Internetten tanıştığım erkek arkadaşım benimle evlenmek istiyor ama çok vurdumduymaz, evlenmeli miyim ne yapmalıyım?

internetten biriyle tanıştım ilk kez çok sevdim o başlarda benden sapıkça seyler istiyordu her defasında reddettim hala da reddediyorum.

şimdi istekleri bitti nerdeyse benle evlenmek istiyor. kızlara guvenim yok zaman ver 3 ay sonra soz takıcam dyo.

seviyorum diyo ama hiç güzel bi mesj atmıyo sarılmıyo elmi tutmek istemyo.

araynca bazen acmıyo.kafasna gore aryo hergun değil .beni merk etmıyo.

sevdiği bi kız vardı onu aldtmış soğudm dyo ama ben inanmıyorum ondan tel beklyo sanki.

onu farklı nodan aradm onu defalarca aryo bana gelnce işim var arayamdm dyo.çok ağladm üzüldüm.

onu frçaladm cunku suçüstü yaptım.ogunden beri onu aramıyorum onun gibi umursamaz oldum.

hala aryo bazen ii biri dyorum bazende cok kotu biri.arayınca napıyosun dyo.ne aşkm ne bitanem ?

ama hiç kızmıyo bana hiç kotu bişi demıyo hatalıda olsa ozur dlemıyo bunlarda cıldrtyo beni sanki hiç umursamıyo.

ama beni de bırakmıyo.beni abisiyle tanıştırdı ama suan komando eğitimnde üstüne gtmek istemoyrum ama başkalarını aryo.

bu nasıl sevgi sizce velenmeli miyim çok kararsızım.nasıl biri analayamadm sevse boyle yapmaz dimi ilgisiz bi adam .

ama içince çok ii bri oluyo bana sarılyo opuyo beni sevyomusn dyo beni kmse boyle sevmemşti dyo aşık gibi ilgilenyo benle.

ama içmeynce soğuk duryo ya lütfen yardım edin napmalıyım ?

sizce bu adam ne yapamay çalışıyo?

nasıl biri?

evlenmek hatamı olur?

Güncellemeler:
ya bide telefonunun mesajlarına şifre koymuş bakamıyorum kimle mesajlasyo bilmiyorum.ama diğer telefonunda ismii mi nergiizim dye kaydetmiş.casus programla dinlesem diyorum nasıl biri öğrenirim ama hem suç hem de değimez dimi?
aslında ben hemen kesip atıığım için kimseye tanıma frsatı vermedim bu sfer sabırlı davranıyım dedim ama galba yanlış bi insan..
ya bide dyorumki sözlensek boyle ilgisiz mi kalcan yok canım olur mu diyo ?bana zaman ver dyo .beni düşünüyo musun diyorum üztüme gelme dyo valla delrcem

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anlattıklarına göre bu adama hiç ısınmadım,samimi gelmedi ve art niyetli olabilir.Sevmediğide besbelli.Bunca yaptıklarına rağmen senin hala onla evlenmek gibi ciddi bişey düşünmenide anlamış değilim.En kısa zamanda ilişkini kes.Evlilik bu çocuk oyuncağı değil bir ömür geçiriceksin onunla.

• hehe :) rica..:)

• ay bende üzülüyodum yaşım geçti diye moralimi düzelttin çok teşekkurler:))

• teşekkürler..dediğim gibi bitirmek için acele et..önüne seni gerçekten seven değer veren birileri çıkçaktır mutlaka :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• merak etme o adama evet desen bile evlenmezsiniz.

• Anlattiklarina gore bir erkek gozu ile sadece oyalama taktigi ve seni elde etme taktigi diyebilirim arkadasim bu vatandasin evlenme niyeti oldugunu hic sanmiyorum nedeni belli

sende kendini kullandirtmak istemiyorsan ona gore dusun tasin ve kararini vermelisin

• Şüphe, insanı sinsi sinsi kemiren ve yavaş yavaş ölüme götüren korkunç bir hastalıkdır.

Evlenmek isteyeceğin kişi net olmalıdır onun herşeyini biliyor ve tam anlamıyla güveniyor olman gerekir , şüphe duyduğun birisi ile evlenmek hayatının en büyük yanlışı olur .

• sorunun başlarında okumayı kestim...hayır evlenme :)

• Birazcık olgunca ve mantıklı düşün cevabı o zaman kendin bulursun.

• Hayatının en büyük ve etkileyici hatasını yapabilirsin.Kısacası evlenme.

