Erkekler bakireliğe önem verirler ama.. ? Neden?

Erkekler bakireliğe önem verirler ama biriyle sevgili oldukları zamanda ise birlikde olmak isterler bu mantığı anlamıyorum madem önem veriyorsun neden bir başkasında iz bırakıyosun ayrılmaycağının garantisini hiç kimse veremıyor ee ne olacak o kız onu yaşadıkdan sonra ? birde biriyle sevgili olurlar evlenirler sorarlar ama kaç kişiyle öpüştün bakiremısın ilk benımle yaşamanı istiyorum diye nasıl bi şey bu ? Düşüncelerinizi merak edıyorum ?

Güncellemeler:
Cevablar için teşekkürler sanırım hepimiz bakireliğe önem veriyoruz türk milleti olarak ama bunu uygulayamıyoruz. Erkek abilerimiz biraz annesine ve kızkardeşine olan saygıyı görüştüğü kızlarda uygulasa bu sorun çözülecek diye düşünüyorum.. Ama şöylede birşey var bu devirde annesine bile tecavüz eden zihniyetler varken bu konu uzaar gider..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilisiyle bir an önce yatmak isteyen adam zaten baştan adamlıktan nasibini almamıştır. Bu adam için bakirelik, aşk, evlilik ne kadar önemli olabilir ki? Önemli olsa zaten evlenmeden bu tarz şeylerde gözü olmaz. Bilmiyorum belki de bende bi sorun var. Malum çoğunluk benim aksim gibi düşünüyor. Ama insan sevdiği kadınla ilgili cinsellikte, seksten daha başka şeyler düşünmeli. Ama eğer evlenirim olmazsa boşanırım mantığıyla bakılırsa zaten baştan bitmiştir onun kafasında. Bu fuckbody tabiriyle ancak açıklanabilir ki bunun için de evlenmeye gerek yok... ALLAH herkesin gönlüne göre versin...

• +1 kasinlikle...

• Parayla ya da parasız aynı şey. Ne yani bi şekilde illa biriyle yatınca mı insanların egoları tatmin oluyor. Yatmazsan olmuyor mu? Yukarıda yazdıklarım ve bunlar sadece erkekleri için değil. Artık kadınlar da erkekleri aratmayacak düzeye ulaştılar ve hallerinden de memnun gibiler. Tek kelime diyebilirim: Yazık! Bir ahlak asimilasyonuna uğradığımızın birçok aile, genç farkında bile değil. Bizi asimile eden Avrupa (Haçlı) Topluluğu bile halimize şaşırıyordur... Yazık...

• hah işte fuckbudy.. her türlü bu zihniyette olduktan sonra bu millet :) hayır millet para le yapınca damgalanıyo eşşek gibide..
      ama budy olunca durum değişiyo oda guzel.. onlara sorarsan onlarda namusludur, diğerleri değil :D

Erkekler Ne Diyor 36

• ben kızda bakireliğe onem vermiyorum.sadık olsun yeter..

• kizin elindedir istemezse wermez . haa 1 ine veren de herkese verir ,bakire olmayanlar skp birakmak icin uygun kizlardir. bakireyi skp birakmak salakca zaten bulmusun daha ne arican buzamanda samanlikta igne bulmak gibi bisey bu tabi cirkin kizlari katmiyorum buraya

• Şimdi şöyle bir durum var kız anal yaşasın oral yaşasın hafiften ön taraftan içine girsin eski erkek arkadaşı sonra kalkıp desin ben bakireyim diye bizde bu kadar şeyden sonra bakireliğe önem veriyoruz deyip piyasaya çıkarsak eğer millet kıçıyla güler doğrusu. Eğer ki bir zar için bir söylemde bulunacaksak beyin zarını kullanmaları bence daha önemli.

• bazı erkekler önem verir

• Kadının bedeniyle ilgilenenlerin yaptığı şey.

