Çok güzel kadınların yanında sıradan hatta çirkin erkekler... çok yakışıklı adamların yanında da böyle çirkin kadınlarr görünce ne hissediyorsunuz?

Gizli Üye
aslında şöhret camiasındaki ilişkilere pek inanmasamda böyle uyumsuzluklar bende bize neden olmuyo dedirityo yani ben resmen şu an kıvanç tatlıtuğun sevgilisnden güzelim pek çoğumuzda öyleyizdir şu başak dizeerdeki tipe bak ya he şu lostun yakışıklısı josh holloway in yanındaki kadına bakın ya beren saate ne demeli onu yerinde olsam kim bilir kimle evliydim kesnin yalan ya... sizce?
çok güzel kadınların yanında sıradan hatta çirkin erkekler... çok yakışıklı adamların yanında da böyle çirkin kadınlarr görünce ne hissediyorsunuz?

Çok güzel kadınların yanında sıradan hatta çirkin erkekler... çok yakışıklı adamların yanında da böyle çirkin kadınlarr görünce ne hissediyorsunuz?