• hayr mı dyosun yani

• internette tanıştığın bir adamla evlenip evlenmemen gerektiğini de internette soruyorsun...

biz hiç birimiz senin erkek arkadaşını tanımıyoruz bu kararı kendin vermen lazım en azından yaşın kendi kararlarını verebilmeye müsait bence.

• hayır hayır yanlış anlamışsın.

demek istediğim şu buna karar verecek insan sensin. hiç birimiz sevgilini tanımıyoruzki?

ama içine sinmiyorsa yani biryerde bir yanlışlık vardır zaten.

he bunun dışında internetten düzgün adam çıkmaz mı? çıkar tabi ben de internetteyim daha ne olsun :P

• ya napıyım guvenip anlatcak kimsem yok internet deyince millet yanlış anlıyo.internetten düzgün adam çıkmaz mı? bu kadar kötümü yaa?

• Bir daha sorduğun sorularda imlâ kurallarına dikkat etmez, "aryo", "dyo", "atmyo" vs. gibi hatalı yazımlarda ısrar edersen, sormuş olduğun soru silinecektir.

Bu kez bir çok arkadaş cevap vermiş olduğu için silme işlemi yapılmamıştır.

• ok

• İnternetten koca...öyle mi...?

Çokkkkkkk düşün...

• hmmm

• İnternetten tanisip evlilik icin cok fazla güvenmen gerekli. Seni seviyor orası belli ama evlilik kararı almak kolay degil. Daha yakından tanımalısın. Acele edersen ılerde cok pişman olabilirsin.

• Guvenemedigin sevdiğini anlamakta zorluk çekiyorsun . Daha cok yanında ol, nasıl birisi olduğu hakkında daha cok bilgin olursa daha sağlıklı karar verebilirsin. Evlilik kararı onemli.

• yani şans veriymmi son kez?yani guvenmeedği için mi sevgisini gosteremıyo?

• Teklif etmez.. Aklımda kalan sey güven sorunun.

Bunu asmadan tam olarak guvenemezsin. Hep aklında tereddütler kalır.

• Öncekileri Göster
  • Hakkında daha fazla birşeyler öğren.

• dimi haklısn yaa

• O noktada yanılma işte ailesinin namazında niyazında olması onun iyi birisi olduğu anlamına gelmez.Kendisi gizli kapaklı ise konuşturarak konuşmalarında çelişkiler ara buldunmuyduda yüklen ve zaten o zamanda belli eder kendini.

• ya işte cok gizli kapaklı bi adam ama annesi babası namaznda niyaznda düzgün bi aileye benziyo ama kendisini çozemedm

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 15

• Sana zaten en başta aklının dibini göstermiş senden farklı şeyler isteyerek...Bence ne kadar seversen sev ama gerçekleri görmeye çalış;)

• Koşarak kaçın... Bundan daha bir özet yapamazdım herhalde...

• hani bi söz vardırr bu hatunun gider var yaaa 1 şişe absolud votkanın yanında iyi gider seninkide o hesap olmuş:) bahsettiğin adama zerre kadar inanmadım hemen silkelen ve kurtul seni sevmiyor çok açık belli

• Çok kişiyle tanıştım şu internet ortamında.. Sayısını bile hatırlamadığım bir çok evlilik teklifi aldım.. Boşver.. Oyun mu oynuyoruz..

• Akıllı kızın hali başka oluyor..:=)) Herkes için geçerli olmasada çoğu evet...

• hepsi dalavereci yani

• Sen hayatını bu adama adamak ister misin? Onunla bir aile kurmak çoluk çocuğa karışmak? Bence çok haklısın oda seni aramalı bi şekilde seni mutlu etmeye çalışmalı ama ben bu anlattıklarından bunu göremiyorum...evlilik olursa çok üzüleceksin gibime geliyo...zor da olsa bitirmeye bak güzelim hayat önünde daha...ve bişey paylaşmak istiyorum seninle:

"Olmadı diye sızlandığın duaya, gün gelir olmadı diye şükredersin."

L. Mayda

umarım beni anlamışsındır...yine de karar senin ben bu adamla mutlu olabilirim hayatımı geçirebilirim diyosan sorun yok...

• R'ca ederm canım umarm tez vakitte kurtulursun :)) gitsin eski sevgilisiyle takılsın...

• çok teşekkurler banada oyle gelıyo

• O zaman yavaştan yavaştan sıyrılmaya bak zaman sonra başına bela olabilir gibime geliyo nedense...

• Öncekileri Göster
  • Sana bile mantıklı gelmiyordur herhalde.

