• Sor
  • Bence

O bunu okuyor, ona ne söylemek isterdiniz?

Eski sevgiliniz, arkadaşınız kısaca görmesini istediğiniz herkez. Dökelim içimizi :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Eyyyy eski sevgili porsumuş yeni nişanlınla mutluluklar :D

• Iste bu :)

• Tşk ederm :)

Kızlar Ne Diyor 16

• " İyi misin ? "

• "Keyfin nasıl?Hoş mu bugün?"

• Mutlumusun

• "Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz."

• ne okuyon len okuma demek isterdim

• Yapma bunu artık bana lütfen :( kaç gün daha bekleyeceğim doğru düzgün konuşmamızı.Hiç mi duymuyorsun söylediklerimi?Bu kadarını hakettim belki ama nolursun yapma artık. :(

• kullandığın şeyleri atmadım, atamadım. yarın gel o çöpleri sana tek tek attırmazsam şerefsizim

• bende seni zeki bişey sanırdım ne aptal çıktın ya. kıskançlığına veriyorum bunları aptal olduğunu kabullenmek istemiyorum

• evet farkettimde gerçekten bütün sorunlar seni sallamadığım için çıkıomuş:)) şimdiki sevgilimle hiç böyle sorunlarımız olmuo ;) buda sana kapak olsun:D demek isterdimmmmmm:)

• sevgili o,bugün hayatımdan bir boktan gün daha eksildi, sen olsaydın sevişir koklaşır eğlenirdik belki bunları düşünmeye vaktimiz olmadan uykuya dalardık. mesajıma hala cevap vermemiş olman beni ziyadesiyle üzse de telafi edeceğini umuyorum .senin cevizli.

• bi vişneli dondurma alsan,balkonun altına gelip arasan,ben gizlice iple camdan çeksem...kış gelip eve dondurma girince cıngar çıkıyo,özel ajanım ol benim <3

• eski sevgilime selam ederim inş benden iyisini bulmuşsndr mutlusundur .şuandakine de senden hoşlanıyorum ama senin bana karşı duygularını anlayamıyorum lütfn açık ol ve boşuna oyalama derdim

• sevgili istatistik hocamm .:3 yıl boyunca bıraktıgınız dersten doğrular bana girdii artık gectim o dersi eğirilerde size girsin :)

• :)

• ilk defa beni böyle kendine inandırıp, kullanıp bırakıp giden birisi oldu ve yüzüne tüküremedim bunun için üzgünüm,kırgınım ve güvenim kalmadı kimseye

• Zamanla unutursun bunlari..

• inş. öyle olur aptal yerine konulmak çok kötü çünkü saflık yaptım

• seni çooook özledim bebeğim Dön hala bıraktıgın yerdeyim yerini kimseler alamadı..

• geldim bebek

• :)))) Sen değil bebek

• iyikide s*ktir etmişim sizleri hayatımdan.

• Sizler derken ?

• eski sevgilim ve eskide kalmış bazı arkadaşlarım :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Şeyyy...Eeeee...ne söyleyeceğimi unuttum...demek ki oda senin gibi yalanmış...asdasdsadasd(duygusallık kattım, aptal gözükerek şirinlik yarattım...şapşal şey)

• selamın aleyküm.

• Baba, kumandanın pillerini değiştiren benim kullanan sensin, olmuyor ama böyle!

• Tülay dön n'olursun... :(

• Bana Geri Dön...

• şu ankı sevgılımle olan telefon konusmalarımın hepsını duymasını ısterdım :)

• Lan Vedat.Silindir kapağını söktüm olm ben akşam. Yarın ilk işin, rektefiyeciyi aramak olsun. Gelsinler alsınlar. Gelen elemana söyle, motor bloğunu da ölçsün.

• aleyküm selam sadıc.

• Şimdiki oturduğum ev, sırasında yan yana oturduğumuz okulun tam karşısında. Aradan yıllar da geçmiş olsa istemsiz takılıyor gözlerim okulun kapısına. Ha unutmadan köşeye diktiğimiz fidanı kesmişler.

• sen benim anlatmak isteyip anlatamadıgım kelimelerle ifade edemedigimsin nefesim

• piç çaldıgın saati geri getir

• başkasının altında tatmin olabiliyor musun ilkim:)

Yükleniyor...