Araba kullanamıyorum. Nasıl başaracağım?

Arkadaşlar acil yardım. Kullanamıyorum şu araba denen aracı.üstelik otomatik. Bizim ara sokaklarda kullanıyorum ama trafiğe girmek tam kabusum... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Gozunde cok buyutuyorsun o soyledigin kadar degil bir defa kullandigin arabanin stop etmesi diye bir olay yok dusunebiliyormusun sadece direksiyonu ve saga solunu kontrol edeceksin

araba zaten kendi kendine gidiyor bir tek onu durdurmak icin frene basman lazim icini ferah tut biraz o kadar gozunde buyutme.Sirasiyle tavsiyeler

1. her sabah 05:00 de trafige cikiyorsun ozellikle kavsagi bol olan yerlerden geciyorsun araba az oldugu daha rahat kontrol ediyorsun esinin ilk evden cikislarinda yaninda olmasinin faydasi olur yanliz gidip direge bindirsen GIK DEMEYECEK agzini acmayacak konusursa batarsin dikkatin dagilir tamam bu bir peki bu gezme sana ne saglayacak goz hayalinde yol ve kendi arabanin bir olcusu vardir kocaman arabayi adam gecirir fakat daha kucuk bir arabayi o arabaya aliskin olmayan bir ayni yoldan geciremez bu sadece sana ozgu bir durum degil senin goz antremanin az kullandigin arabanin on olcusu kafanda tesekkul etmedigi icin acaba (az kullaniyorsun) donebilirmiyim donemezmiyim dusunuyorsun bu seninicin problem yaratiyor.

05:00-06:00 arasi bir hafta devam et 7 saat eder ve artik arabayi rahat kontrol ettigini goreceksin araba ordan gecer mi gecmez miyi bir anda sileceksin bu birinci step

Eger araba binek ise imkanin varsa hatchback araba kullan hangisi istersen golf tavsiye ederim kor noktasi yok gibidir bir hatani hemen anlayip kazayi onleyebilirsin (kor nokta ozellile arabanin diger tarafinin sag tarafinin kontrol guclugudur hatchback arabada bu azdir)

Akiciligi sagladin ondan sonra ozellikle donuslere dikkat etmen lazim gerekir se bir kavsaga surekli girip cikarsin ki gozun alissin SENIN ICIN HIZ ARABAYI DURDURABILCEGIN HIZDIR

yavas git ne yapailm yolu bloke etmedikten sonra yavas gitmen problem olmaz once arabanin on genisligine gozunun alismasi gerekiyor ondan sonra serit olayina gecersin bu senin en fazla bir aya calismani gerektirir bu en fazladir daha kisa yapabilirsin dedigim gibi sabah trafigi en idealdir hele hele pazar sabahi bicilmis kaftandir

saygilarimla

Soran beğendi
    • okumaya üşendim

özet geçin :D