• Sor
  • Bence

Bir askere yapılabilecek en iyi süpriz ve verilebilecek en iyi hediye nedir?

Bir askere yapılabilecek en iyi süpriz ve verilebilecek en iyi hediye nedir? Habersizce yanına git şok olsun demeyin yaptım bunu. Not: Asker eski... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ciddi cevap verecekler yazsın lütfen! Dalgayla işimiz yok!

En İyi Görüş

• Öncelikle eski sevgilinle aran iyi ki ona süpriz yapmak istiyorsun bunun için tebrik ederim seni.Süprize gelince çarşı izninde kışla çıkışında bekleyebilirsin.Görünce büyük süpriz olacaktır.Ama çarşısı kitliyse sanada yazık olur ona da.Eğer izne çıkarsa da güzel güze kardeş kardeş el ele gezersiniz yiyip içip sinemaya gidersiniz.Büyük süpriz olacaktır.En azından çarşı iznini güzel geçirir.O mutlu,sen mutlu..O zaman bizde mutluyuz.Düşüncen için ikinci kez tebrik ediyorum.Askerlerimize moral şart.

• Aramız iyi değildi aslında. Benim aylarca haberim yoktu ondan. Hiç beklemediği bir anda karşısına çıktım. İlgiliydi.

• İlgili olması güzel.Karşısına çıktıgında güzel bir süpriz olacaktır.
      Ama dikkat et bir başka bayanda aynı planı yapıyor olmasın.Bana da sevgilim süpriz yapmıştı.. çok güzel ve ateşli bir hafta sonu geçirmiştim.

Erkekler Ne Diyor 12

• bu soruya ciddi cevap arama... o kadar abes ki...

• En az senin kadar abes değil mi!

• Öncekileri Göster
    • Beni uyarmak senin haddin değil, olamaz!

• o zaman git askere güzel bi sürpriz yap ama dikkatli ol...

• bu soruyu hiç duymamış olayım :))))))))))))))))

• Sebep?

• walla arkadaş ben de bişey yazdm... aslında bunu yazacaktım da geri cektim kendimi:D

• anlamışsındır artık canım :)

• ben bir asker olarak cevap veriyim ama eskiyse n diye süpriz yapmak istiyorsun yeniden bir araya gelmek için mi

• Aynen öyle. En azından şansımı denemek istiyorum.

• habersiz bir ziyaret mümkünse çalışılmış güzel bir cümle

• Asker adama ne yaparsan yap zaten süpriz olur. Eski soru ama sonuç ne oldu.

• Hüsran. Sağlık olsun :)

• Sana yakıştıramadım bunu.Onun sevgilisi varken ona Duygusal bi yaklaşım yapman ahlak olarak yanlış bi davranış.

• Sadece onu görmekse "duygusal yaklaşım" hak veririm.

• Öncekileri Göster
    • Genişlik benim karakterimde yok.

• O zaman geniş olma

• senin ve onun yeni sevgilisi var mı hediyeyi duruma göre ayarlıyalım . . .

• Onun sevgilisi var. Bana yeniden dönme ihtimalini değerlendirmek istiyorum.

• Öncekileri Göster
    • Ne yapmalıyım mesela? Elini mi tutayım, gözlerine mi bakayım, seni seviyorum mu diyeyim? Peki ya ters teperse?

• elini tut, gözünün içine bak ve bir buse dudağına kondur kulağına yavaşça seni seviyorum söyle . . .

Ama yeni sevgilisiyle uzun müddettir çıkıyosa aralarını bozma çünkü 3 ünüzünde canı yanar . . .

• eski sevgilinizin şimdiki sevgilisine en kötü süprizi yapmışsınız sanırım o kişinin bunu duyması bile aralarının bozulmasına neden olur...

• Keşke duysa :)

• mesaj at bir dost diye anlat

• En iyi hediye diyorsun? Ama o burda söylenmez. Bu yüzden sen en iyi hediyenin bir alt seviyesini bulmalısın.

• Söylenmeyecek şeyleri söylemeyin zaten basitlik istemiyorum ben. Ciddi sordum ancak aldığım cevaplar çok cıvık!

• Cıvıklık değil... Sorunun cevabı budur. Bir askere verilebilecek en güzel hediye ancak o olabilir. Yüzeysel düşünme.

• Sevgili olsaydın süper fikirlerim vardı amaa ne yazikki işe yaramaz

• yeni sevgilisini götür :P

• :))) işte bu güzeldi kesin şok olur

• mg3:D

• mp3 çok basit olmaz mı sence de? Bir anlamı olmalı diye düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • Çok romantiksiniz! :)

• tuğba ekinciden (mecbur bıraktın beni) o şimdi asker şarkısını dinlersen benim aslında bazı şeyleri örtbast etmek istediğimi anlarsın:)))

Kızlar Ne Diyor 2

• ayak rahatlatan sprey, üstelik kokuyu da alır...

• teskere:)) bunun kadar hicbisey onu mutlu edemez:)

• Hediye diyorum arkadaşım. Süpriz diyorum :) Teskere gelmeden nasıl alsın adam teskereyi?

• Öncekileri Göster
    • Zaman gerekiyor. Bir hafta olmadı daha yanına gideli.

• ok. ozaman biraz bekle özlesin
      3,4 hafta sonra git derim. hediye almanda sart degil

Yükleniyor...