Erkek arkadaşımın evli ablasının evine yemeğe tanışma davetine gidiyorum sizce ne götürmeliyim?

güner54
Erkek arkadaşımın evli olan ablası bizi akşam yemeğine davet etti annesi veya babası olmayacak ilk önce ablasıyla tanışmak lazımmış ablası onay verirse bu iş tamammış anlayacağınız her detay annesine gidecek olduğu için çok önemli. Sizce kendim bir kek yapıp götürmelimiyim yoksa bir tatlı mı almalıyım zarifçe ne yapsam bilemedim yardım lütfennn :)
Erkek arkadaşımın evli ablasının evine yemeğe tanışma davetine gidiyorum sizce ne götürmeliyim?