• Sor
  • Bence

Beni seviyor mu yoksa arkadaşı olarak mı görüyor?

birisiyle sevgiliydim ama şu an ayrıldık o bitirdi ilişkimizi ben onu hala çok seviyorum en yakın arkadaşlarıyla onun hakkında konuşuyorum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sence seviyor mu?

• bana seviyor gibi geliyor ama hiç mesaj atmıyor bakmıyor bana kararsızım

• gibi geliyorsa salla gitsin...

Erkekler Ne Diyor 14

• sen adamın kalbini fena kırmışsın herhalde.arkadaşlarına seni özlediğini söylüyorsa seni hala daha seviyordur.

• o benden ayrıldı ve benim kalbim daha çok kırıldı ben ona hiçbişey yapmadım ki

• Bazen ayrılığın sebebi , sevmemek değilidr. eee öyle diyorsa seviyodur heralde. o an ilişkinin bitmesi gerektiğine inanmış olabilir. belki hata yapmıştır ama geri dnmeyi denemekten korkmuştur ...

• bana bu söledıklerın cok mantıklı geldı ve hosuma gıttı +1

• yani sence hala seviyor mu ?

• pekı maden sevse gerı dönmez mı nasıl sevgı bu o hata yapsa kalbım kırık olsada afederım cunku sevıyorum gozum bısey görmuyo o neden böle yapıyo kı aramıyo sormuyo nasıl sevgı bu

• Gidip ona sorabilirsin bize sormak yerine

• cevap vermek zorunda değilsin.

• Gurur yapıyodur bence..

• ama zaten o ayrıldı neyin gururu bu

• dinmek istiyodur sana ama sana dönmek adına gurur yani..

• biz erkeklerde bi sersemleme durumu oluyor arkadaşın hisleri bunn gibi olmuş kısa süre sonra arar barışırsınız rahat ol aricak...

• emin misin umutlandırma benii :D

• Öncekileri Göster
    • anladım çok teşekkürler :)))

• önemli değil sakın unutma ama bir erkek tamamen kontrolün onda olduğunu hissetmesin, zararını sen görürsün, aklına takılan bişey olursa sorarsın bol şans...

• Seni oda unutamıyor belli canım git gördüğün zaman ona ateşli ve sımsıkı şekilde bir sarıl onu sevdiğini söyle birde öptünmü duduşalrından hemen sana döner tabi dönmesini istiyorsan :)

• arkadas olarak gormuyor bellı kı neden ayrıldı pekı bahane sundu mu

• arkadaşlarımla daha çok vakit geçirmek istiyorum dedi ama zaten pek vakit de geçirmiyorduk birbirimizle

• o zaman kafası karısıkmıs bellı sana gerı donecektir

• Seviyodurda korkuyodur senin tepkinden :)

• olabilir kolay kolay bitmez alışkanlıklar..

• Kendisine sormalısın.

• pısman olmus olabılır sevmek demeyelm de kıymetını anlamıstır

• sence geri döner mi ?

• Öncekileri Göster
    • peki soğuk davranırsa napıcam ?

• senn o zaman yapacagn bısey yok sen adımını attın ben olsam adım attıgım halde soguk davranana br daha yuz vermem

• :) cevabı, sorunun içinde değil mi?

• ama öyle olsa bi mesaj atar arayıp sorardı

• Öncekileri Göster
    • ayrılan o ,ondan pekbirsey bekleme ..adımı sen at yada atmasını sağla

• tamam saol

• sanmıyorum sevmez

Kızlar Ne Diyor 1

• belkıde sacma bırseyı gurur yapıyodur neden ayrıldınız kı aynı durum bende de var bende vazgectım ama hala sevıyıorum bana sölemıyo sevdığını arkadaslarıma söledı benım canımı acıymak ıcın elınden gelen herseyı yapıo aramıyo sormuyo faceden de engelledı nasıl sevgı mu anlamadım

Yükleniyor...