En son ne zaman köye gittiniz?

evet arkadaşlar hangi köy uzak mı yakın mı neden gittiniz nasıldı ? ne kadar kaldınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Maşukiye, yarım saat, hatırlamıyorum.

• nerenin köyü ora

Kızlar Ne Diyor 48

• En son ramazan bayramında gittim. Denizli'de.

Gayet güzeldir memleketim :)

• en son 7 yaşındayken gittim :d hatta bi kez gttm oda o zamandı. 1 bucuk ay kaldm

• 1 ay önce evimin yakınlarında bir köy var oraya gittim. iki dağın arasında bir köy. aracımı vadiye bakan tarafa park ettim. iki dal sigara içip döndüm.

• hiç gitmedim.

• 1ay oluyor 1.5saatlik mesafe yakin oldugu icin ayda bi gidiyoruz. Girerken söyledigim söz " Büyük bas diskisi bi havaya bu kadar mi yakisir " o kokiyu bile ozluyorum. Sabah horoz sesi soba uzerinde yanmis ekmek kokulari ayva recelleri debizin dibinde bir ev. Ozledim yahu.

• ayyy ben çok seviyorum köyümü yazdan yaza bayramdan bayrama gidiorum :)

• Yazdan yaza gide biliyorum anca :(

Bu yaz ne yazikki 2 gün kaldim

• en son bu yaz gittim köyümee. Artvin -Yusufeli - Yağcılar (uşhum) köyü :) süperdir köyüüümmmm :)

• Yazin.. menteskasabasi afyonda :) cok güzel özledim köyümü:( ♥ her yaz bir ay gidiyoruz..

• bana hiç hadi gel köyümüze gidelim deyen olmadı amca

• en son eylülde babanemin köyüne gittim sivasta. severim köyleri

• ben hep köyde yaşıyorum merkeze 20dk uzakda bı köy sabah işe geliyor akşam köye gıdıyorum köyde yaşamak çok mu tuaf ?

• 1,5-2 ay kadar once 1 gun kaldim.

• en son 2 yıl önce gitmiştim biganın bir köyüydü ama belde gibiydi orası daha çok büyük bir köydü arkadaşımın evine gitmiştik lysden sonraki hafta :)

• 4 ay önce gittmistim

• tarımsal yayım ve araştırma için gitmiştim. çok zaman oldu.

• 2- 3 ay önce gitmiştim 1 gün kaldım

• her haftasonu gidiyorum ailemin yanına

• En son 2010'da Ordu'da bi köye gittim.Kendiliğinden yetişen küçük küçük çilekler topladım fındık bahçesinde.Hiiiçç zevkli değildi.Bir de ölü civcivin üstüne bastım.Çığlık çığlığa ağladım(hayvan ölüsü fobim var).Beni yılan gördü sanmışlar.Oyna yılan görsem peşinden koşarım.Sevmiyorum ben köy falan ya.Arkadaşlarım çok ısrar etmişti gittim.Ha bi de kulaklarım mahvolmuştu.O kadar yüksek yerlere alışık değilim.

• bnde de var o ıyyyy araba sürerken görüyorum şer,tten çıkıyrm yemn edermm... sktr bu ne yaaa

• bayramda gittim ama eski tadı yoktu soğuktu herkes keyif alamadım

• Geçen yaz gitim her yazda giderim yakın değil bulunduğum şehirden 8 saat sürüyor anneannemlerin evi var orda kaldım :)

• 2 yılı geçmiştir

• hayatimda 2 kere gitmisdimdir oda 10 sene önce

• Hiç köyüme gitmedim.:(

• pardn ya bende bişe sorcm, neden bu soruyu sordn? merak ettim de beni aydnlatrsan sevinrm ..

• bence herkes cevap verince hadi gel köyümüze geri dönelim diye güncelleme atacak.

• Geçtiğimiz bayramda.

Ama, 10 senedir belki ilk defa gittim.

• bu yaz gittim ve tek kelimeyle berbatti...

• kankam gel buraya seni mersinin limonlu kasabasına götüreyim:D

deniz çok güzel orada:D

• babannemın mezarına zıyarete ekımde gttık 1 hafta kaldık

• he bende köde oturuyom okul için baska sehireyim köy candır

• karadenizli olarak herzaman gıderım ve temız hava tatlı sular samimi insanlar şehirden uzak olmak ınsanı bazen rahatlatıyo ıyı bısey

• 3 veya 4 yıl önce 3 saatte gıdılıyo

• Iki hafta önce teyzemlere gittik ciddi soğuktu 5 gün kaldık:-D

• En son Kurban Byramında 14 saat filan sürüyor onun için bayram seyranda anca gidiyoruz

• Ben köyde oturuyorum ya hergün gidiyorum :D nolmus :D

• 2 hafta önce felandı.

