Sevgilisinin adını ya da baş harfini dövme yaptırdıktan sonra başkasıyla evlenen var mı?

Sevgilisinin adını yada baş harfini dövme yaptırdıktan sonra başka biriyle evlenen yada flört eden varmı,nasıl bir duygu acaba ,her seferinde yüzünüze vuruyormu bu durumu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok kötü bir durum olurdu herhalde,düşünmek bile istemiyorum resmen kabus olur

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevgilimin öyle bi' dövmesi olsa evet yüzüne vururum.

• Orayı kızgın demirle kazırım. Adımın harflerini Latince yazarım.

• sevgilinin ismini dövme yaptiracak kadar aptal olmadim henüz... benim aptalliklarim biraz farkli. lazer ile sildirme imkani var paraya bakar is. ben ex askinin bas harfini tasiyan bir sevgili istemezdim sildirsin yada sansina bas harfi benimkinle aynidir :D

• Kimse için öyle bir fedakarlık yapmam. Herkes gider çünkü...

• sacmalik aslinda ama bir an havalarda oluyorsun yaptiriyorsun. yüzüne vurulmamasi icin sildireceksin ne kadar acitsada. bir kac seansta hallederler. ömür boyu öyle gezmek cok sacma olur. ama cocuklarin ismini yazdirabilirler genelde dövmeye karsi olmama ragmen cocuklarinin isimlerini yazmis bir baba hos oluyor. hem sonsuza dek senin olan bir sey ;)

• Eşimin adını değil belki ama kızım yada oğlum olursa onun adını dövme yaptırabilirim evlat bakii nede olsa :))

• süper :)

• senı surtuk +1

• ayrıldığımız gün eski sevgilim koluna adımı yazdırmıştıı ama ne yapalım kaderr

• Günah günah :D

• köpeğimin adını yazdırdım. Pişman değilim. Çocugum olursa onun da adını yazdırabilirim :)

• Kabus.

• sadece bas harf yaptiralim dedim. olmaz bosanirsak degistirirsin dedi. isim yazdiracagiz mecbur. bosansak sictik yani.

• :D :D

• senı boşamaya kalkarsa mührü göster !

• Kötü iki taraf içinde...

• o_o olmaz öyle şeyy

• Evet ben yaptım öyle bi salaklık ama evlenmeden sildirmeye başladım evlenesiye kadar tamamen geçmişti..

• eski sevgilim koluna bizim şarkımızın çok önemli bi cümlesini dövme yaptırmıştı bende aynısından yaptırdım . bence isim felan yazdırmak saçma şeyler ya.

• ama .ne oldu o ciddi karı koca ilişkilerini andıran ilişkimiz son buldu neden yaptırdım demiyorum iyikide yaptırdım eminim oda pişman değildir. iz bırakanlar unutulmaz çünkü.

• cok merak ettim o söz neey :)

• So close, no matter how far (Ne kadar uzak olsak da çok yakınız )

link birbirini cok seven ancak elde olmayan sebeplerden ayrı kalmış 2 sevgilinin felsefesi olabilcek ilginç ve bir o kadar da güzel cümle değil mi :)

• sevgilimin kolunda vardı eski sevgilisinin adı . gittik beraber lazerle sildirdik sadece baş harfi kaldı çünkü ismimiz baş harfi aynı :D

• oda kötü kime niyet kime kısmet gibi olmuş ben olsam onu bile sildirirdim :)

• evet haklısınn hala sindiremedim o an için kalsın demiştim ama hala hazmedemedim :)

Erkekler Ne Diyor 28

• almanya da kuaför bir bayanla tanışmıştım.ilk sevgilisinin adı tarkan dı ve adını bileğine yazdırmıştı.ayrıldılar şimdi bir adamla evlendi ve bu adamın adı da tarkan :)

• oda bir acayip olur herhalde nişan öncesi felan yaptırılır yaniii kolunda eski sevgilinin dövmesi olan bir bayanı hiç bir erkeğin isteyeceğini sanmıyorum

• en büyük aşkım beşiktaşımın kartalını dövme yaptırdım şimdi futbolla alakam bile yok.kim oynuyo kim yönetiyo haberim yok yakın sayılır :)

• Kalbimin üstüne yazdırcaktım iyi ki yazdırmamışım

• Sadece kendi adımı bizzat kendi kendime ellerimle işledim. Kendimden ayrılmayı düşünmüyorum uzun bir süre.

