• Sor
  • Bence

Neden doğru insanı bulamıyorum? bıktım, sıkıldım, yoruldum artık! Sorun gerçekten bende sanırım...

25 Yaşıma geldim bugüne kadar başımdan herbiri en uzun 4 ay süren iki ilişki geçti.İlkinde erkek arkadaşım bana yeterince dürüst davranmadı bazı şeyler sakladı(Eski kızarkadaşıyla tekrar konuşmaya başlamak gibi..) ve birkaç yalanını yakaladım ve anında bitirdim.Ona güvenim sarsıldı.İkinci erkek arkadaşımsa beni yeterince sevmemiş ilk zorlukta yan çizmeye başladı.Yine büyük bir hüsrana uğradım uzun yıllar kendimi yedim bitirdim yaşattıkları hayal kırıklığıyla...Her biri için yıllar bekledim..ama nafile olan bana yıllarıma oldu.Artık karşıma adam gibi birinin çıkmasını istiyorum sonuna kadar yanımda olucak beni sevicek...çok yoruldum bu durumdan...Artık inancımı yitirdiğim zamanlar oluyo gerçekten beni sevicek biri çıkmıcak diye.Sadece yazmak içimdekileri dökmek istedim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 28 yasima geldim en kisasi 3 yil suren iki ciddi iliskim oldu... aradaki haftalik iliskileri saymiyorum bile... ilkinde fena degildi lakin aileme karsi tavri ve okuluma odaklanamamadan dolayi ayrilmak zorunda kaldim. ikincisinde beni yeterince sevmemiski 2 sefer beni terketti ve baskalarina gitti. ilk gidisini affettim ikinci gidisinin uzerinden 3 ay gecti hala af dilemeye gelmedi demekki mutlu... :D hepimiz aldatiliyoruz hepimiz uzuluyoruz. ama sorun bizde ... bizi bizden baska kimse uzemez... karsimizdaki kisiler bizim kisiligimizden faydalanip bizi uzuyorlar... biz umursamasak karsidaki ne yaparsa yapsin seni senden baskasi uzemez... karakter meselesi ki maalesef bu ben dahil cogu insanda olmayan bir meziyet... biz mukemmeli ariyoruz.. mukemmel insan yok bunuda biliyoruz sadece bir umut... ya daha iisi varsa diye... bekleme kimseyi... en mukemmler beklenmedik zamanlarda sana hissetirmeden karsina cikanlardir, beklersen hep bir kriterin olur ama beklemezsen mutlulugun senin ayaklarini nasil yerden kestigini anlayamazsin bile... sevgi karsiliklidir sen sevdinmi karsidakide adamsa zaten seni sever... sevgi verildikce azalan birsey degil. aksine cig gibi cogalan mukemmel birsey. verdikce veresi aldikca alasi geliyor insan sevgiyi... umarim karsina adam gibi adam cikar... ama sende adim atmaktan korkma. sonu olumsuzda bitse 'ben uzulmeyecegim' dersen bir tecrube edinmis olursun sadece kendini yipratmazsin... sozlerime iki adet hosuuma giden biryerlerden arakladigim sozlerle bitirmek istiyorum...''Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme!İşte orası kaderinin değişeceği noktadır...''"EN ÖNEMLİ ŞEYLER KİMİ ZAMAN HİÇ FARK EDİLMEDEN GEÇİP GİDENLERDİR""Şarkılar söyleyen, öyküler anlatan, yaşamın tadını çıkaran ve gözleri mutlulukla parıldayan insanlarla dostluk kur; çünkü mutluluk bulasicidir ve mantığın, hatayı açıklamaktan öteye gidemediği durumlarda daima çözüm ortaya koymayı başarır""Biraz soluklan ve gücünü toplayinca yeniden devam et, çünkü hedefin senin ona doğru gittiğini bilirse o da sana kavuşmak icin koşar"sanirim 4 oldu ama konuyla baglantili :D

• en iyi cevap için teşekkür ederim... umarım denızdekı bır su damlası kadar da olsa bır bakıs acısı getırebılmısımdır sıze...

• rica ederim.. umarım olur...

• hacı unutabildn mi ya benim 7 ay oldu hala unutamadım :(

Erkekler Ne Diyor 16

• Tüm bu yaşananları kendine tecrübe olarak say.. En azindan ileride karsina cikacak insanlari kendince daha çok değerlendir, ufak tefek kusurlarini görme mesela:) illaki seninde duygularina önem veren.mutluluğunda, hüznünde,kararsizliklarinda adam gibi yaninda durabilecek biri vardir elbet..yapman gereken sadece umutsuzluga kapilmadan sabirla beklemek .. Şansin bol olsun ..bir umuttur yasamak :))

• Teşekkürler..

• aramaktan vazgeçersen bulursun.

• vazgeçmek üzereyim sanırım..

