Kız arkadasımla ilişkiye girdim kan gelmedi (supheleniyorum)?

Gizli Üye
Herşey cok güzeldi ve biz cok yakınlaştık. Bunu başlangıcta hiç planlamamıştım ama sonrasında sevgilim biraz cesaretli görünce ilişkiye adım attık birlikte olduk canı cok acımadı hemende ilişkiye girildi uzun bir ön sevişmenin ardından ama o gün kan gelmedi olduktan sonrada agladı. Bemde neden agladıgını söylryince duygusallaştım artık kadın oldugunu söyledi bu cok ilginc bir olay oldugunu düşünerek. Daha sonra da beraber olduk ama yine hiç kan gelmedi. Ve ben ona sordum o da bana belki doguştandır diyerek her konuyu actıgımda ağlıyordu ve bend edayanamayıp kapıyodum ama içten içe kandırılmış gibi hissediyodum. Daha sonraları doktora giderim esnek dir belki diye soylemlerde bulundu ama gitmesini istemedim o da tamam dedi. Bundan onceki eski sevgilisiyle aynı yerde uyudugunu ama bana h dokunmadıgını söyledi bu kafamı muazzam karıstırdı. İnternette bircpk yere baktım belki hala bozılmuyo olabilir diye ama ikna olamadım. Aradan aylar gecti ve ben herseferinde bunundusunmektennkendimi alıkoyamıyorum. Gururunu da kırmak istemiyorum belki ben cok salak biriyim cok kötü fikirliyim harbiden öküzüm ama içimdeki o kandırılma ihtimalini atamıyroum. Bunu size soruyprum cunku onu ilk gün ki gibi sevemiyorym belki yardımcı olabilirsiniz yorumlarınızı eleştirilerinizi sorularınızı bekliyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Soran (18-24)
11dakŞikayet
Ondan sonraki günlerde de ilişkiye girdik yani o günden bugune 5-6 defa günde 2-3 saatten ilişkiye girmişizdir. İçine girdiğimi biliyorum zorlama gibi bişe olmadı pek hani farkedilir bişe.
Kız arkadasımla ilişkiye girdim kan gelmedi (supheleniyorum)?