• Kolunda Arif yazan bir kızla evlenecek değilim mına going

• Cipslerin içinden dövme çıkıyordu hala çıkıyor mu onlardan yaparım anca :) Diğeri sakat ne olur ne olmaz :D Neyin garantisi var ki ?

• arkadasım var yaptırdı sildirmeye calıstı gögüsünde şuan yanık gibi izler var.

• vücudumda birçok dövmem var. Bunu talep eden kadın çok oldu, hiçbirine olur demedim, demem de. yaptırandan da şüphe ederim. Evlendikten sonra bile yaptırmam. Bugünün birde yarını var...

• Türkiyede çok başarılı olan bir sanatçı yarın Antalyaya gelecek ve kendsi ile randevum var kısmet olursa göğüs omuz ve kol olmak üzere komple kaplatacağım

• Ben mükemmel bir dövme yaptırdım lakin isim yazdırmadım ama bu yaz kazımın ismini yazışmayı cok istiyorum hayatta HERKEZ gider Can'ın parçan sende kalır evlat iste şu an cok büyük yaşadığım bir ask var ama Kizim bir başka RABBİM her kız babasına boyle duyguyu veriyor sanırım

• yüzüne vurulan birisi varsa kesin züğürttür. dövme sildirmek 300 lira

• Bunu düşüneceğine üzerine başka bir şekil yaptır kapansın gitsin. Kocan da olsa adını yazdırma derim. Varsa sende böyle bir dövme üstüne başka bir kapatma dövme yap ufak dikkat çekmeyen birşey. Dert kalmaz tasa kalmaz. Vucüdunda başkasının adıyla biriyle evlenene kadar bin kere bu işlemi yaptırman gerekli bence. Ne kadar ayıp birşey düşünürsen. Evleniyorsun eski sevgilinin adı kolumda bacağında adam tabi laf vurur :S 10 dk da kapatacaklar.

• Parası da neyse ben veriyim ya :D hahah :D bu şekilde sakın ha evlenme evli değilsen :D

• gerek yok saçma kimseye adını yazdıracak kadar bağlanamam herhalde

• Benim kollarımda yazılacak yer kalmadı.

• o koca g*tu ne diye taşıyorsun oraya yaptır :))

• abi kızın adı rabia allah aşkına hiç dövme yaza kazımalık bir isim mi? ''döv''melik kız aslında. isim modaya bile uymuyor. hem yazdıktan sonra ayrılsam yeni hatun bula bula bu ismi mi buldun diyip ayrılır bende :D :D o yüzden dikkat sakata gelmeyin :)

• He var. Sevgilimin baş harfi Ğ idi çok zor günlerdi çok.

• Kimse kusura bakmasın dövmeye karşıyımve kimsenin sevgisi beni günaha sokamaz.

• kadının hasını bulup kalbıme ateşten muhur basmasam namerdim

• dövme yapılması hoşuma gitmez..

• varmı bu devirde gerçek seven yada sevilen ? baş harfini yazsın onu yapsın bunu yapsın yok sevgiler yalan gülüşler sahte. .

• moda yaptılar onuda baş harfini yaptırdı aaa çok seviyo oldu :)

• çin alfabesiyle yazdırın kimse anlamasın dermişim :P

• kesinlike dövme yaptırmayacağım için böyle endişelerim yok.hatunda öyle bir dövme görsem deli olurum iş evliliğe varmaz zaten o silinmeden

• Yapmadım çünkü ben onu kalbime yazdım

• çok komik olur gerçekten :D

• Gerek görmedim. Saçma.

• organıma adının dövmesini yaptırmıştım.o gitti dövme de silindi

• en çok yaşadığım olaylardan biri. pek te kötü bişey değil aslında zaten o harflerden bi isim çıkıcak yakında dövmesini yaptırmama gerek kalmayacak sonuncu da o olacak.

Yükleniyor...