En son ne zaman köye gittiniz?

evet arkadaşlar hangi köy uzak mı yakın mı neden gittiniz nasıldı ? ne kadar kaldınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 48

• Hiç köyüme gitmedim.:(

• Yazdan yaza gide biliyorum anca :(Bu yaz ne yazikki 2 gün kaldim

• en son eylülde babanemin köyüne gittim sivasta. severim köyleri

• 3 yıl önce terk edilmiş bi' köye gitamamiştik piknik yapmıştık.

• Ağustosta. Akraba ziyaretine gitmiştik.

• Geçen yaz üç-dört günlüğüne köyüme gittim...Çanakkale'ye.

• uzun zaman önce

• hiç gitmedim.

• köy öğretmeniyim. haliyle her gün :)

• En son ramazan bayramında gittim. Denizli'de.Gayet güzeldir memleketim :)

• Geçen yaz gitim her yazda giderim yakın değil bulunduğum şehirden 8 saat sürüyor anneannemlerin evi var orda kaldım :)

• bana hiç hadi gel köyümüze gidelim deyen olmadı amca

• en son 7 yaşındayken gittim :d hatta bi kez gttm oda o zamandı. 1 bucuk ay kaldm

• ayyy ben çok seviyorum köyümü yazdan yaza bayramdan bayrama gidiorum :)

• 4 ay önce gittmistim

• Ben köyde oturuyorum ya hergün gidiyorum :D nolmus :D

• 2 hafta once 1 gun

• en son bu yaz gittim köyümee. Artvin -Yusufeli - Yağcılar (uşhum) köyü :) süperdir köyüüümmmm :)

• 1 ay önce evimin yakınlarında bir köy var oraya gittim. iki dağın arasında bir köy. aracımı vadiye bakan tarafa park ettim. iki dal sigara içip döndüm.

• 1ay oluyor 1.5saatlik mesafe yakin oldugu icin ayda bi gidiyoruz. Girerken söyledigim söz " Büyük bas diskisi bi havaya bu kadar mi yakisir " o kokiyu bile ozluyorum. Sabah horoz sesi soba uzerinde yanmis ekmek kokulari ayva recelleri debizin dibinde bir ev. Ozledim yahu.

• Yazin.. menteskasabasi afyonda :) cok güzel özledim köyümü:( ♥ her yaz bir ay gidiyoruz..

• 1,5-2 ay kadar once 1 gun kaldim.

• en son 2 yıl önce gitmiştim biganın bir köyüydü ama belde gibiydi orası daha çok büyük bir köydü arkadaşımın evine gitmiştik lysden sonraki hafta :)

• tarımsal yayım ve araştırma için gitmiştim. çok zaman oldu.

• 2- 3 ay önce gitmiştim 1 gün kaldım

• her haftasonu gidiyorum ailemin yanına

• En son 2010'da Ordu'da bi köye gittim.Kendiliğinden yetişen küçük küçük çilekler topladım fındık bahçesinde.Hiiiçç zevkli değildi.Bir de ölü civcivin üstüne bastım.Çığlık çığlığa ağladım(hayvan ölüsü fobim var).Beni yılan gördü sanmışlar.Oyna yılan görsem peşinden koşarım.Sevmiyorum ben köy falan ya.Arkadaşlarım çok ısrar etmişti gittim.Ha bi de kulaklarım mahvolmuştu.O kadar yüksek yerlere alışık değilim.

• bnde de var o ıyyyy araba sürerken görüyorum şer,tten çıkıyrm yemn edermm... sktr bu ne yaaa

• bayramda gittim ama eski tadı yoktu soğuktu herkes keyif alamadım

• 2 yılı geçmiştir

• hayatimda 2 kere gitmisdimdir oda 10 sene önce

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 53

• insanın gıdecek bır koyu olması guzel.

• 10 seneden fazla oldu gitmeyeli.