• temiz yer aramak kandan gelir de ondan

• içinde yaşadığımız topluma ve ahlaki değerlere bakalım.. cinsel istek insanlarda bulunan hayvani bir dürtüdür.. şahsen ben illaha şu olsun bu olsun dıye dıretmıyorum.. sonucta ben bıraz eşitçi biriyim.. Bakire isteyen kişide karısıan saygısızlık yapmıyacak oda bakir kalacak.. yok erkekliğine laf ederseler vs.. insanlar kımler hakkında neler dıyolar.. sen kendini bildikten sonra sıkıntı yok..Ha bide toplumumuzda argo bir düşünce var; ERKEK YAPARSA ASLANIM, KADIN YAPARSA YOSMA OLUR...Bu mantık sürdüğü sürecede kimsenin bişey istemeye hakkı yok açıkçası..Aslında bunun altında şöyle bir mantık yatıyor.. ben bir erkek olarak söyluyorum..Bir erkek istediği zaman istediği anda bir kadın bulamaz.. ama kadın için bu geçerli değil.. kadın istediği zaman istediği an bulur.. çünkü erkekleri doyumsuz aç bir toplumda yaşıyoruz..Kimse alınmasın arkadaşlar ben kendi düşüncelerimi yazdım ;)

• Öyle erkekleri anlamak zor. Bu konuya önem verilecekse çift taraflı önem verilmeli, yani öyle bir kız arayan erkek de öyle "temiz" olmak zorunda. Şahsen ben bu yaşıma dek yaşamadım, çünkü önemli bir şeyi sıradanlaştırıp hayvani bir şey haline getirmek istemedim, kişisel tercih meselesidir bu. 50-60 yıl beraber yaşayacak insanların birbirinin ilki olmasından daha büyük heyecan yoktur, benim gibi düşünmeyeni de anlarım. Kimisi de din emrettiği için kaçınır, onu da anlarım... Ben insanların tek eşli olduklarında ısrarcıyım, bizi çok eşliliğe iten şey yozlaşma

• seri eksicinin gazabına uğramışız :/

• MAKSAT ŞU GÜZELİM BENİM OLACAKSIN VE BENİMLE BİRLİKTE O DUYGUYU TATACAKSIN HA ZORLA GÜZELLİK OLMAZ AMA BU HARBİ SEVENLER İÇİN GEÇERLİ

• Bu ürün ülkemizde yaygınlaşırsa link bekaretin korunamaması sorunundan büyük ölçüde kurtulacak vatandaşlarımız...

• kızların verdiği cevap sayısı 3, bakire olmuyanlar okuyup okuyup geçiyor sadece, anca eksi verirler erkeklere, sanki töbe ya neyse bakire olmıyan derdine yansın...

• Hak eden kız vardır bişey diyemem orasını burasını yırtar o hak etmiştir ya hak etmeyenler ? Emin ol erkekler bu oranda daha yüksek her ne kadar kızlar rahat tavırlar sergilesede bakirelık konusunda geri çekilirler

• tabi tabi, kızlar verirken abim babam duysa ben naparım demiyor, anca erkekler düşünmüyormu hiç annesi ablası var derler, kızlar hak ediyor harbiden...

• Aynı şey kızlar içinde geçerli tabiki sizde kendinize göre haklı olabılırsınız ben kendi düşüncelerim açısından yazdım :)

• Öncekileri Göster
  • Bazıları sadece namus meselesi olarak bakar. Yani sürekli kafasını meşgul eder zaten ciddi düşünmüyorsa bakireymiş değilmiş inan zerre umrunda olmaz. Ama bazılarında cidden psikolojik sorun bile yaratır hele aşıksa. Çünkü kendisinden başkasının sevdiğine dokunmuş olma düşüncesi adamın amk. He kısasa kısasda var, gidip başkalarıyla olmuş insanın hiç kimseyle olmamış insanı istemesi de biraz komedi ama bir yerden acısı çıkar. Kadınlar sorun etmiyor bunu erkekler kadar , kadınlar biraz daha olaya beni seviyorsa ruhu bana aitse sıkıntı yok geçmişinde diyorlar ama bir erkek kolay kolay sindiremiyor, sindirdim diyen erkekten de kork gün gelir ısıtıp ısıtıp önüne kor.

