Erkekler bakireliğe önem verirler ama.. ? Neden?

Erkekler bakireliğe önem verirler ama biriyle sevgili oldukları zamanda ise birlikde olmak isterler bu mantığı anlamıyorum madem önem veriyorsun... Daha Fazla

Güncellemeler:
Cevablar için teşekkürler sanırım hepimiz bakireliğe önem veriyoruz türk milleti olarak ama bunu uygulayamıyoruz. Erkek abilerimiz biraz annesine ve kızkardeşine olan saygıyı görüştüğü kızlarda uygulasa bu sorun çözülecek diye düşünüyorum.. Ama şöylede birşey var bu devirde annesine bile tecavüz eden zihniyetler varken bu konu uzaar gider..

En İyi Görüş

• Sevgilisiyle bir an önce yatmak isteyen adam zaten baştan adamlıktan nasibini almamıştır. Bu adam için bakirelik, aşk, evlilik ne kadar önemli olabilir ki? Önemli olsa zaten evlenmeden bu tarz şeylerde gözü olmaz. Bilmiyorum belki de bende bi sorun var. Malum çoğunluk benim aksim gibi düşünüyor. Ama insan sevdiği kadınla ilgili cinsellikte, seksten daha başka şeyler düşünmeli. Ama eğer evlenirim olmazsa boşanırım mantığıyla bakılırsa zaten baştan bitmiştir onun kafasında. Bu fuckbody tabiriyle ancak açıklanabilir ki bunun için de evlenmeye gerek yok...

ALLAH herkesin gönlüne göre versin...

• hah işte fuckbudy.. her türlü bu zihniyette olduktan sonra bu millet :) hayır millet para le yapınca damgalanıyo eşşek gibide..

ama budy olunca durum değişiyo oda guzel.. onlara sorarsan onlarda namusludur, diğerleri değil :D

• Parayla ya da parasız aynı şey. Ne yani bi şekilde illa biriyle yatınca mı insanların egoları tatmin oluyor. Yatmazsan olmuyor mu? Yukarıda yazdıklarım ve bunlar sadece erkekleri için değil. Artık kadınlar da erkekleri aratmayacak düzeye ulaştılar ve hallerinden de memnun gibiler. Tek kelime diyebilirim: Yazık! Bir ahlak asimilasyonuna uğradığımızın birçok aile, genç farkında bile değil. Bizi asimile eden Avrupa (Haçlı) Topluluğu bile halimize şaşırıyordur... Yazık...

• +1 kasinlikle...