• Sor
  • Bence

Tüy dökücü kremler işe yarıyor mu?

Göğüs için sadece soruyorum bu soruyu sırtımda hiç yok başka yerlerimdede yok ama göğsümde var bunu böle sprey sıksam falan dökülür mü kullanımı nasıl bide ?Dipnot : Hala ısrarlıyım romeooo daki fazlalık o ların silinmesine

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 14

• en iyisi ağda :) hem de azaltırr

• ağda cidden azaltıyor mu ya ?

• tabiki, inceltiyorda tüyleri
      en iyisi lazer ama kesin çözüm :)

• erkek teniyle kadın teni farklı, erkekler için yapılan ürünleri tercih etmen lazım.

• Öncelikle Tüğ değil, Tüy...

• tamam o zaman

• link bunu kulln kullndıkça dökülüyo tüyler azalıyo

• saçmalama ben tüy dökücü krem kullanmanı tavsiye etmiyorum bir kaç kezban ağda korkusuna kullanıyor tüy dökücü aynı traj gibi hiç bir farkı yok sadece traj olurken jilet kullanılıyor bunda suyla yıkıyorsun filan tüy dökücüler daha kalın çıkarıyor sonra hayatta alınmaz bazılarının jilet bile kesmiyormuş o derece ayrıca tüy dökücü tüyü dökmüyor kökü kalıyor ve dahada çabk uzar tavsiye etmiyorum sonra sırtının heryerinde kıl çıkar

• Tüy dökücü kremle yaparsan o işi 1haftada 1 gözenekten 2-3 tüy degil artik kil çiktigina sahit olursun. Agdayi denemelisin. Dipnot : Katiliyorum.

• Kılsız erkek iyidir.İşe yarıyorlar.

• işe yarıyorlar ?

• o kremler işe yarasaydı sittin sene kadınlar yolunmak için uğraşmazdı adamım

• bağzen :(

• Döker ama kısa sürede jilet vurmuş gibi geri çıkartır.

• birak dagnik kalsin killarin ay saclarin

• ağdanın yerını tutmaz kesınlıkle yada epılasyon aletının

• Evet kremi sürüyosun yıkıyosun hoop hepsi gidiyo. O yüzden biz her ay yoluyoruz.

• türkçeyi hiç iyi kullanmıyosunuz kelimeler sürekli yanlış yerlerde. mesela sadece gögüs için soruorum olmalı bu gibi şeylere dikkat etmiosun denk geliorum. .bunu böyle sprey sıksam falan dökülür mü . bu cümlede yanlış.

• sanane

• Öncekileri Göster
    • soran susuyo yerine kızlar konuşuyo :D

• @fulya, birini demek istedi, bozuk kullanım değil yanlış harfe dokunduruk oldu laf atmayın kız haklı dağılın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kremler jilet gibi hemen çıkıyor 2 gün içinde.İyi bir merkezde lazer yaptırman en iyisi.

• Yatalak hastalar için çıkarılmış bir ürün. Zamanla siyahlaşıyor skullandığın yer. Ama zenciysen zararı yok bol bol sür.

• Ben kullanıyorum tüy dökücü sesu'nun ama daha sert çıkartıyorlar sanki. Ya da bana öyle geliyor. Ayda 1 kere alıyorum ben ama epilasyon kesin çözüm dostum.

• Lazer dışındaki çözümlerin hepsi hikaye,anlık şeyler

• senin avatarını çok seviyorum

• Hayata,Yaşadığım herşeye,Geçmişe Geleceğe :D Son nefese kadar isyan :) Bende seviyorum :)

• epilasyon yaptır en iyisi.varoşçul yöntemler işe yaramaz.

Yükleniyor...