• erkekler kafalarında bu şeyleri canlandırırlar ve bu yüzden geçmişte bırakamazlar. özel heyecanları başkasıyla paylaşmış olmasını hazmedemezler. eskilerden gelen yerleşmiş bir şey! çok mantık aramamak lazım. zamanla değişiyor bu anlayış. git gide kabulleniliyor ama biraz daha zaman alacak yaygınlaşması. teoride şartlar her iki taraf için de aynı. ya iki taraf da yaşamaşı ya da iki tarafta kendini eşine saklamalı

• galiba bakireliğini kaybettin yaran var. o yuzden şatasıyosun erkeklere...

• aynen aga dogru söyleyeni 9 köyden kovarlarmıs. veriyorlar erkelere sonrada bakireligin sorun olmamasıyla ilgili konusuyorlar. sanki erkeler zorla alıyo sen vermezsen zorla alacak halleri yokya.sonra erkekler böyle erkekler öyle atıp tutuyolar ...

• Benimki sataşmak değil merak ettiğim ve sürekli konuşulan bir konu olduğu için yazdım. Ayrıca bu soruyu sormam bakire olmadığım anlamına gelmez.

• En çok sana eksiyi basmışlar o yüzden buraya yazma ihtiyacı gördüm. Ne kadar yarası olan varmış cidden. Vermişseniz sizin sorununuz burda yazdıklarımızla karşılacaksınız eksilemenin anlamı yok.

• Öncekileri Göster
  • hiç kimsenin bekaretini almayan birisinin önemsemesi normaldir...ama bir çok kadınla olup da evleneceği kişinin bakire olmasını istemek saçma... kimsenin bekaretini almadım, kimsede iz bırakmadım ama bekareti de o kadar takmam, millet isterse geniş desin, isterse aptal... sevdiğim beni sevsin, güveneyim yeter ...

• toplumda bakire erkekler el üstünde tutulsun ilişki yaşayınca kötü gözle bakılsın yapmayalım ozaman toplumun bakış açısı böyle olduğundan böyle gidiyor ön yargıları kırmak zor...

• temiz kız almak isterler

• ben sahsen bakire bi kızla o tarz seyler yasamam. o yuzden baskasiyla birseyler yasamıs olan kızla evlenmek istemem. ha söyle birseyde var evlenecegim kişinin bakire olmasını istiyorsam daha önce bende baska biriyle bişey yasamamis olmalıyım.

• Ben bakireliğe önem vermiyorum . Önemli olan benden sonra neler yaptığı ve yapacağıdır, eğer benimle birlikte tüm geçmişini unutup kendini bana teslim ederse hiç bir sorun olmaz

• Erkek ilk olmak ister ama son olma konusunda başarısızdır sadece o kadar .

• güzel söylüyosunda kardeşim, tek taraflı mmı bu, o kızdan biraz gözünü açsın niyetini anlasın, ilişkiye girmesin

• bana sorarsan bakireliğe gerçekten önem veriyor ve birliktelik istiyorsa sana değer vermiyor seninle evlenmeyi felan düşünmüyordur ne yazıkki insanların çoğu uçkurunu değil uçkurları onları yönetiyor çok anlamaya çalışma onlar bile kendilerini anlamıyorlar :D:D

• erkeklerin saçmalığı

• Bunu aklı başında hiçbir erkek yapmaz.. Vebali büyük..

