Havalı ve popüler bir erkeği kendime nasıl bağlarım?

okulumda bi çocuk var aşırı havalı popüler aşka inanmayan bi insan. Onu elde edebilmek için ne yapmam lazım? fiziğe bakıyormuş, fiziğimi çok beğenirler, güzellikle de ilgili sorunum yok. hani bazı kızlar vardır aşka inanmayan farklı amacı olan erkekleri adam ederler, ben de buna aşkın olduğunu göstermek, kendime bağlamak için uğraşacağım ama sizin yardımınız olmasa olmaz. erkekler, kızlar, nasıl başarılı olurum, nasıl davranayım ilgisini çekeyim ve kendime bağlayayım? yorumlarınızı bekliyorum (facebooka ekledim ama daha kabul edilmedim bekliyorum bu arada

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kız olsun erkek olsun aşka inanmıyorum diyen yalan söyler. Her insan mutlaka aşık olmuştur. İnsanın doğasında vardır beğenmek, aşık olmak. Aslında demek istiyor ki ben aşk ve duygusal anlamda ilişki istemiyorum, gezelim tozalım eğlenelim demek istiyor.Ha ne yapman gerek bu tür erkeklere; ulaşılmaz kız imajı vermen gerek.

Erkekler Ne Diyor 20

• Neden o ?

• havali eros ok u ile

• sen onu kendine bağla aşık et ben birdaha bu siteye girmem

• filmlerde olur böyle şeyler, adam zaten popüler ve havalı bir tipse dönüp tekrar uğraşmaz seninle. mükemmel erkek ile mükemmel kadın beraber olamazlar, mükemmel erkek 2. kez teklif etmez, mükellem kadın da ilk teklifi kabul etmez gibi bir yazı vardı facede. seninkisi de bu durum. illaki ben denicem dersen balık tutar gibi biraz ilgilen sonra bırak peşini, biraz ilgilen sonra bırak. sonucu da bize bildir merak ederiz :))

• Aşka inanmaması neyden kaynaklanıyor? Bir kız arkadaşım vardı. Beni hayattan ve aşktan soğutmuştu. Onun ardından çok kötü bir süreç yaşadım. O dönemde dünyanın en güzel kızı gelse, valla yüzüne bile bakmazdım.

• allah askına sorunlumusun arkadasım sen glzli kullanıcı olup soru sormussun senin yaptığına şimdi senin yazdıklarına özel bi msj atardım da neyse allahım kimlerle konusuyoruz git egonu noktanokta yerde tatmin et ... sapkmısın

• bnc sen kendiğini beğen miissin baksana yazdıklarına paso güzellik fizik falan akıl yok sende...

• o güzel aklını ve güzeliiğini iyi yelerde kullanmanı temmeni ediyorum isallah benim gibi biri sana denk gelirde seni adam eder isallllllllah:) !

• çelik halat ile anca bağlarsın şekerim :))))

• Ponpon kızlarının lideri ol. Okulun en havalı ve popüler erkeğini hep o kapar.

• Onunla ilgilendiğini sakın belli etme. Herkesin yaptığını yap işte. Süslen, parfüm sık...

• etkileyemezsin arkadaşım benden söylemesi :))

• Nerden biliyorsun aşka inanmadığını...Sana inanmıyor diye çocuğu hemen aşk ateisti ilan etme...

• aşk ateistiiii sjdhjksadhashdskjds

• önce bu site üzerinden yazar Lusacan'ı bağla... popülerdir ama pek havalı değildir bizim Lusacan. iyi bir Lusacan antremanı iyi gelecek.

• Dostum havalı demişsin ama bu balon çıktı

• Öncekileri Göster
    • ok. iyi geceler...
      başarılarının artarak devamını dilerim...
      siteye cevap yazmak çok bürokratik olmu, değişen birşey buldum:)

• Hahaha

• İple

• ÜStümde çalışmana ızın verıyorum. Komprasor hava dolu çokda popolerim.

• okulun "popüler" çocuğu o nasıl oluyo ya pop star yarışması mı yaptınız okulda . . .

• 1.Fazla dizi izleme2.Kendin ol nereye kadar farklı davranabilirsin3.Kendime bağlicam diye sonradan pişman olacağın bişey yapma yada çok istiyosan yap bi süre senin olur tabi

• Çok riskli olur.Kendin gibi davran ve onun senden hoşlanmasını bekle olmazsada olmaz fazla üstüne gitme bu olayın.

• Normal bi adam bulsanız olmazmı illaki üzüleceğim beni kullanıp bi kenara atsın diyosun yani :) beğensin diye illaki görsel zevkinemi hitap etmen gerekiyor ? Yaşamadan ders alınmaz deneyin bakalım belkide başarırsınız bellimi olur :)

• facebookunu kabul ettigi zaman ilgi alanlarına bak. Ne tür müzik dinler, ne tür film izler ne gibi hobileri vardır. Bunları arastır sonra muhabbet acıldgında konusacak daha cok seyinz olur..

• vcvcvc

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin zorunla olacaksa bu şey hiç olmasın daha iyi her şeyin kendiliğinden gelişmesi daha güzel sonuçlar verir bence zorlayarak olduğu zaman sadece dikka çekmeye çalışan basit kızdan farkın olmaz.

• Liseli misin?

• çok bişey hissetmiyosan uğraşma derim öyle tiplerle canım çünkü üzülen sen olursun

• çok basit..ilgilennn peşinde koş...koş..koş...sonra dur..geri başla kaç kaç kaç...bağladın gitti.

• helal aslında bu çok iyi taktik yapanlarada +1000 tane küfür içimden :)

• Anlattigin kadar fiziki olarak guzelsen o cocugun seni farketmesi lazimdi..farketmemisSeni farketmesini saglamakla baslayabilirsin ama dikkat etmen lazim kendini aptal gibi hisetmen olasi.

Yükleniyor...