Internetten tanıştığım erkek arkadaşım benimle evlenmek istiyor ama çok vurdumduymaz, evlenmeli miyim ne yapmalıyım?

internetten biriyle tanıştım ilk kez çok sevdim o başlarda benden sapıkça seyler istiyordu her defasında reddettim hala da reddediyorum. şimdi... Daha Fazla

Güncellemeler:
ya bide telefonunun mesajlarına şifre koymuş bakamıyorum kimle mesajlasyo bilmiyorum.ama diğer telefonunda ismii mi nergiizim dye kaydetmiş.casus programla dinlesem diyorum nasıl biri öğrenirim ama hem suç hem de değimez dimi?
aslında ben hemen kesip atıığım için kimseye tanıma frsatı vermedim bu sfer sabırlı davranıyım dedim ama galba yanlış bi insan..
ya bide dyorumki sözlensek boyle ilgisiz mi kalcan yok canım olur mu diyo ?bana zaman ver dyo .beni düşünüyo musun diyorum üztüme gelme dyo valla delrcem

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattıklarına göre bu adama hiç ısınmadım,samimi gelmedi ve art niyetli olabilir.Sevmediğide besbelli.Bunca yaptıklarına rağmen senin hala onla evlenmek gibi ciddi bişey düşünmenide anlamış değilim.En kısa zamanda ilişkini kes.Evlilik bu çocuk oyuncağı değil bir ömür geçiriceksin onunla.

• ya erkek erkeği daha ii anlar cok hakılsın ama beni ilk kez biri hata yapsada ikna edyo hiç tartışmamışız gibi aryo napıysun dyo bende sevgm için galba düzeltr kendini diyorum ama beni kanser ettibide gorseniz çok ii biri gibi duruyo ama sevmek cok kotu boyle birini haklısnz btrmem gerk çok teşekkurler

• Öncekileri Göster
    • ay bende üzülüyodum yaşım geçti diye moralimi düzelttin çok teşekkurler:))

• hehe :) rica..:)