Beni seviyor mu yoksa arkadaşı olarak mı görüyor?

birisiyle sevgiliydim ama şu an ayrıldık o bitirdi ilişkimizi ben onu hala çok seviyorum en yakın arkadaşlarıyla onun hakkında konuşuyorum unutamıyorum onu özlüyorum demiş benim hakkımda, ben bunu duyunca baya bi şaşırdım sizce hala beni seviyor mu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sence seviyor mu?

• gibi geliyorsa salla gitsin...

• bana seviyor gibi geliyor ama hiç mesaj atmıyor bakmıyor bana kararsızım

Erkekler Ne Diyor 13

• sanmıyorum sevmez

• Gidip ona sorabilirsin bize sormak yerine

• cevap vermek zorunda değilsin.

• Gurur yapıyodur bence..

• dinmek istiyodur sana ama sana dönmek adına gurur yani..

• ama zaten o ayrıldı neyin gururu bu

• biz erkeklerde bi sersemleme durumu oluyor arkadaşın hisleri bunn gibi olmuş kısa süre sonra arar barışırsınız rahat ol aricak...

• önemli değil sakın unutma ama bir erkek tamamen kontrolün onda olduğunu hissetmesin, zararını sen görürsün, aklına takılan bişey olursa sorarsın bol şans...

• anladım çok teşekkürler :)))

• hmm aranızda bişey geçtimi bilmiyorum ama aranızda geçen bişeyler olmuşsa bi boşlukta kaldıgından sen hazır beklersin diye duşunup te aramış olur ama eger bişeyde geçmemişse ve ayrıldıktan sonra hala konusuyorsanız sacma zaten o yuzden tekrar beraber olursunuz seni muhtemelen takip ediyordur faceten falan fazla abartmadan biraz gezip tozman iyi olur şoyle bişey ki bi at dusun uysal digeri evcilleşştirilmek istiyor hangisi daha ilgi çeker? tmamen ona at oldugunu bilmesi erkekte ters etki yapabil

• Öncekileri Göster
  • Seni oda unutamıyor belli canım git gördüğün zaman ona ateşli ve sımsıkı şekilde bir sarıl onu sevdiğini söyle birde öptünmü duduşalrından hemen sana döner tabi dönmesini istiyorsan :)

• arkadas olarak gormuyor bellı kı neden ayrıldı pekı bahane sundu mu

• o zaman kafası karısıkmıs bellı sana gerı donecektir

• arkadaşlarımla daha çok vakit geçirmek istiyorum dedi ama zaten pek vakit de geçirmiyorduk birbirimizle

• Seviyodurda korkuyodur senin tepkinden :)

• sen adamın kalbini fena kırmışsın herhalde.arkadaşlarına seni özlediğini söylüyorsa seni hala daha seviyordur.

• o benden ayrıldı ve benim kalbim daha çok kırıldı ben ona hiçbişey yapmadım ki

• olabilir kolay kolay bitmez alışkanlıklar..

• Bazen ayrılığın sebebi , sevmemek değilidr. eee öyle diyorsa seviyodur heralde. o an ilişkinin bitmesi gerektiğine inanmış olabilir. belki hata yapmıştır ama geri dnmeyi denemekten korkmuştur ...

• pekı maden sevse gerı dönmez mı nasıl sevgı bu o hata yapsa kalbım kırık olsada afederım cunku sevıyorum gozum bısey görmuyo o neden böle yapıyo kı aramıyo sormuyo nasıl sevgı bu

• yani sence hala seviyor mu ?

• bana bu söledıklerın cok mantıklı geldı ve hosuma gıttı +1

• Kendisine sormalısın.

• pısman olmus olabılır sevmek demeyelm de kıymetını anlamıstır

• senn o zaman yapacagn bısey yok sen adımını attın ben olsam adım attıgım halde soguk davranana br daha yuz vermem

• peki soğuk davranırsa napıcam ?

• yuzu olmadıgı ıcın atamaz belkı

• Öncekileri Göster
  • :) cevabı, sorunun içinde değil mi?

• tamam saol

• ayrılan o ,ondan pekbirsey bekleme ..adımı sen at yada atmasını sağla

• dedim ona zaten benimle ayrıldıktan sonra baya sessizleşmiş beni unutamadığını söylemiş ama neden hala bişey söylemiyor ki bana

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• belkıde sacma bırseyı gurur yapıyodur neden ayrıldınız kı aynı durum bende de var bende vazgectım ama hala sevıyıorum bana sölemıyo sevdığını arkadaslarıma söledı benım canımı acıymak ıcın elınden gelen herseyı yapıo aramıyo sormuyo faceden de engelledı nasıl sevgı mu anlamadım

Yükleniyor...