Bir erkeği nasıl kendine bağlarsın ve peşinden nasıl koşturursun?

çapkın, her kızla cıkıp ayrılan bır erkeği nasıl kendıne bağlar ve peşinden koşturursunuz sızcee?

Güncellemeler:
hepiniz birbiirnze yakın yorumlr yapmış ama ben o kişiden hoşlandgm ıcın boyle bır soru sordum... bu kdr kramsar olmamalıyız ya hc bır erkk sevemz mı bır yolu vrdır muhakkak.. ama bn bu yolu bulmk ıcın danısıyorum sıze de... bu kdr sert çıkışmanıza gerek yok arkdsşlr...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yakalar kömürlüğe kapatırsın..arasıra yemek verirsin seni ilah zanneder..arada bir de çirkin arkadaşlardan birisinin yüzünü gösterirsin kıymetini anlar.

Erkekler Ne Diyor 11

• İple bağla vur kırbacı sonra çöz hadi git de netice o zaman belli olur

• kendini yormak ve kendini zorla kullandirmak istiyorsunbile bile lades diye buna denir herhalde sana bol sanslar o zaman1 ay sonra seni yine burada bu sefer baska soru sorarken goruruzbaslik ta sevgilim beni terk etti yada aldatti ne yapabilirim olabilirmi sence

• öyle birine bişey yapamazssın

• Çok güzel olman lazım ki bu soruyu burada sorduysan özgüven eksikliği gibi geliyor bana eğer mini etek falan giyersende bu iş olur ama erkeği kendi istediğin gibi peşinden koşturmassın böle yaparak

• baglama buyusu yaptir

• tutar mı :(

• Öncekileri Göster
    • geliyorummm

• geell

• Neden böyle adamların peşinden koşturursunuz hiç anlamam doğrusu ? sanki adam kalmadı piyasada, kızları kullanıp bırakyor belliki sende listesindemi yer almak istiyorsun ?

• Çapkın erkeği zaptetmenin tek yolu ilaçla kandırıp evlenmek. İlaçsız evlenmeyi zor düşünür.

• zorlan guzellik olmaz icinde olmali kisinin

• sanmıyorum ki koşturmanın bir reçetesi olsun...

• eee haklılar kosturmak yapmak etmek dutmak ya erkekler beygır degıl yda sen 6 lı ganyan yapmıyorsun bu kosturma yaa en sınır oldugum bırsey ınan oyle dusunen kızların psıkolojısınden supe edıyoerum artıksen gıt adam gıbı cık karsısına anlat duygularını oda essek degılse bırseyler yapar ama kosturma felan bunalr dahgaada sogatacak seyelr

• anlaşılan sende çapkınsın d

Kızlar Ne Diyor 12

• çapkın erkekler kolay kolay bir bayana bağlanamazlar bunu unutma inadına bataklığa gidiyorsun ya ilginç.

• O senı severse ve sana çok aşık olursa ancak.. Sen bunu hayatta kendı kendıne yapamazsın elınde patlar...

• Böyle bir şeye gerek duymam.Çünkü alışmış kudurmuştan beterdir.Ne yapsan kar etmez.

• Bu tip erkeklerden uzak durmak en iyisi.

• huylu huyundan vazgeçmez boşa uğraşırsın...

• onu kendıme aşık ederım

• ya aşk olmazsa

• Biri sormuş kızı nasıl koştururuz diye diğeri erkeği arkadaşım kızma ama at mı bunlar koşturucaz,bence güzel değil böyle yaklaşmak.

• bir daha böyle bir soru sormayarak başlayabilirsin işe

• En güzel bağlama şekli, erkeği bağlamaya çalışmadan geçer. Şıp diye sever seni.

• Bak güzelım çok saçma bir şeyiçin kendını yormaya çalışıyorsunBöyle bir erkek gördüğün zaman direk yolunu değiş derim

• çıktığı diğer kızlara oranla çok güzel çekici ve zeki olmalısın.

• Birkaç yöntem var bağlamak için. Duct tape ( elektrik bandı ), halat ( ipek tercih sebebi ), elektrik kablolarını birbirine bağlamak için olan kablo vari şey ( dikkat et kesebilir. ), kelepçe, kravat, ayakkabı bağcığı, çorap,.. seç beğen al.Soruna gelirsem. Olduğu gibi kabul edeceksin. Sen onu öyle sevdin. Kör kütük salak aşık moduna girerse soğuyabilirsin bile.

Yükleniyor...