• süper yazmışsın ama bu sorunun cevabı yok

• Bak ben hayatımda kimseyle cinsellik yaşamadım gibi,büyük konuşmuyayım hiçbir kıza laf atmamışımdır, atmışsam da hakikaten hatırlamıyorum bekareti olmadığını bildiğim kızlarla bile yapmadım ne oldu biliyor musun sonuç:Bende kalsın

• neyse konuyu kapatalım

• Malesef var :(

• Güncel:Annesine tecavüz eden mi kusura bakma ama onu annesi doğurmamıştır

• Sevdiğin kişinin başkasıyla olmuş olmasına dayanamazsın. Yine de sevdiğinle yatmakta istersin sonuç olarak öyle.

• Bunun nedeni bizim gibi yarı gelişmiş ülkelerin sorunu,ayrıca aile ve toplum evleneceği kişinin bakire olması konusunda erkeğe baskı yapıyor,eğer bir erkek bir şey yaşamışsa buna kadınında hakkı var

• kızlara noluyo peki? erkek istemese sen gaymısın kalkmıyomu neden yapmıyorsun diye ya reklam eder yada terk eder tü senin erkeliğine der, erkekler sexste kızların başına silah dayamıyor dimi? herkes kendi rızasıyla...

• genelleme yapmasak daha doğru bir tespit olabilirdi. Ben bu yaşımda bakir bir insanım...

• daha doğrusu 26 bu ay sonunda bitiyor yanlış olmasın :)

• 27 kardeşim...

• yaşın kaç ki senin

• zor soru ama umarım sende soruyu kurgularken benim kadar zorlanmadım,

• doğruyu söylerim 1000 eksi gelse bile

• Herkes kendi bacağından asılır, erkekler öyle yapıyor diye siz de erkeklere kendinizi vermek zorunda değilsiniz

• Genelleme yapma ben önem veririm çünkü kimseyle oynamadım

• ben iz bırakmadım.hakkım yokmu önem vermeye?

• genelleme yapmayalım bakirelige önem veriyosan sende kimseyle birlikte olmayacaksın.

• Evet önem veririm ve kimseninde namusuna göz dikmem atlamam direk öyle basit değil bu işler.

Kızlar Ne Diyor 7

• bakirelige neden onem verirler? bakire olmamasi ne oldugunu gosterir o* oldunumu? size aldaticani mi yoksa oldurur bu seri katilmi?gayet normal askta sevgi kadar masm cinsellgi yasamis opusmustur belki baskasi belki baska bisey ama bekaret neden onemli buda o ksiinin aprcasi degilmi bende anlam veremiorum

• yok yahu yok öyle birşey. şehir efsanesi hepsi.

• Çünkü toplum, onlara bu düşünceyi beyinlerine yerleştiriyor; "Erkeğe bir şey olmaz, olan kıza olur" deniliyor.

• zar kadar beyinleri yoktur da ondan..

• ya bi git senle bunu tartışacak değilim. kendi uçkuruna sahip çıkamayanların bakire kız aramaya hakları yoktur. kim ne derse desin. böylelerinin zar kadar beyinleri yoktur. ama eğer diyorlarsa ki ben kimseyle olmadım benim gibi olsun eyvallah.yatağa atıp eğlendiğiniz sonra ortada bıraktığınız kızlarında anası babası kardeşi var. daha da bişey yazmıycam. bi sürü de eksi almışım. çok ta tındı

• Sizin beyniniz var da fazla geliyor.g.tünüzden akıyor bravo. bizim anamız bacımız da var. Tüh yazıklar olsun

• evt sacmalık resmen.. erkeklerın ıclerınde çeliştiklerini gösteren bir çıkarım tebrıkler..

• erkekler yapmaz bunu Türk erkekleri yapar.

• yalan mı ?

• bakma sen bunlara çoğu iki yüzlü bunların

• bak bir tane iki yüzlü gelmiş bile

• meliste bakire olmayanlar treninde, üstüne gitmeyinler beyler mazallah gider diktirir...

• bence haklı bütün erkekler ikiyüzlü dememiş çoğu ikiyüzlü demiş evet bu konuda haklı malesef...

Yükleniyor...