Erkek arkadaşım beni kullanıyor mu?

Erkek arkadaşım şehrime geldi ve bilet parasını ödememi istedi.Hep kontör yükletmemi istiyor.Tartışıp barıştık geçen gün ve barıştıktan hemen sonra 10 tl kontör yükletsene dedi. Bu ne ya?

Beni kullanıyor mu? ERKEKLER Size soruyorum : "Biz ayrılamayız.Sen bensiz yaşamazsın. Biz biriz , parçayız" diyen erkek ne kadar doğru olabilir ki?

Anket Sorusu

• Kullanıyor seni,bırak gitsin. A seç
  • İlişkine devam et belki ihtiyacı vardır. B seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• süzme çakal erkek gerçekten seviyorsa para için tartışmaz ulan ben ac gezerdim sevdiğime telefon almak için bu tiplerden uzak dur yarın paran biterse acımadan bırakıp giderler seven adam sevdiğini anası gibi bacısı gibi yari gibi sever bu seni paran için seviyor

• :))

• bitti zaten..o diretse de benim icin bitti her sey.

• ondan ayrıl ne olur bak o seni sevmiyor

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• ben zamanla kızlardan çekerken sen şimdi erkek dediğinden çekiyorsun hayret ilkdefa duyuyorum

• insanlaklık hali sıkıntıya düşebilir ama bu bir kere bilemedin 2 kere olur ne o öyle insan utanır sevgilisinden ne iş yapıyor bu adam boş gezen mi?

• çüşşş çok arsız sende çalışmıyorsun sonuçta oda madem sevgili yapmak gezip tozmak istiyor başka yerden kısacak veya bu işere bulaşmıyacak. açıkcası bende senin çok masraflı olduğunuda sanmıyorum zaten 3 4 ayda bir geliyomuş bi sinema bir yemek nedirki adam olan 3 4 ayda kenara koyar onun parasını hiç uğraşma bence böyle adamla hayat geçmez.

• zaten farkli sehirlerdeyiz. uc dort ayda bir gelebiliyor. gelince de sinema biletidir , yemedir icmedir benden istiyor. bahanesi su : ben burada ogrenciyim , ailem baska ulkede, param anca bana yetiyor. sen ailenlesin ve paran vardir, sen ode.

• ne bileyim paran yoksa az harçarsın sana yüklenmesi hoş değil hiç değilse ortak yaparsınız harcamalarınızı bir ay o köntür alır seni arar bir ay sen normal hayatta nasıl biyere gittiğinizde falan seninmi ödemen istiyor?

• Öncekileri Göster
  • herkes açık net söylemiş Ayrıl isterse gitsin intihar etsin sıkıyorsa yoksa elinde uygunsuz fotoğrafları mı varda şantaj mı yapıyor ondan mı ayrılamıyorsun...

• halim vaktimin iyi olması ile her şeyin ortaya cikacak olması arasinda ne gibi bir baglanti var?

• bilmiyorum tanıyan sensin parayı isteyen böyle konuşanda bu potansiyel var gibi görünüyor ayrıca senin halin vaktin çok iyi miş ayrılmayı deneyince herşey ortaya çıkıcak...

• sence o resimleri çıkarıp evime yollayacak kadar karaktersizlik yapabilir mi?uzak sehirlerdeyiz.sırf ona tekrardan doneyim de parami kullanma firsati bulsun diye?

• Öncekileri Göster
  • ''sen benden ayrılamazsın biz parçayız vs..'' yerim ben öyle ayağı kardes çatır çatır kullanıyor valla kusura bakma..ayrıl ben söyliyim yarar gelmez ondan..o ödeyeceği yerde senden bekliyorsa yüzsüzlüğün ta kendisidir inan bana..!

• ya yuh ya,ben utandım buradan!

• böyle birine ne diyeceksin ki? yüzüne tükürsen yarabbi şükür der,iğrenç!

• Sen olsan ne derdin bu erkek denilen yaratiga?

• Kizim seni kullaniyor bu cocuk ? Hala anlayamadin mi?

• yenimi anladın daha !

• kaşının üstünden gözün varde ayrıl gitsinn

• Böyle bir gerzeğe nasıl bir sözleyip , onu başımdan savabilirim ?

• A: Kullanıyor seni,bırak gitsin.

• Buda gavatlığın bir çeşidi böyle erkek olmaz mk resmen kullanıyor ayrıl salaklıktan başka bişey değil devam etmek.