• mesleğimi elime alıyım da tek derdim bu artık..

• kovalama.bırak kendi gelsin

• Bizde mi bir i*nelik var anlamadım ki... link ::))

• :) evet iyi açıklamışsın

• İnancını kaybetme, öyle biri denk gelir ki iyi ki daha öncekiler olmamış diye haline şükredersin. Sabret, ilerde pişman olacağın yanlış şeyler yapma.

• Birçok insan aynı duyguları yaşıyor. Artık istediklerimizin fazla olma ihtimalimi var acaba diye düşünmeye başladım. Nasıl söylesem isteklerimiz bize normal geliyor fakat karşımızdaki insanlara ağır geliyor sanırım. Bekliyorum bakalım artık karşımdaki insanın yerine kendimi daha çok koymaya başladım. Onun açısından onun koşullarında olduğumu hissederek düşünmeye çalışıyorum. Şu an hala yalnızım ama çokta sıkıntı yapmıyorum bu durumu. Sana tavsiyem sende yapma. Evet bir hata var ortada ama bizdemi yoksa karşımızdaki insanlardamı anlayabilmiş değilim. Birşeyleri düzelterek tekrar denemeye çalış. Farklı biçimlerde yaklaşmayı dene insanlara. Tabiki kişiliğini değiştirmeden. Bu durum içinde hiç sıkma canını. Elbet bir insan vardır hayatını paylaşabileceğin :)

• Sadece aptal yerine konduğunu görmek bi daha nasıl güvenicemk okusu, başkasının elini tutma fikri bile ona da seni seviyorum demek...Ne biliyim bunlar değerli şeyler ve lüzumsuz kullananlara kızıyorum özellikle sırf kızın gönlünü kazanmak için söyleyen erkeklere...

• Öncekileri Göster
    • rica ederim fazla sıkma canını tecrübelerin sana doğrusunu gösterecektir. Umarım yakın bir zamanda olur :)

• umarım..

• ben 38 ime geldim bu durumdayım sen neden acele ediyorsunki :)

• Erkeklerde senin yaşların evlenme yaşı için normal sayılabilir ama bizim için geçbir yaş..

• o zaman bir sene daha oyalan. sende bende hareket olmazsa basarız nikahı :))

• :)) iyiydi bu..

• Kaç Kurbağa Daha Öpeceksin, Bir Prens Bulabilmek İçin...

• sonuncusu sonum olsa keşke...bi daha da öpmesem başka kurbağaları...

• İsteyince Olsaydı Keşke...

• ciktigin erkekler kel degilse bunlari yasaman normal :))

• İyiler mutlaka kazanır!

• Haklıın bunu bir çoğumuz istiyoruz benimde yaşım 25 oldu hiç sevgilim olmadı ciddi bişiler istiyorum bende artık çünkü eğlencek yaşı geçtim gibime geliyor ilersi için bir şehler yapmam lazım görücü muhabbetleri ile başladı ama bakalım kısmet bu işler

• seni gayet iiy anladım... yapcak bişi yok buna bazen olmayınca olmuyor işte. değer veriyorsun güzel şeyler olsun istiyorsun ama olmuyor.. o yüzden zorlamicaksın artık kendi akışına bırakacaksın. hani bişeyi çok istersin olmaz olmaz umudu kestiğin anda olur ya. artık tek umut bu...

• İnşallah..teşekkürler...

• belki sen de yanlış insansındır ? kendini çok doğru görürsen kimseyi kabullenemezsin.

• Ben de onu dedim zaten sorun sanırım gerçekten bende..

• Öncekileri Göster
    • Beklentim yüksek değil zaten süper yakısıklı karizma olsun şöyle olsun böyle olsun bana göre değil..sadece sözünün arkasında durucak adam gibi sevip sahiplenicek mantıklı biri...

• biz zaten mantıklı canlılarız :) amacın evlenecek birisi mi?

• belkide dogru insanlar yanlış zamanda geldigi içindir

• al işte son ayrıldıgım erkek arkadasımın lafı..

• patentini mi aldı

• bende dogru kızı bulamıyorum bende 25 yasındayım ve aynı sekılde kımseye guvenemıyom nıye

• doğru insan ol sen de

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzülünce eline ne geçiyor? Kendine bu soruları sorunca ve cevabını da kendinde bulunca boş yere üzüldüğünü anlarsın. Her şeyin zamanı vardır. Zorlayıp üzülmeye hiç gerek yok. ~

• Bence doğru insanı aramamalısın arasanda bulamazsın bırak sal kendini zamana akışına bırak doğru insan zaten seni, doğru zamanda doğru mekanda bulacaktır ruh ikizin seni biraz bekletiyor o kadar..

• teşekkürler bu biraz olsun iyi geldi :)

• ümidini asla yitirme :))

Yükleniyor...