• Sor
  • Bence

Eski sevgilime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim?

eski sevgilimin 1 ekimde doğum günü var. aynı şehirde değiliz şu an ona doğum günü için güzel bir hediye bir jest yapmak istiyorum. amaç geri dönsün diye tabiki ama o olmasa sadece hoşuna gitse filan da olur geri dön diye belirtecek bişey değil yani. anlatabiliyor muyum ? :) fikirleriniz için teşekkürler şimdiden

Güncellemeler:
Ani bir kara değişikligiyle hıc bısey yapmama kutlamama kararı aldım bosuna ugrasıyorum sanırım doncek olsa kendılıgınden doner kendımı paralamanın luzumu yok. saolun fıkırlerınız için

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• özel bi hediye olmalı yani duygu içeren. atıyorum sana hoşlandığı bişiden bahsetmiştir. hoşlandığını söylediği bişiyi alırsan hmm demek ki sözlerime dikkat etmiş düşünmüş de almış düşüncesi yaratırsın. karşı taraf özel olduğunu değerli olduğunu hisseder. bu arada benim doğum günümde 3 ekim terazi burcuyuz estetik de önemli. hadiyenin paketine bile özensen makbule geçer.

• ayrılmadan once bana babet al dıodu ayakkabı sanırım. o olurmukı ?

Kızlar Ne Diyor 7

• Çiçek, pasta , çikolata gönderbilirsin.Halen dönmezse seni gerçekten bitirmiştir.

• ona kısa bi film çek :) kamerayı koy karşına anlat duyguları çek videoya .cd ye aktar kargoyla yolla :) ardından da bi çiçek yollarsn .güzel olur bee :)))

• sabahın köründe saat 7 gibi falan telefonu çalsın..bir çiçekçiyi ayarla..o saatde ona kocaman bir buket ve not versin...bence harika =)

• araba al, kocaman kırmızı bir kurdalesi olsun..o dskika atlar arabaya gelir yanına..

• Bence kapısına içinde bir not olan güzel çiçekler gönder,minik bir kutu dolusu da çikolata olsun birinin yarımını ye not yaz işte ben de sensiz bu kadar eksiğim diye :))Hatta barışmak istiyorsun madem çık git sürpriz yap;)

• Ona güzel bir çiçek yolla 1oo tane gül olabilir

• seni sevmiyorsa hic birsey alma bence alsanda deger görecegini zannediyorsan yaniliyorsun.. tecrübe konusuyor

Erkekler Ne Diyor 6

• saatini ona ver içinede not yaz '' senden sonra zaman benim için geçmez oldu o yüzden kullanmayı bıraktım artık sen kullan'' yaz ;)

• Klasik olmuş şeylerden uzak dur kardeşim onunla elbet zaman geçirmişsindir... Ve o anı veya o günleri hatırlatan Tebetsüm yapabileceği bir şeyler al Yada yap

• hiçbirşey...artık seni niye ilgilendiriyorki...

• bugün ayın 27si bugün ona çiçek gönder ayın 29unda pasta gönder..pastanın üstünede 1 ekim ... yerde bekliyeceğim yaz... gelirse dönmüştür gelmesse dahada gelmez...

• niye sadece kizlara soruyorsun kardes biz inssan degil miyiz

• iyi dedin. ama kızlar ne yapılsa hosuna gıder onların gorusunu almalıyım. onların hosuna gıden seyler bızım hosumuzagıden seylerle aynı degıl o yuzden

• kolye al

Yükleniyor...