Tekerlekli sandalye kullanan biriyle nasıl farklı ve eglenceli planlar yapılabilir?

Gizli Üye
Arkadaslar sevgilim yürüme zorlugu cektigi icin tekerlekli sandalye kullanıyor bir nevi felcli yani. Bu nedenden dolayıda bulustugumuzda yaptıgımız seyler maalesef kısıtlı. Bayramın ilk günü benim bir arkadasım, sevgilimin kuzeni, sevgilim ve ben dordumuz lunaparka gittik, ordaki seylere binmek icin kuzeni sevgilimi kucagina aldı defalarca sevgilimde buna üzüldü benim yanımda öyle bir durum oldugu icin. Simdi morali bozuk gercekten cok uzgun, bulusalim diyorum napcaz bosver falan diyo morali bozuk oldugu icin. sizce onunla farklı eglenceli ve sadece ikimizin oldugu nasıl planlar yapabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar daha farklı fikirleri olan yok mu?
Tekerlekli sandalye kullanan biriyle nasıl farklı ve eglenceli planlar yapılabilir?