Gerçekten seven bir erkek ve sadık olan bir erkek sevdiği kadından ya da kızdan başkasını hayal edebilir mi?

yani iste benim sözüm senetir kurana el basmaya gerek yok altamam diyorsam aldatmam ve iliskide güven cok önemlidir diyorsa ve ben öyle yalaka erkekler gibi her dakika seviyorum seni diyemem ben bir derim tam derim diyen bir erkek gercekten sadik ve seven bir erkekmidir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• değildir.. aldatmayan erkek yoktur bence...

• umraım oyledir... 100.000 erkek arasından 1 tane çıksın bırakta :) ben 33 yaşındayım binlerce erkek tanımış olmam binlercesiyle konuşmuş olmam ve bir tane aldatmayanı görmemeiş olmam belkidebu kadar negatif yazmama nedendir

• ÖYLE DEME ARKADASIM BENCE HERKES AYNI DEGILDIR

Erkekler Ne Diyor 5

• hayal dünyası geniş ise edebilir . .

• gerçekten seven kesinlikle yapmaz ben hatta başka bir kızın gözünün içine bile bakmadım çünkü gerçekten seviyodum ...

• başkasıyla birlikte olamam bile sevdiğimden başka ... ama seversem ... başkasını da düşünmem...

• gerçekten seven erkek başkasının yanında dahi sevgilisini hayal eder"miş"

ben pek uygulamadım ama fantastik olsa gerek

• denk gelirsin elbet :D

• yok allah var ben hicbir sekilde denk gelmedim beni aldatigina sadece meraktan sordum yani seven aldatirmi diye

• kımse ıcın garantı veremezsın

kımısı aldatmamıstır kımısı aldatmıstır

cınsel bır bırlıktelık oldu ıse bu kucuk bı aldatmadır duygusal olarak baskasına meylettı ıse bu tamamen aldatmaktır...

bende aldatabılırım... gelecek ıcın garantı verılemez.

• Öncekileri Göster
  • telaşlanma.zaman en iyi aynadır.görürsün

Kızlar Ne Diyor 4

• yalanın bir tarıfı yoktur yalancının da ... şüpheci olamamk lazım ...

kımse mukemmel degıldıur. mukemmel yalancıda yoktur dıkkatlı davran sadece

• etmez. akılna getirse bile o anı durdurur

vicdan azabı çeker yoksa.

• benim için deli divane olan erkegn otobste yanyanakeyken birden yanımdan gecen kızın saçlarını çok begendiği için kafasını çevirip bakan erkek oluosasa hayal de ediodr :) şimdi benden ayrı baskası ile nişanlı bu erkekler böle canım güvenme kimseye

• sagol canim

• inşeaallah olmaz canım iyi gözlemle :)

• HMM YOK asla ben baktigini hic görmedim allah var yanimda

• bu dönemde öyle erkek kaldimi Ayrıca bu kadar çok vaat olan erkek düşündürücü

• NASIL DÜSÜNDÜRÜCÜ?

Yükleniyor...