• uzak 3 yıl oldu su yok köyde ara ara geliyo sabahın köründe kalkıyoz duş almak için...

• 2 yıl önce

• Ne anne tarafından ne de baba tarafından köyüm yok :( İçinde köy içeren en son gittiğim yer 1 saat önce Mecidiyeköy :(

• annemin köyü 50 km filan uzak kuzenimin düğünü vardı annemi bıraktım işe gittim işten cıkıp kafayı cekip tekrar gittim düğün dağılmış annemde erkenden yatmıştı kuzenler kahve filan yaptılar az bişeyler atıştırdım annemi yarın alırım deyip tekrar yaşadığım ilçeye döndüm babam ertesi gün getirdi annemi ben gitmedim. zateen küçük bir ilçede yaşadığımdan temiz hava organik gıda burdada var ilgimi cekmiyo köy pek.

• anne kızlık soyadının ilk 2 harfide ba

• 1 ay önce Önce BURSA ya sonra SAMSUN'a ordanda eski köyümün olduğu ORDU ya gittim gidiş 13 saat.

• taaaaaaaaaaaaaaaaaaa karsta 18 saatlik yol 5 yıldır gitmiom .s

• en son düzcenin bi köyüne gittim :D sözde fındık toplamaya gittim çalışmaktan değilde sıkıntıdan kaçtım 1 ay olmadan döndüm eve :D

• il ülkenin en ucunda, ilçe ilin en ucunda, köy de ilçenin en ucunda..:) (erzurum)18 saatlik yol.

• sordugun sorunun alt tabanını skeym amkoyum ya sacma sapan seyler soruyonz beynini skeym senin yarakk kafalı japon askeri

• bu yaz gittim suyu güzelmiş dediler su almaya:)

• Her gün işe giderken 4 tane köy geçiyorum zaten :D Mola verip çay içmek güzel oluyor.

• İzinlerde hep köydeyim.Seviyorum

• Kurban bayramında gittim. Çok özlemişim. Köyüm konyada kurban bayramı tatilini orda geçirdim. Iyiki gitmişim çok güzeldi... :)

• 2 yıl oldu sanırım bilmiyorum babamın koyune gittik bu yaz da gidecektik ama kısmet olmadı bi ara babamı tekrar goturcem inş

• orman havasını kasttim:)

• sizin köy nasıl köy merak ettim

• Kayseri de oglakkayası koyum dag havası sehre 4 saat kadar yolları cok bozuk normal bir arac ile gidemezsin jeep tarzı yuksek tabanlı arac lazım Normal koy 30 / 35 haneli dagları nehiri olan keci vekoyunları olan hoş bir yer

• Bizim bir köyümüz olmadı...(kendimi Küçük Emrah gibi hissettim)

• 2yıl oldu heralde...

• her 2 haftada bir giderim. babam ve aile büyüklerime ait aile mezarlığımız köyde çünkü...ayrıca bahçe ve tarlalarda vakit geçirip piknik mangal vs yapmak çok zevkli. tabi hava izin verirse...

• Köyüm yok be :)

• 1 saatlik yol ve en son ramazan bayramında gittim

• Dadaşlar diyarı :) 4 sene önce 2 haftalığına tatil amaçlı gitmiştim.. Özlemedikte değil hani :)

• anneannem ölduğu zaman giymiştim annemle kışın ortasında 99da tam deprem zamanında

• Yarın gittim.

• 4 gün önce gittim. 1 gün kaldım. Doğum günümdü arkadaşlarla rakı balık yaptık.

• geçen sene 20 gün

• geçen yaz :)

• çocukluğumdan beri her sene giderim ben köyümü çok severim . İstanbul'da yaşıyorum samsunluyum.

• 7yaşımda filan gitmiştim 3ay kaldım küçükken bayılırdım ama biraz büyüyünce tercih etmedim asla balıkesir boğazköy e gitmiştim ;)

• Daha Fazla
Yükleniyor...