• Sor
  • Bence

Ruyada kiyameti gormek....

Arkadaşlar Rüyamda kıyameti görüyorum ve kelimeyi saadet getiriyorum 2 defa. Bu ne demek oluyor, yorumlarınızı bekliyorum ve lütfen ciddi ve dürüst yorumlar olsun...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Rüyada kıyametin dehşetini görmek, rüya sahibi için çirkin şeylerden korkutulmaya ve onu günahlardan sakındırmaya “İşte bak, önünde böyle bir gün var” diyerek uyandırmaya delâlet edermiş.

• Ama kelimeyi saadet getiriyorum 2 defa :S

• Öncekileri Göster
    • bismillah..

• bende bir rüya görmüştüm kabeyi görmek ıcın tepe bı yere cıkıp yanına gıdıcekken hep bır sey arkamdan cekıyordu benı..tam dağa cıkarken cekıp tekrar assagı dusuyordm..ne demek bu ? gunahlarımdan arınmam dogru yolu bulup ahirete hazırlanmam ıstenılmektedır.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu bilinçaltı oluyor mayalılar çok gündeme geliyor ondandır.

• seni korkuttularda uf mu oldun sen bakim.kıyamam :D

• Ciddi ol valla cok korktum, utanmasaydim altima edecektim..

• :D bilinçaltı.her tv kanalı bundan bahsede bahsede..

• :(

• 21 aralık geliyor tatlım onun etkisi altındasın yoksa sen seçilmiş birisi değilsin

• inanmiyorum ki ben 21 aralik

• Rüya bilinç altıdır. Birşeyin etkisi altındasın
      Kıyametin vakti ALLAH katındadır kimse bilemez.

• piskolojin bozulmuş ;)

• :(

• 21 aralık alameti olabilirmi acaba muhterem

• Korkutma beni :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben çok gördüm gülüm o tür rüyalar.Bilinçaltına yerleşmiş ondandır.

• gercekten mi? cok korkuyorum..

• Öncekileri Göster
    • ''Kıyametten hemen önce hafif bir esinti ile kalbinde zerre kadar iman olan insanların ruhları bedenlerinden ayrılacak'' yazar bir hadis-i şerifte.Ayrıca bu soruya göz at istersen link

• cok tsk ederim gercekten..

• Buradaki yorumlara gerçekten inanıyor olamazsınız heralde... Zaten o senin bilinçaltınla ilgili bişey her rüyayı yorumlamaya kalksaydık ne halde olurduk bilemem. Dillerde şu 21 aralık zırvalığı ona kapılıp bu tür rüya görmende gayet normal çıkın artık şu saçma hayal dünyasından..

• bence bu sana bi işaret doğru yoldan sapmaman için.

• Nasil yani

• Öncekileri Göster
    • Haklisin. Peki ne yapayim?

• kulluk vazifelerini canım sadece Allah rızası için ona şükretmek için yaratılış amacını yerine getirmek için bunca nimetlere bir şükür bir teşekkür...

Yükleniyor...