Sizce bu kız haklı mı?

Gizli Üye
Sizce bu kız haklı mı? Ben katılıyorum maNga 'nın yazdığı sözler daha edebi ve anlamlı. Duman'da çok güzel şarkılar yapıyor ama bence maNga biraz daha iyi. maNga aşk kadar başka konular üzerindede şarkı yazan bir grup buna en iyi iki örnek : Dünyanın sonuna doğmuşum ve Ben bir palyaçoyum
Sizce bu kız haklı mı?

İşte bir kaç örnek bence dinleyip düşünün.

Bu şarkıyı nasıl tarif ederim en ufak bir fikrim bile yok ama dinlerseniz ne demek istediğini çok iyi anlarsınız :D

Buda pek bilinmeyen hak ettiğini görmeyen bir maNga şarkısı :/

Bu şarkıyı her dinlediğimde gerçekten üzülüyorum bu şarkı avrupada bir zamanlar Rihanna , Linkin Park ve Katy Perry gibi ünlüleri ve grupları geçip 1 numaraya oturdu ama Türkiye'de kimse bilmiyor bu şarkıyı doğru düzgün

Bu şarkı sayesin Mtv den yılın en iyi grubu ödülünü almışlardı (Not:Bu şarkıyı dinleyen herkes ateist olduklarını düşündü ama gerçek değil maNga'nın bu şarkıda isyan ettiği şey fanları grup üyelerinden Cem'in isyan etmesi üzere yazılmış bu şarkı :D )

Bu şarkıyı dinlerseniz zaten anlarsınız ateist olmadıklarını çok rahat bir şekilde anlarsınız :D

Baya analiz ettim :D aslında ben çok alternatif müzik ve maNga dinlediğim için böyle analiz edebildim :D Sizinde fikrinizi merak ediyorum :D
Sizce bu kız haklı mı?