Eski sevgiliye atılan mesaja hemen cevap gelmesi iyi midir?

bundan 3,5 ay önce sevgilimden ayrıldım. hala çok seviyorum. arada arıyorum hemen dönüyor. hala istiyorum. ama o olmaz diyo. dün sevgilin varmı dedi bende yok dedim. sana tavsiyem aşık ol. benimle düzgün hayatın olmaz dedi. ben mutlu değilim ama sen hep mutlu ol dedi. ne yapmaya çalışıyor sizce

Güncellemeler:
neden o zaman beni takıp edıyor.face özlem dolu seyler paylaşıyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• maalesef ki bizde sevgililik bile sevgiden çok ikili ilişkiler manasına geldiği için pek hayra yormam açıkçası.

Erkekler Ne Diyor 11

• iyi tabi

• senı kırmadan uzaklastırmanın bır yolu bu bence uzak dur ılgılenme zamana bırak derım gercı ılerleyen zamanlarda gerı donerse emı ol sevdıgınden degıl senden ıyısını bulamadıgı için doner...

• Kaç yaşında ve ayrılma sebebiniz nedir?

• 28 yasında . ben ayrıldım ama tekrar donmek ıstedım. mesajında sevgılın varmı bende yok dedım senın varmı dedım benımde yok dedı. yuru gıt la daha ıkı gun ınce bır erkekle kolkola gormusler senı. aslında o gordu. bende askı aramıyorum. belkı bırgun cıkar karsıma dedım hayırlısı. o da dedıkı hayırlısı neyse sana tavsıyem sen aşkı bul.

• 1 - 0 one gecmis onun sefasini suruyor...senin acilen beraberligi yakalaman lazim bacim :D

• Özlem dolu şeyler sadce sana paylaşmaz herşeyi kendi üsüne alınma bence :) senide takip etme olayına takma kafana bazı erkekler biraz takıntılı olur :)

• Kötüdür çok kötü.

• bir tecrübe olarak cevap vereyim.seni daha çok etkileme çabasında ve bunu başarmış.gene de sen eski sevgilinin son sözünü tut.ve aşık ol ama başkasına.aşk kaptırmak değildir aşk paylaşarak yaşamaktır yaşayamıyorsan saplantıdır boğulmamanı dilerim.

• cinsellik yaşadınız mı onu merak ettim .ama yaşamamış olsanız emin ol adam seni bırakmazdı ayrıldığınıza göre senedene alacağını almış belli bir süre sonrada sadece cinsellik için yanında durmamaya karar vermişolay bundan itaret . büyük bir kaos sorun haline getirme düş yakamdan başkasını bul rahat bırak beni diyor

• klasik erkek numaraları bunlar..ben sana layık değilim hesabı...geçmiş olsun bacım..sen yeni birini bul ..

• benı bırısıyle gormus kolkola faln gormusler dedı. bende yok dedım.benı neden aramıyorsun dedım. hıcmı merak etmıyorsun. cok zoru dedı cevaplamasam dedı

• acıtasyon yapıyor :D

• Ayrılmışınız ve çocuk içini rahatlatmaya çalışıyor demekki insan evladı biriymiş :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşım nedenleri sormayı bırak, yanıt alamazsın. Böyle insanlar karşısındakine acıdan başka birşey vermez... Kaç, hayatını kurtar ;)

• bırak peşimi diyor..ama kibarlıkdan konuşuyor galiba.

• Bildiğin edebiyat parçalamış..Bu çocuğa yüz verme, duygusal yaklaşma..Çok üzülürsün o kısmını doğru demiş..

• İşte bunları hesaplar olduk. Yok mesajına geç cevap ver, yok sevdiğini söyleme, yok susarak en güzel cevabı ver, yok cart, yok curt. Bu işe sıkılmaya başladım. İçinden geleni yap.Bu seni sen yapandır.

• saçmalıyor git sevgilini al ve mutlu ol...

• git al diyorum erkeğinii...

• sence o da mı benı ıstıyor. ne bıleyım sevgılın varmı dedı yok dedım ama gormusler senı baskasıyla yanlış gormusler dedım.

Yükleniyor...