Erkeklerin sevgisini nasıl anlarız?

bir erkeğin gerçekten sevdiğini nasıl anlarız.? seven erkek yalan soyler mı? aldatır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiç bir erkege inanmaa hepsi profosyonel yalancıı ben 1 yıl biriyle cıktım ve gözlerimin içine bakar her türlü romantikligi yapardı her sıkıntıda yanımdaydı beni sevdigini söylerken gözleri parlardıı yanlış bşi söylemekden hep cekinir korkardı ayrılsak aglardı ylvarırıdı...SONUÇ: Beni Aldattı ve 1 senenn sonunda ögrendm ki bni hiç sevmemş kendiside itiraf etti sadece deger vermiş..bu..o yüzden aklın vrsa kmseye innma bu bna büyük bi ders olduu simdi erkegn askına falan inanmıyorum erkeklerin askı seni elde edene kadar ve yeni biirisi bulana kadar...

• AYNI DURUM BNM DE BASIMA GELDI BU YUZDEN SORDUM.:(

Erkekler Ne Diyor 11

• seven erkek ne yapmaz sence?

• onun bi tarafı kalkıncada bırakıyo ama

• seven erkekgercekten sevıyosa sana bunu hissettırır.senınde bıtarafın kalkarsa bıkar.

• erkek değilim bilmiyorum

• Önce su dolu kaba koy bunu, taşırdığı suyun hacmini ölç.Sonra biraz işvelen cilvelen- tekrar su dolu kaba koy, yine taşırdığı suyun hacmini ölç. Ölçtüğün değerler arasındaki fark seni ne kadar sevdiğini gösterecektir. Pozitif bilimin günlük hayatta kullanılması.

• anlamaya gerek yok gercekten seven erkek belli eder zaten sana olan bakışlarıyla senden baskasını görmez. gercekten seviyorsa söyler . aldatmaz

• Gözlerinden anlaya bilirsin, (hoşlandığım kız öyle anladı) Bana göre; Ben sevdiğim kişiyi korumak için ancak yalan söylerim (kalbime ağrılar girer ama)Gerçekten seviyor ise, Aldatmaz,

• ALDATMAZ AMA ALDATIN BEYLER EN SONUNDA YİNE ALDATTIN DİYİP İFTİRA ATIYOLAR :)

• Sen ona sevgini hissettirir isen kalbinin bi kosende seni surekli aniyorsa ne aldatir nede yalan soyler...

• Gercekten kendine yakin hissettigin gerek huy gerek kisilik sahibi sevgili adayinin bir cok seyini anlarsin ve kisa zaman zarfinda cozersin karsina cikacak kisi mesela su sekilde olmali biraz utangac biraz cekingen her lafa atlamayan seni zor duruma sokacak birsey yapmayan vs vs

• her erkek için geçerli mi pekibu

• Sana gerçekten değer veren biri ne aldatır nede yalan söyler. Yalan söyler ancak beyaz yalan dediğiniz şeylerdendir. Sevdiğini anlamanın en iyi yoluda en kötü gününüzde bile size sahip çıkmasından belli olur. Her erkeğin yapısı kızlarda da olmadığı gibi bir değildir.

• erkekler oyle iyi rol yapar ki

• o yuzden hic bi zaman kendini kaptirmayacaksin yoksa cook aci cekersin

• bnde bundan korkuyorum

• yalan söylemesi aldatması sevgisinden çok kişiliğiyle alakalı isterse dünyalar kadar sevsin yalan söylemek hamurunda varsa aşk meşk işlemez

• seven erkek aldatır.kuraldır bu

• Erkeklerin de iradesi var ama niye kullanmıyorlar :/

• benzetmelerin tuhaf.anlamanı beklemiyorum da.her kadın aldatılır diye bişey yok.kadının elinde aslında

• Erkekler bencildir diyorsun.Sadece kendi istekleri için başkalarını kullanırlar ama bir tanesine hep geri dönerlerr.Bu durumda sevdiği kızı anneleri gibi görüyorlar.Her haltı yiyip sığındıkları liman .

• Öncekileri Göster
  • seven erkek duruma göre aldatabilir

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence gerçekten seven erkek kendini her sekilde belli eder. Böyle bir soru sordurtmaz.

• Bu seninle alakali birsey. Güven sorunun varsa zamanla bunu onu iyice taniyarak asabilirsin.

• baskalarında canın yanmıssa ve sen cok yorulduysan artk babana bile guvenemiyorsan?

• düşüncene saygılıysa seni sen olduğun için kabul ediyosa değer verdiğini hissettiriyosa seni seviyodur seni seven adam aldatmaz seni!

• erkeklerin sevgisi mi? öyle bişey mi çıkmış? nerde satıyolar? kaça?

• +1. di mi ya :D

• +1 ledim :) hoşuma gitti bu cevap

Yükleniyor...