• diyelim ki ben seni kullanmak istiyorum... daha fazla ne yapabilirim ki? böyle karaktersiz biriyle ne işin var. yol ver gitsin

• kesinlikle seni kullanıyor .

• vay anassını satim ne erkekler var be resmen sömürülüyorsun bence

• git çalış adam gibi kontörünü yükle biletini al öyle görüşelim de bulmuş çocuk işin kolayını sevdiğinide biliyo tabi resmen bu zaafını kullanıyor

• Ne diyeyim ben bu gerizekalıya sence?

• o dedikleri boş onun sana alması gerekirken neden senden istiyor ? bu tür şeyler ara sıra olabilir yani sıkışık bir dönemdedir yardım edersin ama sürekli böyle ise olmamalı evlenirseniz tüm hayatını ona sigara parası kazanmak için çalışmakla geçirmek zorunda kalırsın haberin olsun

• bana arama beni diyor ve konusmayi bitiriyor. sonra geri dönüyor. barışır barışmaz da ee hani kontor yukletecek misin diyor!

• Nefretlik insan tipi pis kaka o ayrıl ondan

• Geberesice erkek tipi iste.

• Çak tekmeyi gitsin ben bile sinir oldum şuan

• Ayrıl ama seninde dediğin gibi göndermez :D en azından bundan sonra sen sıkıntıya girmezsin..Evlenmedikten sonra bi erkeğe bu kadar bağlanma bence..

• Ayrılalım deyince de "tamam , sen gidiyorsan senin bana gonderdiklerini de sana iade edecegim. hepsini sana tekrar gonderecegim" diyor. ama tık yok. anca barışalım deyip duruyor.

• Adam seni kullanıyo sürekli para istiyosa. Ben kendi arkadaşlarıma bile genelde vermem acil olmadıkça çünkü alışıyolar..Sürekli para istiyolar..Alıştırmamak lazım yani..Asalak geçiniyo seninkisi :)

• Öncekileri Göster
  • evet kullanıyor

• yalanm atıyor paran için seninlşe beraber oluyor .. ayrıl derim

• Eee napayım. Biz ayrılamayız deyip duruyor. Her şeyi dedim ama sürekli aynı şeyi söylüyor. Kendi öldürürüm diyor. Napayım? Ne diyeyim.

Kızlar Ne Diyor 10

• Kullanıyor seni,bırak gitsin.

• yalaannnnnnnn :) Salla bu çocuğu sonra çok pişman olursun.. Gözünün önündekini görmezden gelirsen , sonra çok daha büyük sorunlar çıkar benden söylemesi...

• yok artık o nasıl erkek ya. utanma arlanma yokmu? erkek olacak bir de, yüzüne tükürülmesi lazım.

• bir erkek çok ihityacı olmadıkça kızdan para kontor falan istemez benim bildiğim.devamlı böyle davranması hoş değil

• kullanıyormu bilmem ama terbiyesizlik benim sevgilimde şehir dışında ben kendim teklif ettim biletini bari ben alıyım diye hayır böyle şeyler düşünme sakın bidaha dedi. kontör hadi neyse bir derece belki ihtiyacı vardır ama onu öde bunu öde ne demek? ayıp

• Eminmisin sen arkadaşının erkek olduğuna?İnsanın aklına yarın evlenmeye kalkıştığınızda acaba tüm düğün masraflarını sanamı ödettirecek yada evlendiğinizde sen çalışıp onamı bakacaksın diye gelmiyor değil..Allah aşkına erkek arkadaş diye böyle enteresan canlıları nerden bulup takıyorsunuz kuyruğunuza...Sal gitsin yaa ölene kadar erkeksiz dur ama böyle bi erkeğin olmasın...

• Yaratik.

• erkek:)))iyiymiş valla gülme krizine girdim erkekkkk:)))))))))))

• gercekten sonuna kadar haklisin canim.

• İyi niyetini suistimal ediyor ,barışmaman daha hayırlı olacakmış ...

• Kıızz senin aklın başında mı naptın sen ödedin mi bi de bunları aboou. Çok mu zenginsin kız yoksa öyleyse parası neyse ver uzak dursun senden.

• Helal dost.

• Olmadı paranla döversin :D

• Bitti o sevgi de imkan da.

• Öncekileri Göster
  • tabi ki kullanıyor.. nefret ederim öyle tiplerden..

• bnce kullanıyor neden sana ödetiyorki çok saçma bide erkk olcak

Yükleniyor...