• 3 hafta once.canımız sıkıldıkca da köyümüze gidiyor güzel temzi havasını alıyoruz 10 dklık yerde

• hmm tamam ozaman :) ormanda mı koy :) pamuk prenses orada mıydı :) sürc� lisan ettiysey af ola ;)

• orman havasını kastettım:)

• Bu nasıl bir ceklişki :) 10dk da hava mı deişiyor?

• Benim hiç köyüm olmadı ki gideyim.

• Gitmesekde görmesekte o koy bizim koyumuzdür

• 2 hafta once 1 gun

• 5 - 6 sene oldu neredeyse. Uzaktı sanırım. 12-13 saat yol almıştık arabayla. Güzeldi, gerçekten köy havası, insanları farklı oluyor :)

• Mecidiyeköydeydim bugün alış veriş yaptım 3 saate yakın kaldım çok trafik vardı

• hmm anlıyorum tamam o zaman

• Ayyy shekerim saghol yhaaaaa :S .s.s !

• cınıms cok esprilisin yihaa

• 3 yıl önce terk edilmiş bi' köye gitamamiştik piknik yapmıştık.

• Ağustosta. Akraba ziyaretine gitmiştik.

• bayramda memleketime gittim köyde yaşıyoruz özledim :((

link

• kıyamam alıskanlıklar ve yeniliklere alısmak zor :/ ama degişim cok fazla

• Geçen yaz üç-dört günlüğüne köyüme gittim...

Çanakkale'ye.

• iki sene önce..uzaktı..1 hafta kaldım..havası yeter.

• Uzak.12 saatim yolda geçmişti yaz tatilinde gittim.

• köy öğretmeniyim. haliyle her gün :)

• uzun zaman önce

Erkekler Ne Diyor 53

• çocukluğumdan beri her sene giderim ben köyümü çok severim . İstanbul'da yaşıyorum samsunluyum.

• 7yaşımda filan gitmiştim 3ay kaldım küçükken bayılırdım ama biraz büyüyünce tercih etmedim asla balıkesir boğazköy e gitmiştim ;)

• taaaaaaaaaaaaaaaaaaa karsta 18 saatlik yol 5 yıldır gitmiom .s

• uzak 3 yıl oldu su yok köyde ara ara geliyo sabahın köründe kalkıyoz duş almak için...

• Koyde oturuyrm arkadslar hepinizi beklerim izmir tirenin bir koyu .d

• insanın gıdecek bır koyu olması guzel.

• bu yaz gittim suyu güzelmiş dediler su almaya:)

• Her gün işe giderken 4 tane köy geçiyorum zaten :D Mola verip çay içmek güzel oluyor.

• Fotoğraf gezileri yaptığımız için çok gidiyoruz. en son 1 ay önce gittim ve çok güzel aslında. ayrıca köyde şehirli gibide yaşanılabilir. kafa yapımızda hep köylü cahil ve yaşamasını bilmeyen geliyordur. herkes değil ama genel. bence bu yanlış bunu anlıyorum bazen.

• 2 yıl önce

• İzinlerde hep köydeyim.Seviyorum

• Bizim bir köyümüz olmadı...(kendimi Küçük Emrah gibi hissettim)

• en son düzcenin bi köyüne gittim :D sözde fındık toplamaya gittim çalışmaktan değilde sıkıntıdan kaçtım 1 ay olmadan döndüm eve :D

• 4 gün önce gittim. 1 gün kaldım. Doğum günümdü arkadaşlarla rakı balık yaptık.

• 2yıl oldu heralde...

• israil in bir köyüne gittim en son . kibbutz diyorlar irisi de var ufağı da var. değişikti. iş için gitmiştim. bizim köylere benzemiyor :D

• her 2 haftada bir giderim. babam ve aile büyüklerime ait aile mezarlığımız köyde çünkü...

ayrıca bahçe ve tarlalarda vakit geçirip piknik mangal vs yapmak çok zevkli. tabi hava izin verirse...

