkmıyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hımm bir düşünelim...gurbettekineseni sensiz yaşadığım bu şehirde sensiz nefes almak bile zor.sanki herşey gidişinle hüzünlü.özlemin dağ olmuş içimde gözlerim yollarında gel de mutlu olsun yüreğim gel de mutlu olsun yapraklar ağaçlar yollar.çiçekler açmak için seni beklerken,ben gidişinle can suyumu kaybettim solmaktayım...diye devam et:))konuşamadığın ama aynı şehirde olduğun sevgiliyeömrümhani insanın kalbi atarken birden hani içi giderya...ben sana baktığım anlar ömrüme ömür geliyor kalbim senin sanki sana koşmak için çırpınıyor,etrafdakiler değil gözlerim tek seni arıyor sadece sana odaklanıyor.aşkın ne büyük içimde bir anlasan...diye devam eder:))umarım yardımcı olabilmişimdir:))

• Beğendim yazmak yetenek ister sen de bu yeteneği görebildim :) +1

• Öncekileri Göster
    • aaa çok sevindim:)))teşekkür ederim gizemli:))

• Rica ederim hakettin ama :)

Erkekler Ne Diyor 11

• rüzgarım

• Merhaba

• "Sevgili sevgilim,Nasılsın? İyi misin? İyi olmanı cenab-ı Allah'tan dilerim. Mektubuma başlarken o gül yanaklarından öperim."

• Haa giriş böyle olursa, bir de sonuna "kestane kebap, acele cevap. " yazmak lazım. :))

• Öncekileri Göster
    • Bir düşüneyim, işe yarar bir şey bulabilirsem yeni bir cevap yazarım. :))

• Sabırsızlıkla bekliyorum :)

• selamun aleyküm :D :D :D :D

• alın yazım, kaderim...ben, seni özledim yarim... Ben, seni özledim !aklımda gülüşün gözlerimde gözlerin burnumdadır her daim o kokun =) vs.vs...

• Romantizmde çığır açan biri daha :)

• =) daha iyi kurduğum cümlelerim oldu sanırım biraz rütuş lazım bu cümleye oda sana kalsın

• selamin aleykum

• Aleyküm selam :)

• deniz gozlum... denizinde bir vapur olmak isterim omrum boyunca demir atmak isterimdeniz gozlum... denizinde bir vapur olmak isterim omrum boyunca demir atmak isterim

• Bu tam bana göre işte :)

• Öncekileri Göster
    • çok iyisin+1

• teşekkürler puanlar için...

• Özgün ifadeler kullanmak güzel de çok büyük beklentiler oluşturmamak lazım..En sık kullandığım ifademle başlarım :))

• Nedir o ?

• Biricigim :))

• "Reyiz n'aber?" derim. Ahaha iyi oldu bu soru, bir gün mektup yazarsam kesin böyle başlarım.

• söz konusu hatun sarı saçlı, mavi gözlü, uzun boylu bir elf kızı ise buna tebessüm edecektir.

• Tanrıların benim için seçtiği hediyesine,.........

• Kadınım..

Kızlar Ne Diyor 15

• Aşkların en güzeline bu dünyadaki tek mucizeme...

• Ne bileyim söze nasıl gireceğimi bilemediğimi filan belirtirim herhalde... İçimden gelenlerle de devam ederdim... Bir şablona bağlı kalmadan...

• Söze nasıl gireceğimi bilemediğimden kendimi satırlara bırakıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • Güzel:)

• Kısaca içimden geleni yazarım... Gerisi vesaire...

• ömrümmmmm

• Güzel bir giriş.

• Erkeğım..Seni cok cok özledım ve senın yokluğunu alışverışle doldurmaya calışıyorum lütfen eve geldığınde ve o eşyaları görduğunde bana kızma.Eee daha daha nasılsın napiyosun..

• StraTeJi çok romantik buldum seni :)

• Teşekkür ederım canım :')

• Sevgilim..En sevdigim sozdur bu :)

• ''Sana diyorum Sevgili''

• sevgili sevgilim

• Ey sevgili mecnun ettin beni! Rüzgar kulağımı tırmalarken içimi ısıtmanı bekledim hep

• çok güzel :)

• gözlerimin içini gulduren yuzumde guller açtıran canım sevgılım dıye gırıs yapardım

• elveda sevgili...

• Veda etmek neden? :( ölüm mektubu başlığı gibi oldu sanki.

• ayrılık mektubu yazıyorum oyüzden

• sen zahmet etme kardeşim :) söyle ben yazarım...

• Son İhtimalim... =)

• ömrümmmmmmm diye başlarımm ve ozledıgımı ıfade ederimmm:)

• SEni çok özledim diye başlardım :((

• Devamı?

• Öncekileri Göster
    • yaw şimdi başkasının cümleleriyle yazamazsın ki. kendi cümlelerini kendi içinden geçenleri yaz. merak etme başına geçince cümleler kendi lkendine dökülür zaten :)

• Deniyorum :)

• sevgilim..yine snsiz bi güne uyandım içimde özlemin gözümde gözlerin,burnumda kokun vs... :)

• Sevgili vırttırt, seni özledim.

• Şaka olmalı :)

• :)

Yükleniyor...