• Sor
  • Bence

Dolgu dışın ağrıması neden olabilir?

azı disimın dolgusu dustu pek acımıyodu sallamadım aylar sonra gıdıp yaptırayım dedım yaptırdım bır ay gectı agrımayan dısım sızım sızım sızlıyor nıye boyle oldukı ? curugumu temızleyemedıde doldurdu nolduda agrıo benım dis?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Kanal tedavisi olmadığı için sinirler canlı ve çürük dahada ilerlemiş. Kanal tedavisinden sonra üzerine dolgu yapılması gerekiyor. Dişçinin yolları sana göründü.

• Dolgumu tekrar yaptırmadan önce yoktu agrı ama ?

• Dolguyu yenilemeden önce dişe müdahale etmişse dişteki sinirler üzerinde baskı oluşmuş veya sinirler açığa çıkmış olabilir. Bu saatten sonra kanal tedavisi olman gerek yoksa ağrıyı çekersin.

Erkekler Ne Diyor 5

• çürük temizlenmemiş ve içi hava alıyor

• çürüğü iyi temizleyememiş

• Dişi her hekim iyi dolgu yapamaz ustasına gitmen lazım Ben Ankara ve diyarbakır diş hastanelerinden başkasına dolgu yaptırma derim imkan varsaben 5 yıl önce yaptırdım prblemsiz

• TEMIZLEMEDEN DOLDURDUGU ICIN AGRI YAPIYOR OLABILIR...

• Arada bilir oluyor sonra geçiyor anlık birşeydir belki.

• Önceden olmuyordu yaptırdıgıma pısman oldum

• Bazen dolgunun altında birşey kıpırdanıyor gibi hissediyorsun dolguyu söküp atasın geliyor vb iğrenç hisler bunlar aşırı devam ederse doktora git bence.

• Yok öyle bısey olmuyor sızı var sadece

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 ay önce gitsen böyle olmazdı cicim.

• Yok dolgu yaptırdıktan sonra 1 ay gectı dolgu duselı sene dahı olmus olabılır

• ha pardon o zaman ama doktora git evde birşeyler yapma. geçmiş olsun.

Yükleniyor...