• geçen sene

• Kurban bayramında gittim. Çok özlemişim. Köyüm konyada kurban bayramı tatilini orda geçirdim. Iyiki gitmişim çok güzeldi... :)

• Köyüm yok be :)

• bir ay önce gittim Artvin Şavşat ordanda gürcistan batuma gittim hayat batumda herkese şiddetle tavsiye ediyorum ...

• Bayramdan bayrama...

• 2 yıl oldu

• 1 saatlik yol ve en son ramazan bayramında gittim

• geçen sene 20 gün

• geçen yaz :)

• 26 yıldır hiç gitmedim :) keşke bi köyüm olsada gidebilsem :)

• ben kurtköy de oturuyorum:D :D

• bulunduğum yerden 500 km ben mersin orası yozgat/çayıralan kurban bayramında gitmiştim

• il ülkenin en ucunda, ilçe ilin en ucunda, köy de ilçenin en ucunda..:) (erzurum)

18 saatlik yol.

• Yarın gittim.

• Uzun Zamandır Gitmiyorum. Ama O Köy Bizim Köyümüzdür. Gitmesek te Görmesek te O Köy Bizim Köyümüzdür.

• dün geldik çok şükür

• 1 yıl önce arkadaşın köyüne gittim düğüne. baya uzaktı taa adıyamanda

• Ne anne tarafından ne de baba tarafından köyüm yok :( İçinde köy içeren en son gittiğim yer 1 saat önce Mecidiyeköy :(

• anne kızlık soyadının ilk 2 harfide ba

• annemin köyü 50 km filan uzak kuzenimin düğünü vardı annemi bıraktım işe gittim işten cıkıp kafayı cekip tekrar gittim düğün dağılmış annemde erkenden yatmıştı kuzenler kahve filan yaptılar az bişeyler atıştırdım annemi yarın alırım deyip tekrar yaşadığım ilçeye döndüm babam ertesi gün getirdi annemi ben gitmedim. zateen küçük bir ilçede yaşadığımdan temiz hava organik gıda burdada var ilgimi cekmiyo köy pek.

• eylülde gittim. memleket rize. istanbulda yaşiyorum. her sene olduğu gibi mükemmeldi dağda ormandasın. manzaran deniz tepelerden bakıyorsun. atmaca zamanıydı 1,5 ay kaldım. çok seviyorum atmaca avını. yanlış anlaşılmasın öldürmüyoruz :)

• 1 ay önce Önce BURSA ya sonra SAMSUN'a ordanda eski köyümün olduğu ORDU ya gittim gidiş 13 saat.

• 2 yıl oldu sanırım

bilmiyorum babamın koyune gittik bu yaz da gidecektik ama kısmet olmadı bi ara babamı tekrar goturcem inş

• Kayseri de oglakkayası koyum dag havası sehre 4 saat kadar yolları cok bozuk normal bir arac ile gidemezsin jeep tarzı yuksek tabanlı arac lazım Normal koy 30 / 35 haneli dagları nehiri olan keci vekoyunları olan hoş bir yer

• sizin köy nasıl köy merak ettim

• orman havasını kasttim:)

• Dadaşlar diyarı :) 4 sene önce 2 haftalığına tatil amaçlı gitmiştim.. Özlemedikte değil hani :)

• kurbanlık almaya gitmiştim babamla geçen yıl her yıl o iş için gidiyoruz bir köye başka da köy görmedim hayatımda

• 10 sene oldu zaten bi kere gittim

• anneannem ölduğu zaman giymiştim annemle kışın ortasında 99da tam deprem zamanında

• 1-2 ay oldu olmadı.Ama kalmadım sabah gittim öğleden sonra döndüm.

• Kendi köyüme gitmeyeli 10 sene olmuştur.

ama geçen sene bir abimizin köyüne gittim ve hayran kaldım gerçekten çok güzeldi

kırıkalenin dağobası köyü

her tarafta çeşme vardı yeşillik insanlar sıcak buram buram tezek kokusu :D

• bayramda gittim

• 10 seneden fazla oldu gitmeyeli.

• ramazan bayramında gittim sanırım 1.5 saatlik yol. köy havasının yeri ayrı

• bulunduğum yere 90 km uzaklıkta kurban bayramında gittim en son

• sordugun sorunun alt tabanını skeym amkoyum ya sacma sapan seyler soruyonz beynini skeym senin yarakk kafalı japon askeri

• Kurban bayramında, günübirlik.

• En son kadıköye gittim maç izlemeye :D

Yükleniyor...