Bir kızda itici olan özellikler? yaratıcı olalım..

bir kızda karakter, giyim,fizik vs. her tarz özellikte itici olanlar :) aklınıza ne gelirse yazın çekinmeyin ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yüzünü yıkamasına rağmen çıkmayan majyajını havlu ile silmesi ve havluyu eski yerine geri asması :@

• Tşkler. Anlaşmalı mı yapıyorsunuz bunu. Hep aynı :)

• neyi bilerek? anlamadım

Erkekler Ne Diyor 51

• iticiyse vur tekmeyi ! ! !

• Erkeksi konuşma tarzı..Sarı düşler..Emo saç şekilleri,Ter kokusu,abartı makyaj.

• tayt ve dar t-shirt giyip belin kenarından yağlar sarkıyor ya, mide spazmı geçiriyorum

• popo tahta gibi oluyor ya hani.sırtında kılıç varmışcasına düz olanlar.itici geliyor bana.popo önemli...

• Kocaman ayak ve eller:(

• şımarıklık ve ağzı gere gere konuşma..

• bu yorumumu kimler beğenmedi ? Yanlış mıyım haa söyleyin bana yanlış mıyım ? :/

• 0 beden hatuna ayar olurum..

• aşırı makyaj - ağzı yamuk konuşmalar - moda diyolar herkes aynı şeyleri giyiyor takıyor.. örneğin hani çalışkan gözlüğü var ya ondan işte :)

• şişman kızların tayt giymesi saçlarını cırtlak sarıya boyatmaları çok ince bacaklı kızların mini etek giymesisokakta sakız çiğneyip şişirip patlatmaları çok kısa kızların çok abartılı topuklu ayakkabı giymeleri tırnaklarına oje sürmeleri şu saçlarını saçma topuzlar yapmaları

• Genelleme yapmıyorumKimseyi yarılamıyorumÖzele gidiyor bu^^^Karşısındakinin yüzüne bakarken onun hakkında başka konuşması; bağını koparmadığı halde başkalarıyla "Karşısındaki"nin hakkında, açıkladığı düşüncelerinin tam tersim olan "gerçek düşüncelerini" paylaşmasıKarşısındakinin yüzüne gerçek düşüncelerini medenice söylemek yerine, el altından aklınca oyun çevirmesi ve bunun anlaşılmayacağını sanması.Söylediği şeyler gerçek düşüncesi olacak, ne olursa olsunve ne düşünüyorsa açıkça ona göre davranacakyoksa itici gelir bana :::::

• sigara içen ve yüzü domates salçasi gibi olan kizlar iticidir

• karakter: g.t'ü havada gezenlergiyim: kirli ayakkabı ve pamuklu kalın çoraplarfizik: kıl-tüy

• ayak başparmakları yamuk veya şekilsiz olanlar he bide tavuk tırnağı şeklinde olanlar gayet itici :)

• asık suratlı ve kibir (kendini beğenmiş)

• Küfür eden kızlar, erkek fatma tarzındaki şaklabanlar oldukça itici ve gülüç.

• sigara, ağzını yaya yaya konuşması, saçma sapan arkadaşlar uzaaar giderrr

• koca popoya dar pantolon geçirmek özellikle belirtiyorum giymek değil bildiğin geçirmek,sütyen askılarının arasından fırlamış yağ katmanları,kalın bacak ve kalın ayak bileği,küt kısa el parmakları,güneş ışığından belli olan bıyıklar,gür kol kılları,sarkmış gıdı bunlar fiziksel özellikler.Durmadan çalışan çene,zırt pırt ağlamak,sen beni sevmiyosun demek,ensede gezen popo,hiçbirşeyden tatmin olmama aklıma gelenler bunlar.

• Konusmasinin bozuk olmasi bence

• kadının teni çok önemli benim için. tüy,leke ve rahatsız edici bir koku aldığım anda kadın benim gözümde biter

• birşey bilmediği halde biliyormuş gibi davranıp gerksiz konuşması...

• bi acaip sakız çiğnemesi ...edebinle çiğnesene şunu :)

• kötü kokması..güldüğünde damklarının görünmesi,lan demesi

• Cümleleri Yuvarlayarak Konuşması...

• Valla fazla yaratıcı olmaya gerek yok. Kollarda kıl bıyık sakal en itici olandır. Onun dışında bi kızın kendini olduğundan çok üstün görmesi ikinci sıradadır. Bir de çocuk gibi konuşuyorsa ve mal mal yorumlar yapıyorsa allah kurtarsın diyorum sadece.

• Baştan sona doğru sıralarsak.1 - Bıyık, kıl, tüy türevi karşındaki insanın cinsiyetini belirtmekte zorlanacağın türde şeyler.2 - Konuşma tarzı (Köylü gibi konuşmayacak)3 - Küfür4 - Sigara5 - Basit giyinmesi.

• sigara içmeleri ve küfürlü konuşmaları herşeyden itici geliyor bana.

• Çoğu kız sadece göğüsleri olduğu için dünyayı yonetecegini sanıyor...

• fazla rahat olması , ve 10 tane arkadaşıyla gezmesi

• sigara içmesi, küfür etmesi bide kendini beğendirmeye çalışması işte gerisi zaten beğenilen bi durum gibi bana göre

• kesinlikle karakter.ama işin özüne indiğimizde onu bu duruma getiren ve peşinde adeta süs köpeği gibi gezinen iki ayaklı erkek kanişlerin de etkisi oldukça fazla...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 14

• yolda sakız çiğneyerek ağzını 2 metre açan kız gözümde iticidir.

• iki cins içinde bakımsızlık bence.

• herkese göre değişir bu ama...kimine itici gelen kimi için hoştur

• apaçi tarzı kıyafetler saçlar , çok makyaj ,fazla aksesuar , dip boya , tahta olmak , bebek konuşması tikky konuşması vs.

• herkesle laubalı olması cocukca hareketler yapması yukses ses tonu erkeklerle kanka ayagı yapan vs

• Burunda sümük .

• bacım kusura bakma kendi sorumu reklam yapmam gerekecek senin sorunda cevap vermek için :D bu sormus olduğum sorunun anketindekı bütün huylar kızları itici yapıyor link

• Açık olupta bakımsız olması

• pis tırnaklar,yağlı saç ,kötü koku ,sapsarı dişler...

• Sürekli dır dır yapmasıHakimiyet kurmaya çalışmasıAşırı kıskanç olması

• Cansever dinleyen kız ile benim oyum bir mi?

• Ağzımdan salyalar çıkararak artıladım..

• Erkeklere özenmesi erkeksi hareketleri.

• Küfür etmesi.

• pis olmasiapaci gibi giyinmesierkeksi olmasicok konusmasi ve bos konusmasiiyyyy kufur etmesi disarda yolda otobuste falan allhimm sana geliyorumbi de ozenti ve cakma giyinmesi

Yükleniyor...