• Ya evlilik önemli bir şey, birlikte yaşayacağın insanı seçiyorsun önemli bir karar. Ve bu kişiyle yaşamak isteyeceğini sanmam. Bana sorarsan ilişkinizi kes derim

• ya işte beni ikna eden biri yoksa yaptıklarını başkaları da yaptı ama gözünün yaşına bakmadım

• hepsini okumadım ama saçmalık :W

• Bana sorarsan emin olmadan karar verme evlilik konusu geçti diye hemen ciddi düşünüyor sanma baksana hareketlerinden ya insanı üzen bir tip ve özür dilemiyor diyorsun bu en büyük eksiklik.

• yalan olablr yani anladm evt inanılmaz üzüyo yaa

• tabikide hyr interneten aşk olmaz söylym sakın sna tavsiyem o seni 2 günde anlatr

• bncede kork zaten

• benim de korkum o zaten

• pardon anlatr değil aldatr :):):)

• eğer şüphe varsa içinde sözlenmeye kadar gitme yanlış yaparsın tatlım

• :))

• keşke cevap verse patlatıyo adamı

• tatlım açık açık sor tlf niye şifre var şifren ne öyle ya evlenme teklifi etmiş herşeyini bilmen lazım geçmişini anlat de şu şu huylarını sevmiyorum de

• Öncekileri Göster
  • Eee ayiptir sorması ama anlattıklarına bakarsam aklıma tek bu soru geldı: Allah aşkına sen onun nesınden hoşlaniyorsun daha ne diye onunla hala berabersın? Adamın güzel taraflarıda varmı?

Unutmakı aldatmak konusunda bukadar umursamazsa soğudum aldattım derse bunu birgün sanada yapar.

• hhmm süpersin cok mersi:)

• Yani aramaman :))

• Dikkat et aldattığını veya soğuduğunu sanmasın :(

Bana sorarsan senin araman ve mesaj atmaman yeterlidir, herşey onun tarafından gelsın

• Öncekileri Göster
  • Evlenme hatta devam etme

• baştan sona yanlış

• ya cok rahatladm inanın arkadaşlar hepnize cok ama çok teşekkurler yaa bana yanlş olduğunu gosterdiğiniz için

• yaşının 33 olduğundan şüphe ettim açıkçası.

• evet bal işsizlik çok büyük etken. işin gücün onu düşünmek olyor. ve bu yüzden de insan kafasında kuruyorda kuruyor...

• neden boyle düşündün insan sevnce kör oluyo yaaa ben ilk kez boyle oluyorum çok hzılı analz yapııp herkesi1 haftada çözerdm bu adamı çözemıyorum bide işsizim acaba sosyal olmadgm için mi bu kadar onu taktkm dyorum? demekki insan hata yapabiliyo

• 33 yaşındaki bir bayan böyle birşey sormaz. evlenmeli miyim evlenmemeli miyim güvenmeli miyim, güvenmemeli miyim.? bu ne yaaaa...

• Öncekileri Göster
  • Erkekleri tanıdığım kadarıyla gerçekten sevmiyorsa sevgi gösterilerinde bulunmak için kendilerini zorlamıyorlar. Sen onu seviyorsun anlaşılan ve o da bunun farkında. Belki de bahsettiği kızla olmayınca evleneceği kişiyi kendisini çok seven birisi olsun istiyor seni de bulmuşken kaybetmek istemiyor. Boşver be güzelim arama sorma. Öylesinden hayır gelmez benden söylemesi. Ancak oyalanır boşuna zaman harcarsın. Bilmediği etmediği insanı arıyor ama seni aramıyor ilginç..

• Gerçekten yardımım dokunduysa ne mutlu. Sende sagolasın.

• çok ama çok doğru özüme döndüm saolsn

• O halde sen benden 8 yıl daha fazla tecrübe sahibisindir. Ne bileyim yani daha fazla şey görmüşsündür. Önünde çok örnek vardır. Evlilik bu 3 5 günlük bir eğlence değil ki. O kadar güvendiğin sırtını dayadığın insanlar bile çürük çıkabiliyorken, zaten baştan çürük olan birisiyle evliliği düşünmek...

• Öncekileri Göster
  • ya yüzyüze konuşadan karar verme tek bi hatasını görürsen bir kez daha düşün

herşeyi konuş ve gerçekten güvendiğine emin ol öyle karar ver

• teşekkür ederim:))madri

• hiç takmaa o zaman salla gitsin

• evt cok haklısın bunu cok denedim ama yalnız konuşsamda cevap vermıyor kendi kendime konuşuyorum.bu nedenle çok yoruldum.teşkkurler

Yükleniyor...