• Sor
  • Bence

Kızlar neden dar pantolon giyer?

Hemen çırlamayın meraktan soruyorum bugün gördüm ciddi anlamda yapışmış abi resmen pişik olur insan ya bu modamıdır yoksa paket reklamımıdır ?... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 27

• Etek giysek, neden etek giydiniz göstermek mi istiyosunuz, kot giysek çok dar, e ne giyek biz abicim?

• dar pantolon dedım sadece

• Daha rahat.Ayrıca zayıflara bol pantolon giymek hiç mi hiç yakışmıyor.

• yakışanı bırak giysin ama yakışmayanı da lütfen giymesin görüntü kirliliği

• gidip soraydin ya.

• patso yiyordum

• sacini cek.

• Güzell durduğuu içindirr herhaldee :D

• Daha çok yakıştırıyorum kendime o yüzden giyiyorum. Tarz&zevk meselesi.

• rapçi gibi bol gezsek daha mı iyi.hem güzel gözüküyor,bu sebeple kendini daha iyi hissediyorsun.hemde moda.her ülkede bu böyledir.normal kadınlar şalvarla gezmes sokakta.senin köyde nasıl bilmiyorum ama şehirde durum böyle:)

• ben istanbulun en modern yerinde oturuyorum belkide :) tamam çıkabilirsin

• modern bir yerde bu kadar geri kafalısını da ilk defa görüyorum.ne diyim yolda yürürken gözünü kapat o zmn canım:)

• yürümüyordum yemek yerken eğildidem önümde toto vardı :D

• kötü mü oluyor?

• yeah

• tamam.

• 3 yıldır etek giyiniyorum ben rahatım, haklısın abi tam bi kepazelik bence, giyene saygın var tabi

• arz-talep meselesi yüzünden..düşünmeye değmez

• Pantolon giydiğim için hiç pişik olmadım.Çorapsız etek giymek pişik edebiliyor.

• tamam abla

• Sensin abla.

• valla botun içine sokuşturmak için giyiyorum ben :D güzel de duruyor hani, kime ne, pişik olsak bile pişik kremi kullanırız olur biter :S

• çünkü bizim saklamak zorunda olduğumuz bir pipimiz yok.

• bol pantalon kalın gösterir cünkü bacakları ..

• bazı kızların kalçası o kadar güzelki ben bile gözlerimi alamıyorum..bazıları giysin ya...hepsi değil tabi..

• Bence görüntü kirliliği.Biri giyer her tarafını selülit kaplamış yürürken belli olur ama seksi sanar kendini farketmez.biri giyer fıstık gibi yakışmıştır erkekler sokakta döner döner bakar hoşuna gider.Biride masum köylü modunda giyer üzerine indidir tişortünü kendi hevesini alır :))

• ben alışkanlıktan giyiyorum. ama mevsime göre değişiyor. yazın hayatta dar pantolon giyemem. ama kışın dar olmayan pantolonu hayatta giyemem kendimi rahat hissedemiyorum. garip bir durum ama ne yapayım alışkanlık diye düşünüyorum.

• daha qüzel duruo bence bide qenis olunca diz kapakları qenislio esnio iqrenc

• Giysinler yaa dokunma kuzulara :)

• Ben hiç giymem hiç hoş durmuyor o kadar dar. Hele kilolu olupta giyenlere zaten anlam veremiyorum, o nedirr yaa.

• Şişkodur her pantolon olmuyordur.

• bu arada dün burda gezerken bi kız gördüm senden çok hoşlanıyomuş. cevaba gelince dar daha çok yakışıyor ama zayıflara

• biraz bol alınca zaten zamanla kendini bırakıyor diye dar alıyorum şahsen

• Bende dar pantolon giyorum yakıştırıyorum

• tek amacım abazalara hizmet, başka hiç bi amacım olabilemez. elizabeth malzemesi olmak benim yaşamımın anlamı. (ironiden anlamayan gelmesin arkadaş)

• şişman kızlar giymesin dar pantolon jartiyere sarılmış et gibi duruyor üstünde :Dseviyorum dar giymeyi çok yakışıyor çünkü tarzım bu :D

Erkekler Ne Diyor 12

• paketi güzel olan göstermek için giyiyor diğerleri de selüliti,paketi toplasın millet güzel mal var sansın diye giyiyor.

• Çünkü hem sıcak tutuyo hemde erkekler pürüzsüz şeyleri sever :D

• kızların giyinme sebebi erkekler işte :)

• vücütlarına yapışıyo hatları daha da belli oluyo vücudu iyi olanlar çok sexy görünüyo

• bence dar pantalon fiziği düzgün olan herkese yakışır diye düşünüyorum ama totoşu aşure kazanı gibi olan kızların dar kot giymesine paket reklamı olarak bakıyorum.. :)

• kızlar giyiyo eyvallah taaa erkeklerin giymesi ne olucak

• Yakışana iyi gidiyo :)

• Bu soruya benım yapacağım yorum bu sitenın tarihini karıştırır özellikle bayanlar için..

• GPS var arkalarında kaybolduklarında bulunmalarını sağlamak için.

• Poposu büyük kızlar mümkünse giymesin...çok iğrenç duruyor görüntü kirliliği dayanamıyorum kendimi yerden yere vurasım geliyor.

• 5 yıldız basıp gidiyorum Romeo.

• romeo nun soruyu seninle aynı ahlaki değerleri göz önünde bulundurarak sormadığı gibi bir gerçek var ortada
      senin bunu görmüş olman lazım ya neyssee
      vardır bir bildiğin

• daha çok baksınlar daha çok arzulasınlar ve daha çok ego tatmini gösteririm ama vermem psikolojisi...

Yükleniyor...