Yengeç erkeği ile ikizler kadını uyumlu mudur?

Arkadaşlar sizce yengeç erkeği ile ikizler kadını iyi anlaşabilirler mi yorumlarınızı bekliorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• uyumludur uyumludur. ii olur böyle yengeç kadını ile ikizler erkeğide çok iyi anlaşır.balık ile akrep anlaşamaz çok dalaşır =) Boğa ile terazi'de anlaşamaz pek malum et fiyatları curcuna yine bu aralar.Haha güzel bi cevap oldu yaratıcılık ön planda...

• Ewet hayalgucune hyran kaldm .p .d

• :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Yengeç çok kıskanç olur ve ona yalan söylersen o yalanını asla unutmaz güveni çok kolay sarsılır.. Bana uyumlu olmaz gibi geldi

• Özellikleri dogru ama, anlasyrz

• böyle burç saçmalıklarına takılmayın nolursunuz ya.. Her burç her burçla bal gibi de anlaşır.. Önemli olan aklı basında birbirni begenen iki insan.. Adam gibi birini bulmak zaten zor bi de burç gibi saçmalıklarla elemeyin tam size uygun insanları..

• Bn gunluk burc yorumlarna inanmyrm. Ama burclarn oze inanyrm. Uyuyo. Tbi herksn kndi gorusu bse dyemem

• Evet uyumludur.

• Sagl
      :)

• valla ben yengec erkegi olarak ikizler kadınıyla anlasamadım hic, millet "anlasır,olur" gibi yorumlar yapmıs ama..

• Biz iyi anlsyrz aslnda ama bde sylrn fkrlerni duymak istdm..neden anlasamaz pki snce

• ikizler kadını özgürlük düskünü olarak takılır, yengec erkegi de bunu kaldıramaz. yengec erkeginin özelligidir sözünden cıkılmasını asla istemez. ikizler kadını genelde iki yüzlüdür, birbirine baglı yalanlar zinciri kurabilme potansiyeli vardır, yengec erkegi bunu sezer ama ispatlayamaz falan filan iste. pek anlasamazlar ama iliski "alıskanlık" evresine gectiginde düse kalka devam eder.

• olur

• Tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ikizler kadınına bayılıyorum her burçla anlaşır

• Teşekkur ederim cnim.snin burcunu ögrenblrmym . D

• Öncekileri Göster
    • :)

• heyoo ben ikizlerim seven biri cıktı sonunda <3

Yükleniyor...