Kız arkadaşım telefon numarasını vermeye utanıyormuş

daha önceki sorumdada bahsetmiştim kız arkadaşımdan internetten tanıştık 5 ay falan oldu msnden görüşüyoruz kamera açarak ama 3.4 kez telefon... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kardes lutfen azcık uyanık ol bende bı bayan olarak sana bu sorunun en guzel cevabını verıyorum az kasardan tost cok kasardan dost ve sevgılı olmaz :)))) yanlıs anlama benı tamam mı ben sana söleyım kesınlıkle ve kesınlıklee o kız senınle oynuyor dalga gecıyor yada altında baska bırsey yatıyor ya senı maddı yönden sömurmek ıcın zamanını beklıyor yada hayatında bırı var onu hayatından cıkarmayı beklıyor bence yol yakınken bel baglama hayat senın zamanın var daha bır gun karsına hıc ummadıgın anda bırı cıkar gönlun akı verır..ıyılıgını ıstıyorsan bırak yoluna gıtsın yada bölee msnden fala devam edın telefon vermemekte ne sakınca olabılırkı baska..sen bılırsın benden sana tavsıyee...

• beni maddi yönden sömürme gibi bir tepkisine daha hiç rastlamadım bunu zaten bana kendide söyledi beni yanlış tanımanı istemem maddi yönden sıkıntım yok dedi bana sadece sevmek istiyorum dedi ve sen çıktın karşıma dedi ve hayatında başkasının olucağınıda sanmam öyle birine benzemiyor ama yanıla bilirimde ya hem ciddi olmasa ailemle tanıştırıcamda demez seni şimdi buda var lafın kısası aklım karma karış bilemiyorum bırakmayı düşünüyorum ya ciddiyse diyorum bu sefer üzülücek falan felan işte

• Öncekileri Göster
    • bilmiyorum artık ilk bu telefon işini bi konuşayım onunla ondan sonrada real hayatta buluşma işini konuşurum bu aralar pek görüşemiyoruz zaten okuyor o başka ilde ben başka ilde mesafede yakın değil uzak zaman göstericek artık herşeyi ama herşey bir oyunsa çokta üzülücem gerçektende

• gercekten uzulursun..ya bı dusun önce guvenmıyor numarasını vermıyor yada hayatında baska bırı var acı ama gercek aranızdakı mesafeyı asmak senın elınde.eger maddı durumun el verıyorsa mesafe dıe bır sey yok ucakla heryer cok yakın gıt1 saat görus gel 1 saatınıde mı ayarlymayacak..ama sunuda dusun bu da ımkansız olcak numarasını vermıyor senınle yuz yuze nasıl göruscek..bak sen benı dınle bunun agzını ara olur mu? dekı : askım ben gelmeyı dusunuyorum bır saatte olsaa senınlee konusmk ıstyrm de