Hesabı kim ödemeli? Hesap geldiğinde kadın ve erkek nasıl davranmalı?

ksBence a
Hesabın kim tarafından ödenmesi gerekir sevgili KScanlar?

Ayrıca, hesap geldiğinde kadın ve erkek nasıl davranmalı? Hesabı ödemek konusunda ısrarcı olmak, hesabı ödemeyi hiç teklif etmemek, karşındakinin samimi girişimlerine rağmen asla hesabı ona ödetmemek vb yaygın davranışların sende uyandırdığı düşünce ve duygular nelerdir? En çok bozulduğun davranış nedir?
Hesabı erkek ödemeli
Hesabı kadın ödemeli
İkisi de elini cebine atmalı, hesap paylaşılarak ödenmeli
Maddi durumu iyi olan taraf ödemeli
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Hesabı kim ödemeli? Hesap geldiğinde kadın ve erkek nasıl davranmalı?